Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською: МЕТОД КОМБІНОВАНОГО ПОЕТАПНОГО ДІАГНОСТУВАННЯ ЦИФРОВИХ І МІКРОПРОЦЕСОРНИХ ПРИСТРОЇВ СИСТЕМИ МОДЕРНІЗАЦІЇ АВТОМАТИЧНИХ ТЕЛЕФОННИХ СТАНЦІЙ

МЕТОД КОМБІНОВАНОГО ПОЕТАПНОГО ДІАГНОСТУВАННЯ ЦИФРОВИХ І МІКРОПРОЦЕСОРНИХ ПРИСТРОЇВ СИСТЕМИ МОДЕРНІЗАЦІЇ АВТОМАТИЧНИХ ТЕЛЕФОННИХ СТАНЦІЙ / сторінка 5

Назва:
МЕТОД КОМБІНОВАНОГО ПОЕТАПНОГО ДІАГНОСТУВАННЯ ЦИФРОВИХ І МІКРОПРОЦЕСОРНИХ ПРИСТРОЇВ СИСТЕМИ МОДЕРНІЗАЦІЇ АВТОМАТИЧНИХ ТЕЛЕФОННИХ СТАНЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,60 KB
Завантажень:
87
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 

У третьому розділі розроблена структура процесу діагностування пристроїв системи модернізації АТС, суть якого полягає у виділенні обов’язкових діагностичних операцій на кожному з етапів життєвого циклу та встановленні зв’язків між ними. Процес діагностування удосконалено за рахунок розроблення нового методу комбінованого діагностування Ц і МПП модернізації АТС. Суть методу полягає в описі процесу діагностування на основі одношарової штучної нейронної мережі Хопфілда. Такий опис дає можливість найбільш адекватно відображати процес діагностування з врахуванням обов’язковості та відносної важливості діагностичних операцій, вагових коефіцієнтів зв’язків між діагностичними операціями та значень параметрів діагностичних операцій.
Загальна структура комбінованого поетапного процесу діагностування представлена на рис. 4, де відповідно множини входів в технологічні операції і виходів з них; - множини технологічних операцій діагностування на етапах проектування, виробництва і відповідно експлуатації.
Рис. 4
Процес діагностування можна починати з певної технологічної операції діагностування будь-якого етапу життєвого циклу пристрою. Така операція буде вважатися початковою. Якщо процес діагностування починається з кількох операцій, то всі вони будуть вважатися початковими. Операції, якими закінчується процес діагностування, вважаються кінцевими.
Штучна нейронна мережа, що відображає комбіноване поетапне діагностування пристроїв модернізації АТС, матиме вигляд, представлений на рис. 5.
Рис. 5
На основі розробленої штучної нейронної мережі можна побудувати множину алгоритмів діагностування. Кожен з них починатиметься з операції, що відповідатиме певному входові мережі і закінчуватиметься операцією, що відповідає певному виходові мережі.
Ефективність . Вона буде тим більша, чим більше числове значення задіяної вихідної лінії, або кількох задіяних ліній згідно алгоритму діагностування пристрою.
Критеріями оптимізації технологічного процесу поетапного комбінованого діагностування оберемо витрати на його реалізацію, відносне вагове значення результату реалізованих діагностичних операцій, вагове значення загальної кількості можливих для реалізації діагностичних операцій.
Тоді коефіцієнт оптимізації визначимо як:
,
де - вагове значення результату реалізованих діагностичних операцій; - вагове значення загальної кількості можливих для реалізації діагностичних операцій; - вартість реалізації комбінованого поетапного діагностування; С - загальна вартість одиниці продукції (пристрою). Маємо

де - вагове значення результату -ї реалізованої діагностичної операції, що відповідає -му виходу мережі; - кількість виходів мережі, що відповідають реалізованим діагностичним операціям; - вагове значення результату -ї діагностичної операції, яка відповідає -му виходу мережі; - кількість виходів мережі.
визначається за формулою:
,
де - вартість -ї діагностичної операції; - вартість -го зв’язку між задіяними діагностичними операціями; - кількість задіяних діагностичних операцій. Тоді
.
У четвертому розділі розроблено і описано апаратне та програмне забезпечення, яке реалізує запропонований комбінований поетапний метод діагностування Ц і МПП системи модернізації АТС, описано процес діагностування цих пристроїв на етапах проектування, виробництва та експлуатації. Як приклад, приведено опис контролю функціювання та діагностування АПОР та САР.
Періодично вибираючи і аналізуючи дані детального контролю, можна виявляти і усувати більшість несправностей, котрі виникають при роботі АТС. Інші несправності знаходяться за допомогою спеціальної діагностичної апаратури (діагностичних стендів, автоматизованих систем діагностування та ін.). Вищезгаданими засобами діагностування, котрі використовуються на етапі експлуатації, можна знайти окремі несправності, які були внесені на попередніх етапах життєвого циклу пристроїв, зокрема, помилки проектування та несправності монтажу. Цим і підтверджується доцільність і ефективність використання методу комбінованого поетапного діагностування пристроїв АТС.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: МЕТОД КОМБІНОВАНОГО ПОЕТАПНОГО ДІАГНОСТУВАННЯ ЦИФРОВИХ І МІКРОПРОЦЕСОРНИХ ПРИСТРОЇВ СИСТЕМИ МОДЕРНІЗАЦІЇ АВТОМАТИЧНИХ ТЕЛЕФОННИХ СТАНЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок