Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат безкоштовно: МЕТОД КОМБІНОВАНОГО ПОЕТАПНОГО ДІАГНОСТУВАННЯ ЦИФРОВИХ І МІКРОПРОЦЕСОРНИХ ПРИСТРОЇВ СИСТЕМИ МОДЕРНІЗАЦІЇ АВТОМАТИЧНИХ ТЕЛЕФОННИХ СТАНЦІЙ

МЕТОД КОМБІНОВАНОГО ПОЕТАПНОГО ДІАГНОСТУВАННЯ ЦИФРОВИХ І МІКРОПРОЦЕСОРНИХ ПРИСТРОЇВ СИСТЕМИ МОДЕРНІЗАЦІЇ АВТОМАТИЧНИХ ТЕЛЕФОННИХ СТАНЦІЙ / сторінка 6

Назва:
МЕТОД КОМБІНОВАНОГО ПОЕТАПНОГО ДІАГНОСТУВАННЯ ЦИФРОВИХ І МІКРОПРОЦЕСОРНИХ ПРИСТРОЇВ СИСТЕМИ МОДЕРНІЗАЦІЇ АВТОМАТИЧНИХ ТЕЛЕФОННИХ СТАНЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,60 KB
Завантажень:
87
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 

Висновки
В дисертаційній роботі вирішена актуальна науково-технічна проблема розробки принципів та методу поетапного діагностування цифрових і мікропроцесорних пристроїв системи модернізації АТС, спрямованого на підвищення ефективності та оптимізацію процесу діагностування. Основні наукові і практичні результати роботи полягають у наступному:
1. З проведеного аналізу Ц і МПП системи модернізації АТС як об’єктів діагностування зроблено висновок, що забезпечення належної надійності та підвищення якості телефонного зв’язку неможливе без ефективного застосування нових методів і засобів та оптимізації процесу діагностування на основі моделей з компонентами штучного інтелекту.
2. Дістало подальший розвиток визначення основних принципів моделювання і реалізації технологічного процесу діагностування пристроїв системи модернізації АТС, суть котрого полягає в моделюванні пристроїв за принципом опису компонентів підвищеного ступеня інтеграції покомпонентно-структурними моделями на етапах виробництва і експлуатації за відсутністю необхідності більш детального опису ОД на цих етапах. Множину основних принципів моделювання доповнено принципом поетапної наступності та ієрархічності реалізації процесу діагностування і принципами, пов’язаними з інтелектуалізацією процесу діагностування. Запропоновані принципи дають можливість розв’язати важкоформалізовану задачу поетапного діагностування пристроїв системи модернізації АТС.
3. Вперше розроблено комбіновану поетапну модель процесу діагностування пристроїв системи модернізації АТС, котра відрізняється від відомих тим, що в ній враховуються вплив параметрів попередніх і наступних діагностичних операцій, як кожного етапу життєвого циклу пристрою зокрема, так і вплив параметрів діагностичних операцій кожного етапу на діагностичні операції всіх інших етапів. При цьому одержано аналітичні вирази значень функцій проміжних та вихідної діагностичних операцій процесу діагностування з прямими послідовними та оберненими зв’язками між діагностичними операціями.
Аналітичні вирази моделей включають змінні, що характеризують нечіткий характер параметрів діагностичних операцій. Запропонована модель дає можливість визначати послідовність проведення діагностичних операцій і досліджувати технологічний процес діагностування від початку розробки пристрою до закінчення його експлуатації.
4. Удосконалено методику оцінки достовірності та адекватності моделі процесу діагностування пристроїв системи модернізації АТС шляхом зіставлення врахованих і неврахованих діагностичних операцій та зв’язків між ними, моделі та реального процесу діагностування. При цьому приймається, що залежність між діагностичними операціями є адитивною, а залежність між діагностичними операціями та зв’язками між ними є мультиплікативною. Достовірність моделі діагностування зростає із зменшенням кількості неврахованих в ній діагностичних операцій і зв’язків між ними. Запропонована методика дозволяє підвищувати адекватність моделі процесу діагностування за рахунок виявлення і введення в неї пропущених діагностичних операцій і виявлення та встановлення на основі цього необхідних зв’язків між ними.
5. Дістало подальший розвиток розроблення структури процесу діагностування пристроїв системи модернізації АТС, суть котрого полягає у виділенні обов’язкових діагностичних операцій на кожному з етапів життєвого циклу та встановленні зв’язків між ними . На основі розроблених структур процесу діагностування на кожному з етапів життєвого циклу пристрою запропонована узагальнена структура процесу діагностування пристрою на протязі усього його життєвого циклу, в котрій відображені зв’язки між діагностичними операціями різних етапів життєвого циклу. Запропонований структурний опис процесу діагностування було покладено в основу розробленого методу комбінованого поетапного діагностування.
6. Удосконалено процес діагностування Ц і МПП системи модернізації АТС за рахунок розроблення методу комбінованого поетапного діагностування пристроїв на протязі всього життєвого циклу.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: МЕТОД КОМБІНОВАНОГО ПОЕТАПНОГО ДІАГНОСТУВАННЯ ЦИФРОВИХ І МІКРОПРОЦЕСОРНИХ ПРИСТРОЇВ СИСТЕМИ МОДЕРНІЗАЦІЇ АВТОМАТИЧНИХ ТЕЛЕФОННИХ СТАНЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок