Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ТЕПЛОЗАХИСНОГО СПЕЦОДЯГУ З ЛОКАЛЬНОЮ ВЕНТИЛЯЦІЄЮ

Загрузка...

РОЗРОБКА ТЕПЛОЗАХИСНОГО СПЕЦОДЯГУ З ЛОКАЛЬНОЮ ВЕНТИЛЯЦІЄЮ

Назва:
РОЗРОБКА ТЕПЛОЗАХИСНОГО СПЕЦОДЯГУ З ЛОКАЛЬНОЮ ВЕНТИЛЯЦІЄЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,40 KB
Завантажень:
127
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
ОМЕЛЬЧЕНКО СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА
УДК 687.17
РОЗРОБКА ТЕПЛОЗАХИСНОГО СПЕЦОДЯГУ З ЛОКАЛЬНОЮ ВЕНТИЛЯЦІЄЮ
Спеціальність 05.19.04. – технологія швейних виробів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному університеті технологій та дизайну
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Мойсеєнко Сергій Іванович
Київський національний університет
технологій та дизайну,
доцент кафедри технології та конструювання швейних виробів
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Кострицький Валерій Всеволодович
Київський національний університет
технологій та дизайну,
професора кафедри електромеханічних систем
кандидат технічних наук, доцент
Коміссаров Олег Юрійович
ТОВ “Енергософт” (м. Київ),
генеральний директор
Провідна установа: Технологічний університет Поділля (м. Хмельницький)
Міністерства освіти і науки України
Захист відбудеться “_27___ “ січня 2004 р. о _10___ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.102.03 у Київському національному університеті технологій та дизайну, 01011, Київ – 11, вул.. Немировича – Данченка, 2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету технологій та дизайну, 01011, Київ – 11, вул.. Немировича – Данченка, 2.
Автореферат розісланий “____” грудня 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Охорона важливих стратегічних та промислових об’єктів, а також інших спеціальних закладів посідає важливе місце в структурі державних служб. Зростання малих підприємств, приватних фірм, які займають значне місце в економіці України призводить до зростання невідомчих охоронних структур.
Україна на шляху інтеграції в Євросоюз, прийняла конвенцію про захист прав людини, згідно з якою було скасовано такий вид покарання як смертна кара. Гуманність такого рішення має і зворотній бік, що призводить до зростання установ по утриманню особливо небезпечних злочинців та забезпечення цих установ контингентом підготовлених охоронців. До обов’язків охоронців вказаних об’єктів входить патрулювання території, яка охороняється та несіння варти на вишках. Особливістю цього виду робіт є восьми або дванадцяти годинний вахтовий режим, робота у нічний час, наявність та можливість застосування вогнепальної зброї. Всі ці показники мають вплив на психологічний стан охоронця. Згідно з літературними даними, такий режим праці є нестандартним та викликає перевантаження центральної нервової системи працюючого. На зростання напруженості праці значно впливає фактор високої відповідальності даного виду робіт. Тому що помилка або непередбачені перешкоди можуть стати причиною невиправних наслідків, а в деяких випадках ставати загрозою для життя людини. Як наслідок такої складної діяльності людини та перевантаження нервової системи є зростання артеріального кров’яного тиску, лабільність зорового аналізатора, зростання потовиділення. Така реакція фізіологічних механізмів організму викликає у працюючого відчуття дискомфорту, що в свою чергу ще більше перевантажує нервову систему.
Тому створення засобів, які мають вплив на фізіологічні механізми організму людини, а також засобів здатних швидко ліквідувати відчуття дискомфорту і є актуальною проблемою.
Науковці упродовж тривалого часу займалися проблемами розроблення спеціальних захисних засобів від дії на організм людини низьких температур. Роботи Колеснікова П.А., Афанасьєвой Р.Ф., Чубаровой З.С., Кощеєва В.С., Мойсеєнко С.І. та ін. – присвячені вивченню процесів теплообміну в системі “людина – одяг – середовище”, розробкам приладів, методик, принципів системного підходу до проектування та створення окремих видів засобів індивідуального захисту.
Досвід роботи працюючих в умовах охоронно – вартової служби та аналіз спецодягу свідчать, що одним з основних фізіологічних процесів, який спричиняє тривале відчуття дискомфорту та переохолодження локальних зон організму, є потовиділення.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: РОЗРОБКА ТЕПЛОЗАХИСНОГО СПЕЦОДЯГУ З ЛОКАЛЬНОЮ ВЕНТИЛЯЦІЄЮ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок