Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Оптимізація інформаційних потоків системи керування електроенергетикою сухогрузу з потужністю електростанції до 2000 кВт

Оптимізація інформаційних потоків системи керування електроенергетикою сухогрузу з потужністю електростанції до 2000 кВт

Назва:
Оптимізація інформаційних потоків системи керування електроенергетикою сухогрузу з потужністю електростанції до 2000 кВт
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,67 KB
Завантажень:
97
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний університет кораблебудування
ім. адм. Макарова
УШКАРЕНКО Олександр Олегович
УДК 681.3.06
Оптимізація інформаційних потоків системи керування електроенергетикою сухогрузу з
потужністю електростанції до 2000 кВт
Спеціальність 05.13.07 – Автоматизація технологічних процесів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Херсон – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі Теоретичної електротехніки та електронних систем Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова Міністерства освіти і науки України, м.Миколаїв.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Рябенький Володимир Михайлович,
Національний університет кораблебудування,
завідувач кафедри теоретичної електротехніки
та електронних систем
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор
Лубяний Віктор Захарович
Херсонський державний технічний університет,
завідувач кафедри метрології та вимірювальної техніки
– доктор технічних наук, професор
Бойко Віталій Іванович,
Дніпродзержинський державний технічний університет,
завідувач кафедри електроніки і автоматики
Захист відбудеться “ 24 ” вересня 2007 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 67.052.01 у Херсонському національному технічному університеті за адресою: 73008, Херсон-8, Бориславське шосе, 24, корпус 1, аудиторія 223.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Херсонського національного технічного університету за адресою: 73008, Херсон-8, Бориславське шосе, 24, корпус 1.
Автореферат розісланий “22” серпня 2007 року.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради Шеховцов А.В.
Загальна Характеристика роботи
Актуальність роботи. Ефективність сучасних суднових технічних засобів в значній мірі залежить від якості систем контролю і керування, збору і обробки інформації, систем прийняття рішень, основою яких є мікропроцесорні керуючі системи. Суднова електроенергетична система (СЕЕС) може розглядатися як система, яка складається з двох підсистем – енергетичної та інформаційної. Функціонування сучасних засобів автоматизації пов'язане з введенням, обробкою, зберіганням, видачею великої кількості інформації. Вони характеризуються паралельною і розподіленою обробкою інформації, роботою в реальному часі. Розвиток мікропроцесорних мереж змушує використовувати складніші способи керування інформаційними потоками. Необхідно контролювати такі параметри, як затримка передачі пакетів, коливання затримки, втрати пакетів в мережі. Основна тенденція в розвитку систем керування судновими електроенергетичними системами полягає в переході від централізованих систем до розподілених інтелектуальних систем, заснованих на мережевих технологіях.
Оскільки в процесі керування відбувається обмін інформацією між окремими блоками і агрегатами, то актуальними є питання розв’язання задачі маршрутизації інформаційних пакетів, упорядковування зв'язків по рівнях завантаженості каналів, компресії даних. Потоки інформації в сучасній системі керування можуть мати різні вимоги до затримки, швидкості, надійності передачі. Якщо вимоги одних підсистем можуть бути невисокими, вимоги інших, що працюють в режимі реального часу, можуть бути критичними до швидкості передачі і затримок. У зв'язку з цим актуальним є завдання розділення потоків на різні класи обслуговування, і рішення задачі маршрутизації для кожного з класу потоків з метою зменшення затримок при передачі пакетів і зменшення навантаження на мережу. Розв’язання цієї задачі вимагає залучення апарату нечіткої логіки.
На даний момент актуальні питання розробки ефективних засобів для сумісного проектування програмного і апаратного забезпечення. Перспективним напрямом в розробці систем автоматики є використання сучасних технологій інженерії програмних систем, до яких відноситься об'єктно-орієнтований аналіз і проектування на основі уніфікованої мови моделювання.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота виконана в Національному університеті кораблебудування ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Оптимізація інформаційних потоків системи керування електроенергетикою сухогрузу з потужністю електростанції до 2000 кВт

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок