Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ З ФОРМУВАННЯ РОЗДРІБНОЇ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МЕРЕЖІ

УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ З ФОРМУВАННЯ РОЗДРІБНОЇ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МЕРЕЖІ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ З ФОРМУВАННЯ РОЗДРІБНОЇ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МЕРЕЖІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,06 KB
Завантажень:
471
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ
ОЛЬШАНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 658.152:658.87
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ
З ФОРМУВАННЯ РОЗДРІБНОЇ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МЕРЕЖІ
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному університеті харчування та торгівлі Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Яцун Леонід Миколайович
Харківський державний університет харчування та торгівлі, завідувач кафедри менеджменту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Тридід Олександр Миколайович,
Харківський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України, завідувач кафедри фінансів
кандидат економічних наук, доцент
Коюда Олександр Павлович,
Північно-східний науковий центр НАН України, вчений секретар центру
Захист відбудеться «19 » травня 2008 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.088.02 у Харківському державному університеті харчування та торгівлі за адресою:
61051, м. Харків, вул.. Клочківська 333, ауд. 45.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного університету харчування та торгівлі за адресою:
61051, м. Харків, вул.. Клочківська 333.
Автореферат розісланий «19» квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.Л. Савицька
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Стратегія економічного зростання та інтеграції України до світового економічного простору передбачає забезпечення конкурентоспроможного рівня розвитку підприємств усіх галузей економіки, особливо підприємств торгівлі, які є найбільш наближеними до споживача і задовольняють попит на різноманітні товари та послуги. В умовах ринкових перетворень принципово змінюється інвестиційна політика торговельних підприємств: відбувається перехід від макро- до мікроструктурного рівня інвестування; вільного нерегульованого розвитку окремих торговельних одиниць до узгодженої діяльності органів місцевого самоврядування та підприємств по формуванню роздрібної торговельної мережі. Підприємства стають основними інвесторами і вже сьогодні інвестують в основний капітал 70 % інвестицій.
Разом з тим, сучасний стан торгівлі та роздрібної торговельної мережі характеризується старінням основних фондів, незадовільними темпами їх оновлення та уповільненою динамікою розвитку, суттєвим відставанням від соціально-економічних нормативів споживання товарів та послуг. Незважаючи на певні позитивні зрушення, Україна сьогодні ще не досягла нормативного рівня споживання основних видів товарів: на 36 % скоротилась роздрібна торговельна мережа, рівень забезпеченості населення торговими площами становить 50-60 % від нормативів і є в 3–5 разів нижчим, ніж в економічно розвинених країнах.
Дослідження теоретичних та практичних проблем розвитку торгівлі, формування роздрібної торговельної мережі та інвестиційних процесів відображені у працях вітчизняних та зарубіжних вчених: А. Амоші, І.Бланка, М. Виноградського, Г. Губерної, Б. Данилишина, В. Карсекіна, М. Крейніної, О.Носової,. В Пили, Д. Стеченка, О. Тридіда, І. Школи, А. Гранберга, О.Донічева, Х. Армстронга, М. Дайламі, Л. Ларуша та ін.
Незважаючи на високий науковий рівень, та глибину теоретичних і прикладних досліджень окремих напрямів та факторів галузевих і регіональних економічних процесів, питання інвестиційної діяльності підприємств торгівлі потребують додаткового дослідження та науково-методичного обґрунтування, зокрема, ретельного вивчення вимагають проблеми узгодженості інтересів населення, держави та підприємств, форм інвестування та механізмів управління роздрібною торговельною мережею.
Розв’язання складних соціально-економічних проблем підвищення якості торговельного обслуговування населення, формування локальних споживчих ринків, розширення роздрібної торговельної мережі можливе за умов суттєвої активізації інвестиційної діяльності підприємств торгівлі на принципах поєднання ринкового та регульованого управління, що зумовило вибір теми дисертаційної роботи, її мету та завдання дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ З ФОРМУВАННЯ РОЗДРІБНОЇ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МЕРЕЖІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок