Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Фінансове забезпечення розвитку агропромислового виробництва регіону (на матеріалах Чернівецької області )

Фінансове забезпечення розвитку агропромислового виробництва регіону (на матеріалах Чернівецької області )

Назва:
Фінансове забезпечення розвитку агропромислового виробництва регіону (на матеріалах Чернівецької області )
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,87 KB
Завантажень:
425
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Інститут аграрної економіки
Української академії аграрних наук
Москаль Олександр Ілліч
УДК: 338.474
Фінансове забезпечення розвитку
агропромислового виробництва регіону
(на матеріалах Чернівецької області )
Спеціальність: 08.04.01 – Фінанси, грошовий обіг і кредит
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2001


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Раді по вивченню продуктивних сил України НАН України
Науковий керівник: доктор економічних наук,
Дейнеко Людмила Вікторівна,
Рада з вивчення продуктивних сил України НАН України,
головний науковий співробітник
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Полозенко Дмитро Васильович,
Науково-дослідний фінансовий інститут Міністерства
фінансів України,
завідувач відділу фінансових ресурсів держави
кандидат економічних наук
Мельник Віктор Миколайович,
Академія державної податкової служби України,
доцент кафедри податкової політики та оподаткування
Провідна установа: Чернівецький національний університет імені
Ю.Федьковича, кафедра фінансів
Захист відбудеться 3 жовтня 2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.350.02 в Інституті аграрної економіки Української академії аграрних наук за адресою: 03680, м. Київ, вул. Героїв оборони, 10
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Ради з вивчення продуктивних сил України НАН України.
Автореферат розісланий “_1_” __вересня_ 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук В.А.Пулім


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток агропромислового виробництва зумовлюється численними чинниками, серед яких особливе місце належить фінансовому забезпеченню з урахуванням особливостей регіону.
В основу створення сучасного фінансового забезпечення розвитку агропромислового виробництва регіону покладено принцип створення в регіоні такого фінансового механізму, який би через сприятливу систему фінансування, оподаткування сільгоспвиробника, кредитну підтримку банківською системою, через цінові та організаційні важелі, сприяв збільшенню обсягів виробництва та покращання якості продукції агропромислових виробників.
Успішне вирішення завдання ефективної дії фінансового забезпечення розвитку агропромислового виробництва регіону значною мірою залежить від рівня його теоретико-методологічного вивчення та узагальнення, що є науковою основою розробки практичних рекомендацій щодо вирішення шляхів підвищення ефективності розвитку агропромислового виробництва в регіоні.
Вивчення проблем ефективного розвитку АПК регіонів і його фінансового забезпечення висвітлені в роботах В.Г.Андрійчука, В.М. Алексійчука, П.П.Борщевського, О.Д.Василика, Л.В.Дейнеко, М.Я.Дем’яненка, С.І.Дорогунцова, М.І.Долішнього, В.В.Зіновчука, М.І.Кісіля, П.А.Лайка, І.І.Лукінова, А.С.Лисецького, М.Й.Маліка, М.Я.Месель-Веселяка, А.М.Поддєрьогіна, В.Д.Полозенка, К.Є.Раєвського, П.П.Руснака, П.Т.Саблука, О.М.Шпичака, В.В.Юрчишина та інших учених.
Разом з тим теоретичні, методичні, методологічні та практичні питання визначення ефективності сучасного фінансового забезпечення розвитку агропромислового виробництва в конкретних регіонах України ще не повною мірою вивчені, досліджені і узагальнені, особливо в нових ринкових умовах господарювання та в регіонах, що мають свої особливості, до яких належить Чернівецька область. Зазначене визначає актуальність обраної теми дисертаційного дослідження, ефективне вирішення актуального наукового завдання на матеріалах Чернівецької області, фінансове забезпечення розвитку агропромислового виробництва якої характеризується специфічними особливостями.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дослідження, проведені автором, спрямовані на виконання завдань, викладених у Посланні Президента України до Верховної Ради України “Україна: поступ у ХХІ століття. Стратегія економічного та соціального розвитку на 2000-2004 роки”, Програмі діяльності Кабінету міністрів України на період до 20004 року. Вона тісно пов’язана з державними, регіональними та галузевими програмами, планами і темами наукових досліджень, затвердженими Верховною Радою України, Президентом України та Кабінетом Міністрів України, науковими дослідженнями, що проводяться у Раді по вивченню продуктивних сил України НАН України, зокрема по темах “Прогноз (схема) розвитку і розміщення продуктивних сил України та її регіонів на тривалу перспективу” (шифр теми 3.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Фінансове забезпечення розвитку агропромислового виробництва регіону (на матеріалах Чернівецької області )

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок