Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Хірургічне лікування хворих із пухлинопобідними захворюваннями та доброякісними пухлинами кісток із використанням біологічного гідроксиапатиту (експериментально-клінічне дослідження)

Хірургічне лікування хворих із пухлинопобідними захворюваннями та доброякісними пухлинами кісток із використанням біологічного гідроксиапатиту (експериментально-клінічне дослідження)

Назва:
Хірургічне лікування хворих із пухлинопобідними захворюваннями та доброякісними пухлинами кісток із використанням біологічного гідроксиапатиту (експериментально-клінічне дослідження)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,53 KB
Завантажень:
303
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Академія медичних наук України
Інститут травматології та ортопедії
Івченко Андрій Валерійович
УДК 616.71 – 089 – 006: 615.32:582
Хірургічне лікування хворих із пухлинопобідними захворюваннями та доброякісними пухлинами кісток із використанням біологічного гідроксиапатиту
(експериментально-клінічне дослідження)
14.01.21 – травматології і ортопедії
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті травматології та ортопедії АМН України м. Київ.
Науковий керівник: доктор медичних наук,професор Крись-Пугач Анатолій Павлович, Інституту травматології та ортопедії АМН України завідувач відділу травматології і ортопедії підліткового і дитячого віку.
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор Бруско Антон Тимофійович, Інституту травматології та ортопедії АМН України, завідувач відділу патоморфології з експериментально-біологічними відділенням.
доктор медичних наук, професор, Грунтовський Геннадій Харлампійович, Інституту хребта та суглобів ім. М.І. Ситенка, завідувач відділу захворювань та пошкоджень.
Провідна установа: Науково-дослідний інститут травматології та ортопедії Донецького державного медичного університету ім. М. Горького МОЗ України.
Захист відбудеться “28” грудня 2004 р. о 14.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .606.01 при Інституті травматології та ортопедії АМН України за адресою: 01601, м. Київ, вул. Воровського, 27.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту травматології та ортопедії АМН України за адресою: 01601, м. Київ, вул. Воровського, .
Автореферат розісланий “27” листопада 2004 р.
Вчений секретарь
спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук, професор Страфун С.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасній ортопедії значною проблемою за-лишається вибір матеріалів для заміщення кісткових дефектів, що виника-ють після хірургічного видалення пухлин, пухлиноподібних та диспласти-чних захворювань кісток [Айвазян В.П., Варганов Е.В., Корж Н.А., Івченко В.К., Heymann D.]. Медико-біологічна та соціальна значимість цієї проблеми, в першу чергу, пов’язана зі збільшенням (особливо в останні роки) пухлинних та пухлиноподібних захворювань кісток, оперативне лікування яких потребує видалення осередку й заміщення дефекту, що виник [Кочнев В.Л., Григоровский В.В., Torricelli P.].
Пошуки оптимальних матеріалів для кісткової пластики тісно пов’язані з намаганнями розкрити механізми фізіологічної та репаративної регенерації, а також можливістю керувати фізико-хімічними властивостями імплантатів. Тому в дослідженнях з цієї проблеми тісно переплітаються не тільки хірургічні аспекти трансплантації, а й гістомор-фоло-гічні, лабораторні та експериментальні методи [Бруско А.Т., Бондарчук В.І., Buckwalter J.].
Не дивлячись на те, що в сучасній оперативній ортопедії для замі-щення дефектів кісток використовують різні пластичні матеріали як біоло-гічного (аутотрансплантати, алотрансплантати) так і синтетичного похо-дження (корундова, кальцій-фосфатна і склокераміка) [Стахеев И.А., Краснов А.Ф., Гудушаури О.Н., De Bruijn J.D., Hench L.], в останні роки особливий інтерес викликає використання синтетичної гідроксиапа-титної кераміки [Крись-Пугач А.П., Берченко Г.Н., Лучко Р.В., Воложин А.И., Kirker-Head C.A., Yamashita Y.].
Але значно вищу біоактивність має новий композиційний матеріал біологічного походження – біологічний гідроксиапатит (БГАП). Керуючи його складом і мікроструктурою, можна наблизитись до струк-тури і властивостей тих чи інших видів кісткової тканини, навіть врахувати індивідуальні особливості пацієнтів [Пинчук Н.Д., Подрушняк Е.П., Daculsi G.]. В Україні був розроблений новий композиційний матеріал біологічного походження на основі гідроксиапатиту, який має фізико-механічні параметри, характерні для ситалів, тобто силікатної склокераміки, і біохімічні властивості, які не поступаються “біосклу Хенча” [Подрушняк Е.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Хірургічне лікування хворих із пухлинопобідними захворюваннями та доброякісними пухлинами кісток із використанням біологічного гідроксиапатиту (експериментально-клінічне дослідження)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок