Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОРОЖНІЙ ЦЕМЕНТОБЕТОН ПІДВИЩЕНОЇ ТРІЩИНОСТІЙКОСТІ ТА ДОВГОВІЧНОСТІ

ДОРОЖНІЙ ЦЕМЕНТОБЕТОН ПІДВИЩЕНОЇ ТРІЩИНОСТІЙКОСТІ ТА ДОВГОВІЧНОСТІ

Назва:
ДОРОЖНІЙ ЦЕМЕНТОБЕТОН ПІДВИЩЕНОЇ ТРІЩИНОСТІЙКОСТІ ТА ДОВГОВІЧНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,39 KB
Завантажень:
86
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ГАХ Наталія Дмитріївна
УДК 666.972.16
ДОРОЖНІЙ ЦЕМЕНТОБЕТОН
ПІДВИЩЕНОЇ ТРІЩИНОСТІЙКОСТІ ТА ДОВГОВІЧНОСТІ
05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі дорожньо-будівельних матеріалів і хімії Українського транспортного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – Офіційні опоненти – – Провідна установа – кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Дорошенко Юрій Михайлович, Український транспортний університет, доцент кафедри дорожньо-будівельних матеріалів і хімії доктор технічних наук, професор Чистяков Валерій Васильович, Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри будівельних матеріалів кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Шаршунов Анатолій Борисович, інститут гідротехніки і меліорації, завідувач відділом діагностики та захисту гідротехнічних споруд Донбаська державна академія будівництва і архітектури, кафедра будівельних матеріалів, виробів, виробництва будівельних конструкцій, Міністерство освіти і науки України, м.Макіївка
Захист відбудеться 29.11. 2000 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.05 "Підвалини та фундаменти. Будівельні матеріали та вироби" Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м.Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м.Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 28.10.2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н Бродко О.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з основних проблем формування дорожніх мереж загального користування є високий рівень капітальності дорожнього одягу. Накопичений досвід будівництва та експлуатації автомобільних доріг свідчить про те, що більш вищі показники надійності та довговічності мають жорсткі дорожні одяги. Такі властивості притаманні конструктивним шарам з цементобетону, тому його використання, як одного з основних дорожньо-будівельних матеріалів в умовах дефіциту та високої вартості органічних вўяжучих, є раціональним, перспективним та економічно обгрунтованим.
Згідно до сучасних матеріалознавчих уявлень, перпективним напрямком технічного прогресу в технології дорожнього цементобетону є формування досконалої структури цементного каменю, що дозволяє суттєво підвищити стійкість цементобетону проти руйнування та покращити комплекс його фізико-механічних властивостей. Одним з ефективних напрямків науково-технічних розробок в галузі цілеспрямованого регулювання властивостей бетонної суміші та дорожнього цементобетону є створення та використання добавок поліфункціональних модифікаторів.
Звўязок роботи з науковими програмами, планами і темами. Робота виконана відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 668 від 28 червня 1997 р. "Про Програму використання відходів виробництва і споживання на період до 2005 року" та програми Корпорації УКРАВТОДОР "Цемент" щодо використання цементу і зниження матеріалоємності дорожнього будівництва.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є підвищення тріщиностійкості та довговічності дорожнього цементобетону за рахунок добавок поліфункціональних модифікаторів, що забезпечують інтенсифікацію процесів гідратації і твердіння та сприяють формуванню більш удосконаленої і довговічної структури цементного каменю при використанні цементів, що традиційно використовуються в дорожньому будівництві.
Для досягнення поставленої мети було поставлено такі задачі:
- отримати цементний камінь і бетон на його основі, який відрізняється від звичайного дорожнього цементобетону покриттів автомобільних доріг більшою тріщиностійкістю та довговічністю;
- розробити ефективні добавки поліфункціональних модифікаторів, що забезпечують можливість направленого регулювання процесів структуроутворення і твердіння цементу, з метою покращення міцності та деформативних характеристик цементобетону дорожніх покриттів;
- дослідити процес тріщиноутворення цементного каменю дорожнього покриття з добавками поліфункціональних модифікаторів;
- дослідити вплив добавок поліфункціональних модифікаторів на фізико-хімічні, фізико-механічні властивості та довговічність цементобетонних покриттів автомобільних доріг;
- розробити основи технології виробництва бетонних сумішей та бетонів з добавками поліфункціональних модифікаторів;
- реалізувати отримані результати в умовах діючого виробництва та визначити техніко-економічну ефективність цементобетону з добавками поліфункціональних модифікаторів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 



Реферат на тему: ДОРОЖНІЙ ЦЕМЕНТОБЕТОН ПІДВИЩЕНОЇ ТРІЩИНОСТІЙКОСТІ ТА ДОВГОВІЧНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок