Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розробка технологічного процесу обрізування дискретно-дотичним способом книжково-журнальних блоків

Розробка технологічного процесу обрізування дискретно-дотичним способом книжково-журнальних блоків

Назва:
Розробка технологічного процесу обрізування дискретно-дотичним способом книжково-журнальних блоків
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,99 KB
Завантажень:
246
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДРУКАРСТВА
Коломієць Андрій Борисович
УДК 686.12.056
Розробка технологічного процесу
обрізування дискретно-дотичним
способом книжково-журнальних блоків
05.05.01 - машини і процеси поліграфічного виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Л ь в і в - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській академії друкарства
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Полюдов Олександр Миколайович
Українська академія друкарства
професор кафедри поліграфічних машин
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Сеньківський Всеволод Миколайович ,
Українська академія друкарства
завідувач кафедри прикладної математики
та комп'ютерних інформаційних систем
кандидат технічних наук, старший
науковий співробітник
Запоточний Василь Йосипович ,
Український науково-дослідний інститут
поліграфічної промисловості ім. Т.Шевченка
заступник директора з наукової роботи
Провідна установа: Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, видавничо-поліграфічний факультет, Міністерство освіти і науки України, м.Київ.
Захист відбудеться 8 липня 2002 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д35.101.01 в Українській академії друкарства. 79020, м.Львів, вул. Підголоско, 19.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Української академіїї друкарства (м.Львів, вул. Підвальна, 17)
Автореферат розісланий 6 червня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Жидецький В.Ц.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах сучасного поліграфічного виробництва при обрізуванні книжково-журнальних блоків (КЖБ) з трьох боків та на інших операціях використовуються “вистійні” (тобто, із зупинкою напівфабрикату під час його обрізування) способи. Вони реалізовані в операційних машинах, блокообробних агрегатах і потокових лініях, які не забезпечують потрібної продуктивності, обрізування супроводжується суттєвими технологічними та динамічними навантаженнями. “Вистійні” способи є гальмом на шляху подальшого зростання експлуатаційних швидкостей обладнання.
Безупинні способи обрізування не потребують встановлення додаткових пристроїв, обладнання як правило просте, механізми циклової дії використовуються мінімально або взагалі відсутні. Більшість сучасних розробок із створення високопродуктивного різального обладнання ведеться на основі саме цих способів. На кафедрі поліграфічних машин Української академії друкарства (УАД) була започаткована науково-дослідна робота з метою розробки нового способу обрізування книжково-журнальних блоків, який можна успішно використовувати на згаданих вище операціях.
Розроблений автором технологічний процес безупинного обрізування книжково-журнальних блоків дискретно-дотичним способом створює передумови для підвищення продуктивності названого устаткування, є енергоощадливим і покращує умови праці.
Науково-прикладним завданням даної роботи є розробка, на основі комплексних досліджень, способу дискретно-дотичного обрізування книжково-журнальних блоків плоским ножем, який здійснює плоско-паралельний обертовий рух в площині обрізування.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася в рамках договору (держбюджетна тема №101-91) Українського поліграфічного інституту (УПІ) ім. Ів.Федорова з Міністерством народної освіти України (1991-93рр.), а також госпдоговору (тема №183-90) з ЛПТО (Ленинградское производственно-техническое объединение) “Печатный Двор” у 1990-93 рр., хоча і не фінансувалася у повному обсязі. В цих роботах автор виконував функції відповідального виконавця. Робота відповідає затвердженій Указом Президента України №58/95 Державній програмі розвитку національного книгодрукування і преси України.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є розробка нового машинного безупинного технологічного процесу для операцій обрізування з трьох боків книжкових і журнальних блоків та зрізування корінцевих фальців при незшивному клейовому скріпленні (НКС) дискретно-дотичним способом, який дозволить досягти високої якості обрізування, зменшити енергоємність приводу та поліпшити умови праці.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Розробка технологічного процесу обрізування дискретно-дотичним способом книжково-журнальних блоків

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок