Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУР І СТРАТЕГІЙ УПРАВЛІННЯ В ТОРГОВЕЛЬНО-СКЛАДСЬКИХ КОМПЛЕКСАХ

ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУР І СТРАТЕГІЙ УПРАВЛІННЯ В ТОРГОВЕЛЬНО-СКЛАДСЬКИХ КОМПЛЕКСАХ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУР І СТРАТЕГІЙ УПРАВЛІННЯ В ТОРГОВЕЛЬНО-СКЛАДСЬКИХ КОМПЛЕКСАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,94 KB
Завантажень:
375
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Державний комітет промислової політики України
Національна академія наук України
Науково-виробнича корпорація
“Київський інститут автоматики”
ПОНОМАРЕНКО Юрій Леонідович
УДК 519.21:681.142
ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУР І СТРАТЕГІЙ УПРАВЛІННЯ
В ТОРГОВЕЛЬНО-СКЛАДСЬКИХ КОМПЛЕКСАХ
05.13.06 - автоматизовані системи управління та
прогресивні інформаційні технології
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у державному науково-виробничому підприємстві “Автоматизовані мікропроцесорні інформаційно-управляючі системи” (АМІУС) НВК “КІА”.
Науковий керівник | - кандидат технічних наук, старший науковий співробітник РЮМШИН Микола Олександрович, генеральний директор НВК “КІА”.
Офіційні опоненти: | - доктор технічних наук, професор ЛЕВКОВЕЦЬ Петро Романович, проректор Національного транспортного університету, завідувач кафедри системних методів аналізу в економіці та бізнесі;
- кандидат технічних наук, професор ЯМПОЛЬСЬКИЙ Леонід Стефанович, професор кафедри технічної кібернетики Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”.
Провідна установа | - Інститут кібернетики ім.В.М.Глушкова НАН України, відділ математичних методів теорії надійності складних систем.
Захист відбудеться 13 червня 2001 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради 26.818.01 НВК “Київський інститут автоматики” за адресою: 04107, Київ-107, вул. Нагірна, 22, корп. 1.
Відзиви на автореферат у двох примірниках, засвідчені печаткою установи, просимо надсилати за адресою: 04107, Київ-107, вул.Нагірна, 22, НВК “КІА”, вченому секретарю.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці НВК “Київський інститут автоматики”.
Автореферат розісланий 25 квітня 2001 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук Л.П.Тронько
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Необхідність надійного забезпечення випадкового попиту, яка підкріплюється суттєвими економічними наслідками недопоставок, примушує торговельні підприємства накопичувати матеріальні засоби (МЗ), що призводить до тимчасового виключення з обігу значних матеріальних цінностей.
Одне з головних завдань управління транспортно-складськими комплексами (ТСК) полягає у визначенні оптимальних розмірів і часу поповнення (накопичення) запасу МЗ у деякій системі забезпечення матеріальними засобами (яка далі умовно називається складом) і зводиться, як правило, до розрахунку оптимальної кількості одного чи декількох видів МЗ (товарів), яку необхідно зберігати як запас; оптимального моменту (проміжку) часу поповнення (накопичення) запасу; розміру поставки МЗ (партії), що поповнює склад. Може також виникнути необхідність у визначенні оптимальних значень інших характеристик ТСК.
Іншою важливою задачею управління ТСК, якій також приділено увагу в дисертаційній роботі, є оптимальний (раціональний) розподіл запасу товарів, що зберігається на складах, між споживачами.
Необхідність створення у різних сферах людської діяльності запасів, які гарантують безперебійне забезпечення споживачів товарами чи сировиною, стимулювала розвиток численних досліджень з управління такими запасами. Розроблені моделі і методи як умовно-абстрактні, так і орієнтовані на конкретні структури ресурсозабезпечення дозволяють із різним ступенем точності визначати оптимальні (або ж близькі до них) рівні запасів. З огляду на велику складність систем управління запасами у розробках, які ведуться зараз, досліджуються, як правило, або окремі ланки складських систем, або спрощені процеси руху ресурсів і технології обробки запитів на отримання матеріалів чи товарів.
Процес обслуговування запитів споживачів (покупців) на підприємствах роздрібної торгівлі (в магазинах) або дрібнооптових складах (базах) є, як правило, таким, що важко формалізується. Крім того, на нього суттєво впливають випадкові фактори. Для аналізу функціонування таких складних систем управління ТСК, як магазини і склади, останнім часом широко й успішно використовується апарат стохастичних процесів, у тому числі математична теорія масового обслуговування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУР І СТРАТЕГІЙ УПРАВЛІННЯ В ТОРГОВЕЛЬНО-СКЛАДСЬКИХ КОМПЛЕКСАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок