Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ МОБІЛЬНИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН БЛОЧНО-МОДУЛЬНОЇ ПОБУДОВИ ДЛЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ТВАРИННИЦТВА ТА ОВОЧІВНИЦТВА

СИНТЕЗ МОБІЛЬНИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН БЛОЧНО-МОДУЛЬНОЇ ПОБУДОВИ ДЛЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ТВАРИННИЦТВА ТА ОВОЧІВНИЦТВА

Назва:
СИНТЕЗ МОБІЛЬНИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН БЛОЧНО-МОДУЛЬНОЇ ПОБУДОВИ ДЛЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ТВАРИННИЦТВА ТА ОВОЧІВНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,31 KB
Завантажень:
453
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
ПИСАРЕНКО Анатолій Євменович
УДК 631.3:061.4
СИНТЕЗ МОБІЛЬНИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ
МАШИН БЛОЧНО-МОДУЛЬНОЇ ПОБУДОВИ ДЛЯ
МЕХАНІЗАЦІЇ ТВАРИННИЦТВА ТА ОВОЧІВНИЦТВА
Спеціальність: 05.05.11 – Машини та засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ХАРКІВ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі "Трактори та автомобілі" Харківського державного технічного університету сільського господарства (ХДТУСГ).
Науковий керівник: доктор технічних наук
Євтенко Віталій Григорович,
Національний науковий центр
"Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства",
Українська академія аграрних наук,
замісник директора
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Федосов Олександр Сергійович,
Сумський державний аграрний університет,
завідувач кафедрою "Основи проектування"
кандидат технічних наук
Третяк Віктор Михайлович,
виконавча дирекція асоціації "Укртрактор",
головний спеціаліст по конструкції
Провідна організація: Таврійська державна агротехнічна академія,
Міністерство аграрної політики України
Захист дисертації відбудеться 29.06.2001 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.832.01 Харківського державного технічного університету сільського господарства за адресою: 61002, м. Харків, вул. Артема,44
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці ХДТУСГ за адресою: м. Харків, вул. Артема, 44
Автореферат розісланий 28.05.2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т.С. Скобло


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сьогодні на Україні по даним лабораторій мобільної енергетики та овочівництва ІМЕСГ УААН в тваринництві і рослинництві має перевагу ручна праця. Так, по Київській області при вирощуванні озимої пшениці, гороха, ячменю витрати ручної праці складають 49-57%, а картоплі і овочів 85-90%. Такий же низький рівень механізації робіт і в тваринництві. Більша частина технологічних процесів в цих галузях є малоенергомісткі операції потужністю до 18 кВт, які можуть бути виконані за допомогою енергозасобів (ЕЗ) класу 6кН. З вітчизняної техніки до цього класу машин відносяться трактори типу Т-25Ф та шасі Т-16МГ. Однак, тракторний парк України налічує таких ЕЗ лише біля 10%.
В розвинутих країнах, таких як США, Німеччина, Італія та інших найбільша доля машин тракторного парку, котрі використовуються для механізації згаданих робіт в фермерських господарствах, приходиться на трактори потужністю 20-45 к.с. (кл. 6-9кН) і складає 22-25%, що в 2,5 разів більше ніж на Україні.
Використання більш потужних та важких ЕЗ, наприклад, в сільському господарстві веде до порушення агротехнічних вимог, значних витрат паливно-мастильних матеріалів, ущільнення грунту і зниження його родючості та інше.
Аналіз, як сільського, так і дорожнього та комунального господарств і будівництва показує, що там значна частина парку машин являється спеціальною технікою і не використовується більшу частину року, в той час, як перспективним напрямком розвитку машинобудування являється універсалізація.
Разом з цим, слід зауважити, що з підвищенням універсальності конструкція створюваних машин ускладнюється, бо в зв‘язку з вимогами сучасних технологій мобільні енергозасоби (МЕЗ) повинні бути обладнані, наприклад, двухшвидкістними валами відбору потужності (ВВП), вантажними площадками, активними робочими органами і таке інше. Це пов‘язано з підвищенням вартості машин та доцільністю їх виготовлення. Однак, науковий підхід до розроблення нової техніки, що досліджується в даній роботі, та досвід створення машин для військово-промислового комплексу показує, що вартість машин можна значно зменшити, застосовуючи при проектуванні модульний принцип конструювання, створюючи з допомогою методів стандартизації та уніфікації конструктивні елементи (КЕ) МЕЗ, як технічні системи (), в вигляді блоків, модулів, енергетичних (ЕМ) та технологічних (ТМ) різного рівня складності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: СИНТЕЗ МОБІЛЬНИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН БЛОЧНО-МОДУЛЬНОЇ ПОБУДОВИ ДЛЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ТВАРИННИЦТВА ТА ОВОЧІВНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок