Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ МАРКЕТИНГОВИХ СТРАТЕГІЙ ІНФОРМАЦІЙНОГО БІЗНЕСУ

МОДЕЛЮВАННЯ МАРКЕТИНГОВИХ СТРАТЕГІЙ ІНФОРМАЦІЙНОГО БІЗНЕСУ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ МАРКЕТИНГОВИХ СТРАТЕГІЙ ІНФОРМАЦІЙНОГО БІЗНЕСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,38 KB
Завантажень:
23
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПОДІЛЛЯ
БАРАН РОСТИСЛАВ ЯРОСЛАВОВИЧ
УДК 330.47:339.138
МОДЕЛЮВАННЯ МАРКЕТИНГОВИХ СТРАТЕГІЙ ІНФОРМАЦІЙНОГО БІЗНЕСУ
Спеціальність 08.03.02 – економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Хмельницький
2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника Міністерства освіти і науки України (м. Івано-Франківськ)
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Благун Іван Семенович,
Прикарпатський університет ім. Василя Стефаника
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економічної кібернетики
Офіційні опоненти - доктор економічних наук, професор
Заруба Віктор Якович,
Національний технічний університет „Харківський
політехнічний інститут”
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економічної кібернетики та
маркетингового менеджменту
кандидат економічних наук, доцент
Твердохліб Іван Петрович,
Львівський національний університет
ім. Івана Франка
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри інформаційних систем у менеджменті
 
Провідна установа Київський національний економічний університет
Міністерства освіти і науки України, кафедра
інформаційного менеджменту
Захист відбудеться 11 грудня 2003 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.052.01 Технологічного університету Поділля Міністерства освіти і науки України за адресою: 29016, м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Технологічного університету Поділля Міністерства освіти і науки України за адресою: 29016, м. Хмельницький, вул. Камянецька, 110.
Автореферат розісланий 10 листопада 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Скринник Н.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Функціонування та розвиток сучасної економіки неможливі без повноцінного використання такого важливого ресурсу як інформація. Водночас суттєво зростають вимоги до таких її показників як своєчасність, достовірність, якість.
Інформаційний бізнес став одним з найбільш прогресуючих секторів економіки України. З одного боку це зумовлено провідною роллю цього сектора в формуванні ринкової економіки в Україні та виході на світові ринки, а з іншого домінуванням інформаційних технологій та телекомунікацій в забезпеченні доступу до потоків політичної, юридичної, наукової та економічної інформації. Український інформаційний ринок, під яким ми розуміємо ринок інформаційно-телекомунікаційних продуктів та послуг, характеризується наявністю найсучасніших програмно-технічних систем та засобів обробки інформації, що дає змогу на високому рівні задовольняти інформаційні потреби суспільства. Проте існує низка проблем, що пов’язані з розвитком інформаційного сектора економіки. Зокрема, це переважання на ринку програмно-технічних засобів зарубіжних виробників; неоднорідність регіональних ринків; надмірність інформації з одного боку, та неповність (пов’язана з фрагментарністю інформації, множинністю та ненадійністю інформаційних джерел) з іншого; слабка розвиненість ринку споживання інформаційних послуг населенням.
Одним з дієвих засобів розвитку інформаційного бізнесу, його повноцінного функціонування є комплекс маркетингових заходів з просування інформаційних продуктів (ІП) на внутрішньому і світових ринках. Інформаційний маркетинг в останні роки став предметом багатьох теоретичних та практичних досліджень, що сприяло розробці принципів маркетингу стосовно до інформаційного сектору економіки.
Проблемам аналізу функціонування інформаційного бізнесу, питанням формування інформаційного ринку, маркетингу інформаційних продуктів та послуг, становлення економічної інформатики як науки, присвячені праці Белла Д., Базанова Ю.К., Бесслера Г., Блюменау Д.І., Брижко В.М., Голосова О.В., Голдстайн Б., Канигіна Ю.М., Калитича Г.І., Мелюхіна І.С., Міщенко В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ МАРКЕТИНГОВИХ СТРАТЕГІЙ ІНФОРМАЦІЙНОГО БІЗНЕСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок