Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЛИЦЬОВА КЕРАМІЧНА ЦЕГЛА З ВИКОРИСТАННЯМ НЕКОНДИЦІЙНОЇ СИРОВИНИ ПРИРОДНОГО І ТЕХНОГЕННОГО ПОХОДЖЕННЯ

ЛИЦЬОВА КЕРАМІЧНА ЦЕГЛА З ВИКОРИСТАННЯМ НЕКОНДИЦІЙНОЇ СИРОВИНИ ПРИРОДНОГО І ТЕХНОГЕННОГО ПОХОДЖЕННЯ

Назва:
ЛИЦЬОВА КЕРАМІЧНА ЦЕГЛА З ВИКОРИСТАННЯМ НЕКОНДИЦІЙНОЇ СИРОВИНИ ПРИРОДНОГО І ТЕХНОГЕННОГО ПОХОДЖЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,03 KB
Завантажень:
470
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ТЕЛЮЩЕНКО Іван Федорович
УДК 666.714.1
ЛИЦЬОВА КЕРАМІЧНА ЦЕГЛА З ВИКОРИСТАННЯМ НЕКОНДИЦІЙНОЇ СИРОВИНИ ПРИРОДНОГО І ТЕХНОГЕННОГО ПОХОДЖЕННЯ
05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Українському науково-дослідному і проектно-конструкторському інституті будівельних матеріалів і виробів "НДІБМВ".
Науковий керівник - лауреат Державних премій УРСР
доктор технічних наук, професор
Олексій Арсентійович Крупа ,
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" зав. кафедри кераміки і скла
Офіційні опоненти- доктор технічних наук, професор
Сергій Іванович Федоркін
Сімферопольський університет курортного будівництва, ректор
доктор техн. наук, професор
Віктор Іванович Голеус,
Український державний хіміко-технологічний університет,
Міністерство освіти і науки України, зав. кафедри хімічної технології
кераміки і скла, м. Дніпропетровськ.
Провідна установа- Національний університет "Львівська політехніка" Міністерства науки та освіти України, кафедра хімічної технології силікатів, м. Львів.
Захист відбудеться "19" січня 2005 р. о 1300 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.056.05 "Підвалини та фундаменти. Будівельні матеріали та вироби" Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м.Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31, ауд.466.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м.Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розіслано 18.12.2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
канд. техн. наук Г.Р. Блажіс
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Стратегічним пріоритетним напрямком інноваційної діяльності в Україні на 2003-2013рр. (Закон України про пріоритетні напрямки інноваційної діяльності в Україні) є вдосконалення хімічних технологій, зокрема технологій виробництва керамічних матеріалів широкого спектра використання.
Застосування в будівництві виробів із кераміки - цегли, керамічних каменів, фасонних виробів, забезпечує довговічність, комфортність та архітектурну виразність будинків. Цегляні будинки характеризуються підвищеною тепло- та звукоізоляцією.
У процесі виробництва керамічної цегли для покращення тих чи інших властивостей місцевих глин застосовують високоякісні глини, що в умовах ринкової економіки не ефективно. Водночас поблизу керамічних заводів майже завжди є різні вторинні сировинні ресурси, які можна використовувати для оптимізації складу й характеристик керамічних мас та отримання черепка із заданими фізико-механічними властивостями. Застосування їх у кераміці становить великий інтерес як із позиції комплексного використання мінеральної сировини, так і спрямованого регулювання заданих властивостей.
В свою чергу, вирішення проблеми утилізації відходів промисловості, використання їх як вторинної сировини є завданням загальнодержавного значення.
Аналіз існуючих даних засвідчує, що для виробництва стінової кераміки цікавим є використання великотоннажної некондиційної сировини природного і техногенного походження, що відіграє в технологічному процесі роль "армувального" компонента спіснювача-плавня. Використання цієї сировини дасть змогу розробити технологію отримання лицьової цегли способом напівжорсткої екструзії, що забезпечить значне підвищення якості лицьових керамічних виробів, розширення їх асортименту, кольорової гами та фактури.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні дослідження теоретичного і прикладного характеру були виконані в рамках науково-дослідної роботи № 60.01.2001 КП-№0100U003612 "Розробити та впровадити технологію виробництва лицьової керамічної цегли з використанням відходів промисловості України як вторинної сировини" Здобувач виконував обов'язки наукового керівника НДР.
Мета і завдання дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ЛИЦЬОВА КЕРАМІЧНА ЦЕГЛА З ВИКОРИСТАННЯМ НЕКОНДИЦІЙНОЇ СИРОВИНИ ПРИРОДНОГО І ТЕХНОГЕННОГО ПОХОДЖЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок