Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРЯМОЛІНІЙНОСТІ ОЧИСНОГО ВИБОЮ ПРИ СТРУГОВІЙ ВИЇМЦІ

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРЯМОЛІНІЙНОСТІ ОЧИСНОГО ВИБОЮ ПРИ СТРУГОВІЙ ВИЇМЦІ

Назва:
СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРЯМОЛІНІЙНОСТІ ОЧИСНОГО ВИБОЮ ПРИ СТРУГОВІЙ ВИЇМЦІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,66 KB
Завантажень:
417
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Старовєров Костянтин Сергійович
УДК 622.232-52
СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРЯМОЛІНІЙНОСТІ ОЧИСНОГО ВИБОЮ ПРИ СТРУГОВІЙ ВИЇМЦІ
Спеціальність 05.13.07 - ”Автоматизація технологічних процесів”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ДОНЕЦЬК – 2000
Дисертацiєю є рукопис
Робота виконана в Донецькому державному технiчному унiверситеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керiвник: доктор технiчних наук, професор
Груба Володимир Іванович,
завідувач кафеди Донецького
державного технічного університету,
м. Донецьк
Офiцiйнi опоненти: доктор технiчних наук, старший науковий співробітник
Силаєв Віктор Іванович,
професор кафедри “Менеджмент у виробничій сфері” Донецької державної академії управління, м. Донецьк.
кандидат технiчних наук, старший науковий співробітник
Михайловський Олег Васильович,
заступник директора “Мережевої Академії – АМИ”, м. Донецьк.
Провідна установа: Національна гірнича академія України Міністерства освіти і науки України, кафедра автоматизації виробничих процесів, м. Дніпропетровськ
Захист вiдбудеться '' 30 '' березня 2000р. о 14 годинi на засiданнi cпецiалiзованої вченої ради К 11.052.03 Донецького державного технiчного унiверситету за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, корп. 1, ауд. 201.
З дисертацiєю можна ознайомитись у бiблiотецi Донецького державного технiчного унiверситету за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, корп. 2.
Автореферат розiсланий '' 28 '' лютого 2000р.
Вчений секретар
спецiалiзованої вченої ради
кандидат технiчних наук, доцент Мокрий Г. В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Найближча перспектива розвитку вугільної галузі України пов'язана з відпрацюванням тонких, викидонебезпечних пластів, що визначає актуальність стругової технології виїмки на гірничих підприємствах. Досвід застосування стругової технології показав, що основний вплив на її ефективність і безпеку виявляє прямолінійність очисного вибою в площині пласта. Існуючі вітчизняні засоби автоматизації стругових установок не дозволяють вирішити задачу забезпечення прямолінійного стану очисного вибою. В зв'язку з цим, на практиці проводять спеціальні заходи, основані на візуальному визначенні ступеня скривленості вибою і струганню його опуклих дільниць. Результат цих заходів не завжди ефективний і пов’язаний з витратами робітничого часу. Цим зумовлюється актуальність розробки системи автоматичного забезпечення прямолінійності (САЗП) очисного вибою при струговій виїмці.
Реалізація САЗП на практиці забезпечить ритмічність функціонування очисних вибоїв за рахунок зниження непродуктивних витрат часу, аварійності обладнання і скорочення видатку електроенергії, а також розширення області застосування стругової виїмки для відпрацювання викидонебезпечних пластів. Все це підвищить безпеку і ефективність технологічного процесу стругової виїмки і дасть певний економічний ефект.
Досвід застосування стругової виїмки, а також поява нової технічної бази висують актуальні дослідні задачі, пов'язані з обгрунтуванням принципів створення і критерію ефективності функціонування САЗП, створенням алгоритмів керування об'єктом, розвитком методів моделювання, вдосконаленню окремих елементів системи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертаційної роботи відповідає тематиці цільової комплексної галузевої програми ЦКГП-10 (теми 0919502000-Ц10 і 0919202030-Ц10), пов'язаної з розробкою засобів автоматизації стругов.
Метою дисертаційної роботи є розробка системи автоматичного забезпечення прямолінійності очисного вибою при струговій виїмці на основі наукового обгрунтування критерію ефективності функціонування, принципу побудови і математичного опису об'єкту і системи його керування, що дозволить підвищити ефективність і безпеку технологічного процесу стругової виїмки вугілля на гірничих підприємствах за рахунок зниження непродуктивних витрат часу, питомого видатку електроенергії, аварійності обладнання і забезпечення роботи стругу в розвантаженій зоні пласта.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРЯМОЛІНІЙНОСТІ ОЧИСНОГО ВИБОЮ ПРИ СТРУГОВІЙ ВИЇМЦІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок