Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ І МОДЕЛІ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

МЕТОДИ І МОДЕЛІ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

Назва:
МЕТОДИ І МОДЕЛІ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,10 KB
Завантажень:
163
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Баранюк Іван Андрійович
УДК 658.5+338.432.5
 
МЕТОДИ І МОДЕЛІ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ
Спеціальність 05.13.22 - Управління проектами та розвиток виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ, 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі менеджменту і управління проектами Чернігівського державного інституту економіки і управління Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – | доктор технічних наук, професор
Польшаков Валерій Іванович,
завідувач кафедри технологій управління,
ВНЗ "Університет економіки та права "КРОК"
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Тесля Юрій Миколайович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри проектного менеджменту;
кандидат технічних наук, доцент
Данченко Олена Борисівна,
Черкаський державний технологічний університет,
доцент кафедри інформатики та інформаційної безпеки.
Провідна установа – | Національний транспортний університет, кафедра транспортного права, системного аналізу та логістики
Міністерства освіти і науки України
Захист відбудеться 31.01.2005 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.01 у Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 2912.2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент Цюцюра С.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Інформаційне забезпечення є однією з найважливіших системних складових менеджменту. Прийняттю управлінського рішення передує процес обробки великих масивів інформації, і не завжди керівник або спеціаліст підприємства є спроможним самостійно вирішити це завдання. Якщо в інших галузях народного господарства ця потреба вирішується за рахунок управлінського консультування, то в агропромисловому комплексі вона залишається здебільшого невирішеною.
Одним з підходів до вирішення цієї задачі є створення системи інформаційно-консультаційного забезпечення агропромислового комплексу (АПК) шляхом відкриття регіональних інформаційно-консультаційних центрів (ІКЦ). При цьому очевидним є використання проектного підходу, оскільки використання методів і моделей проектного менеджменту дають можливість отримати результат в умовах обмежень часу, ресурсів та жорстких обмежень по якості. Причинами використання проектного підходу є: відсутність єдиної методологічної основи управління проектами інформатизації АПК; відсутність центрів інформаційно-консультаційного забезпечення в більшості областей України; відокремлена діяльність існуючих центрів різних форм власності та фондів фінансування.
Наявність невирішених задач і нагальна потреба в їх розв'язанні обумовлюють актуальність цієї роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дана дисертаційна робота та обраний напрямок досліджень відповідає "Національній програмі інформатизації", Закону України "Про стимулювання розвитку сільського господарства на період 2001-2004 років" № 2238-ІІІ від 18 січня 2001 року, Наказу Міністерства аграрної політики України “Про вдосконалення наукового забезпечення агропромислового виробництва на регіональному рівні” № 267/112 від 26 грудня 2000 р., і пов'язаний з науково-дослідними темами кафедри менеджменту і управління проектами Чернігівського державного інституту економіки і управління, зареєстрованими за № 0104U000200 "Проектування регіонального інформаційно-консультаційного центру для обслуговування сільськогосподарських виробників Чернігівської області"
Мета і задачі дослідження. Метою даної роботи є розробка методів і моделей управління проектами інформаційно-консультаційного забезпечення АПК шляхом створення регіональних ІКЦ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕТОДИ І МОДЕЛІ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок