Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕТРОСПЕКТИВНА ОЦІНКА КОМБІНОВАНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ МІСЦЕВОПОШИРЕНОГО ТА ГЕНЕРАЛІЗОВАНОГО РАКУ НИРКИ

Загрузка...

РЕТРОСПЕКТИВНА ОЦІНКА КОМБІНОВАНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ МІСЦЕВОПОШИРЕНОГО ТА ГЕНЕРАЛІЗОВАНОГО РАКУ НИРКИ

Назва:
РЕТРОСПЕКТИВНА ОЦІНКА КОМБІНОВАНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ МІСЦЕВОПОШИРЕНОГО ТА ГЕНЕРАЛІЗОВАНОГО РАКУ НИРКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,63 KB
Завантажень:
362
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Державна установа „ІНСТИТУТ УРОЛОГІЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ”
ТЕРЗІЙСЬКИЙ Михайло Васильович
УДК 616.61-006.6-08-059
РЕТРОСПЕКТИВНА ОЦІНКА КОМБІНОВАНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ
МІСЦЕВОПОШИРЕНОГО ТА ГЕНЕРАЛІЗОВАНОГО РАКУ НИРКИ
14.01.06 – урологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Державній установі „Інститут урології АМН України”, м. Київ.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Державна установа „Інститут урології АМН України”,
завідувач відділу онкоурології.
:
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Костєв Федір Іванович,
Одеський державний медичний університет МОЗ України,
завідувач кафедри урології та нефрології;
доктор медичних наук, професор Щербак Олександр Юрійович,
Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика
МОЗ України, професор кафедри урології.
 
Захист відбудеться “18” березня 2008 р. о _13-00_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.615.01 Державної установи „Інститут урології АМН України”
за адресою: м Київ, вул. Ю. Коцюбинського, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державної установи „Інститут урології АМН України” за адресою: м Київ, вул. Ю. Коцюбинського, 9-а.
Автореферат розісланий “__16_”_____02________ 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат медичних наук Л.М.Старцева
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сьогодні існування проблеми надання допомоги хворим на злоякісні новоутворення визнано на державному рівні, свідченням чого є затвердження Кабінетом Міністрів України програми “Онкологія” на 2002–2006 роки. В достатній мірі це стосується онкоурологічної нозології, де рак нирки за поширеністю займає третє місце [Возианов А.Ф., Романенко А.М., Сайдакова Н.А., 2002; Пертия А.Р., Манагадзе Л.Г., 2006 ]. На його долю припадає близько 3 % в структурі онкологічної захворюваності дорослого населення. Слід наголосити, що за останні три роки (2004–2006) в Україні найбільш інтенсивним було зростання вперше виявлених хворих на рак нирки (4,2 % проти 2,8 % при раку передміхурової залози та стабілізації ситуації при раку сечового міхура). Проблема привертає до себе увагу не тільки зростанням рівня захворюваності, що особливо актуально для України, якщо брати до уваги в тому числі вплив забруднення радіонуклідами її території внаслідок Чорнобильської катастрофи [Возіанов О.Ф., Сайдакова Н.О., Павлова Л.П., Непомнящий В.М., 2000; Возіанов О.Ф., Пасєчніков С.П., Сайдакова Н.О., 2006]. Медико-соціальне значення її зростає, оскільки пік захворюваності на рак нирки та смертність від нього припадає на працездатний вік. При цьому, незважаючи на достатній арсенал діагностичних можливостей, практично половина хворих виявляється вже на ІІІ – ІV стадіях захворювання. З них 28,4 % помирає впродовж першого року від встановлення діагнозу [Сайдакова Н.О., Старцева Л.М., Кравченко Н.Г., 2006]. Наявність місцевопоширених форм захворювання та віддалених метастазів значно обмежує вибір хірургічної допомоги та погіршує результат. Адже у 15 – 30% хворих навіть за відсутністю метастазів до операції після неї розвивається рецидив пухлини [Возіанов О.Ф., Клименко І.О. та ін., 2000; Переверзєв О.С., Щукін Д.В., Мегера В.В., 2004]. Однією з форм є локальний рецидив, частота якого сягає 37 – 66 % [Переверзев А.С., 2003; Матвеєв Б.П., 2006; Pantuck A.J., Zisman A., Belldegrun A.S., 2001; Matveev V.M., Davidov M., Matveev B. et al., 2002; Jansen N.K., Kim H.Z., Belldegrun A.S., 2003; Zam J.S., Shvarts O., Leppert J. et al., 2005]. Все це створює несприятливі передумови для тривалості життя хворого та його якості. На підставі даних офіційної статистики, за останні три роки кількість хворих, що перебувають на обліку 5 і більше років, зросла тільки на 3,8 % і у 2006 р. становила 48,9 % [Cайдакова Н.О., 2007]. Зазначені положення вимагають прискіпливого підходу до раннього виявлення патології, яка потребує як застосування існуючих діагностичних можливостей, так і відповідної обізнаності населення про ймовірний безсимптомний перебіг хвороби.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: РЕТРОСПЕКТИВНА ОЦІНКА КОМБІНОВАНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ МІСЦЕВОПОШИРЕНОГО ТА ГЕНЕРАЛІЗОВАНОГО РАКУ НИРКИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок