Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНЕ УПРАВЛІННЯ РИНКОВОЮ ПОВЕДІНКОЮ ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі підприємств вовняної промисловості України)

Загрузка...

ЕКОНОМІЧНЕ УПРАВЛІННЯ РИНКОВОЮ ПОВЕДІНКОЮ ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі підприємств вовняної промисловості України)

Назва:
ЕКОНОМІЧНЕ УПРАВЛІННЯ РИНКОВОЮ ПОВЕДІНКОЮ ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі підприємств вовняної промисловості України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,66 KB
Завантажень:
271
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА
МАЛИШ ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА
УДК 658.5
ЕКОНОМІЧНЕ УПРАВЛІННЯ РИНКОВОЮ ПОВЕДІНКОЮ ПІДПРИЄМСТВА
(на прикладі підприємств вовняної промисловості України)
Спеціальність 08.06.01 - Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2006
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі стратегії підприємств Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Задорожна Неллі Василівна
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана,
професор кафедри стратегії підприємств
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Куденко Наталія Володимирівна
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана,
професор кафедри маркетингу
кандидат економічних наук, доцент
Воронкова Таїсія Євгеніївна
Київський національний університет технологій та дизайну
доцент кафедри економіки, обліку та аудиту
Провідна установа: Харківський національний економічний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра економіки і маркетингу, м. Харків
Захист відбудеться “_30_” жовтня 2006 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.04 Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги 54/1, ауд. 203.
·
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49-г, ауд. 49.
Автореферат розіслано “_29_” вересня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор О.С. Федонін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Ефективність національного господарства безпосередньо пов’язана з результативністю функціонування окремих підприємств, які є провідною ланкою і найбільш активним суб'єктом будь-якої сучасної економічної системи. В умовах постійного зростання складності, невизначеності і динамічності середовища функціонування підприємств першорядного значення в забезпеченні результативності їх діяльності набуває обґрунтованість вибору ринкової поведінки.
Проблема дослідження ринкової поведінки підприємства і формування адекватних підприємницьких реакцій є синтетичною, міждисциплінарною, яка охоплює ряд галузей економічних знань: економічну теорію, теорію організації промисловості, маркетинг, менеджмент, економіку підприємства, стратегічне управління, управління фінансами та інвестиціями тощо. Ряд теоретичних, аналітичних і методичних аспектів цієї предметної галузі знайшли відображення в працях багатьох зарубіжних дослідників: С.Б. Авдашевої та Н.М. Розанової, І. Ан-соффа, Дж. Байе, О.С. Віханського, А.Ю. Денісова та С.А. Жданова, В.С. Єфремова, С.І. Ільєнкової, Ф. Котлера та Г. Армстронга, В.С. Круглова, Ж.Ж. Ламбена, К.Р. Макконнелла та С.Л. Брю, Г. Мінцберга, М. Портера, Г. Саймона, М. Скотта, Ж. Тіроля, Д. Хея та Д. Морріса, Ф. Шерера та Д. Росса, У. Хорнбі, О. Уїльямсона та інших вчених.
Розвиток ринкових відносин і пов’язаний з цим пошук форм, методів і механізмів забезпечення ефективної взаємодії вітчизняних підприємств з їх ринковим оточенням обумовили появу низки робіт українських науковців: А.В.Войчака, В.Г. Герасимчука, Л.Х. Доленка, В.Л. Корінева, Н.В. Куденко, А.П. Наливайка, А.Ф. Павленка та багатьох інших, дослідження яких висвітлюють такі важливі питання, як стратегічні аспекти вибору ринкової поведінки, обгрунтування стратегічних і тактичних маркетингових рішень, вплив форм власності та управління на ринкову поведінку і результативність функціонування підприємства тощо.
Проте досягнення вітчизняної і світової економічної думки ще не знайшли належного втілення в практиці роботи більшості вітчизняних підприємств, керівники і спеціалісти яких не забезпечені інструментарієм (методиками, моделями, технологіями вирішення типових завдань тощо), який необхідний для кваліфікованого економічного управління підприємством в динамічному ринковому середовищі.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНЕ УПРАВЛІННЯ РИНКОВОЮ ПОВЕДІНКОЮ ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі підприємств вовняної промисловості України)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок