Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ Виготовлення в'язаних ЕЛАСТИЧНих виробів КУЛІРНИХ ПЕРЕПЛЕТЕНЬ

Загрузка...

РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ Виготовлення в'язаних ЕЛАСТИЧНих виробів КУЛІРНИХ ПЕРЕПЛЕТЕНЬ

Назва:
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ Виготовлення в'язаних ЕЛАСТИЧНих виробів КУЛІРНИХ ПЕРЕПЛЕТЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,64 KB
Завантажень:
226
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
Мельник Людмила Михайлівна
УДК 677.025
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ Виготовлення в'язаних ЕЛАСТИЧНих виробів КУЛІРНИХ ПЕРЕПЛЕТЕНЬ
Спеціальність 05.18.19 – Технологія текстильних матеріалів, швейних і трикотажних виробів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному університеті технологій та дизайну (КНУТД) Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | лауреат Державної премії України
в галузі науки і техніки, кандидат технічних наук, с.н.с.,
Омельченко Василь Дмитрович, КНУТД,
професор кафедри технології трикотажного виробництва
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, доцент
Супрун Наталія Петрівна, КНУТД,
завідувач кафедри матеріалознавства та технології переробки текстильних волокон
кандидат технічних наук, с.н.с.
Синельникова Валентина Іванівна, ВАТ
„Український науково-дослідний інститут текстильної
промисловості”, директор.
Захист відбудеться „29” травня 2008 року о 1030 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.102.03 в Київському національному університеті технологій та дизайну за адресою 01011, м. Київ–11, вул. Немировича-Данченка, 2.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету технологій та дизайну за адресою 01011, м. Київ – 11, вул. Немировича-Данченка, 2, корпус 1.
Автореферат розісланий „_____” квітня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, к.т.н., доц. Т.О. Полька
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Проблема виготовлення текстильних виробів профілактично-реабілітаційного призначення є актуальною в соціально-економічному аспекті. Профілактичний засіб дозволяє нормалізувати роботу організму та самопочуття людини, забезпечити межі нормального стану в процесі життєдіяльності, зберегти здоров’я і попередити розвиток хвороб в майбутньому, а також сприяє подовженню активності та працездатності.
Історично склалося, що до набуття незалежності нашою державою центри розробки та виготовлення виробів реабілітаційного призначення знаходились поза межами України. Тому для їх виготовлення ортопедичні підприємства України змушені були імпортувати еластичні матеріали з-за кордону. Наукові розробки українських спеціалістів в сфері виготовлення реабілітаційних виробів дозволили зробити значний крок у розвитку цього напрямку. Це підтверджується появою на ринку України виробів вітчизняного виробництва, що мають високі споживчі якості, а саме суцільнов’язаних компресійних виробів, які виготовляються на базі кулірних переплетень (панчохи, колготки, наколінники), та виробів, що виготовляються з основов’язаних трикотажних полотен. Ці вироби мають широкий попит у населення завдяки їх відповідності вимогам та світовим стандартам. Але виготовлення суцільнов’язаних компресійних виробів можливе лише при наявності спеціалізованого устаткування, що мало розповсюджене в нашій державі. Така ж проблема існує щодо виготовлення еластичних трикотажних полотен на основов’язаному устаткуванні. Закупівля відповідного обладнання потребує великих коштів. Тому вітчизняні виробники не в змозі в повному обсязі задовольнити потреби споживачів в виробах реабілітаційного призначення.
Більш широке застосування та розповсюдження в Україні має плосков'язальне устаткування, що пояснюється його широкими можливостями: візерункотворними, швидкої зміни та різноманіття асортименту. Крім цього, плосков'язальні машини мають унікальні можливості щодо надання виробам заданої форми. Особливістю трикотажних виробів з таких машин є заробка краю, що не потребує додаткових операцій та створює економію часу і сировини. Тому виготовлення еластичних трикотажних полотен на плосков'язальному устаткуванні є перспективним.
Сфера використання виробів реабілітаційного призначення потребує суворого дотримання гігієнічних та фізико-механічних вимог, які висуваються до них. Це створює обмеження при застосуванні сировини, переплетень, методів проектування параметрів структури та фізико-механічних властивостей трикотажу.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ Виготовлення в'язаних ЕЛАСТИЧНих виробів КУЛІРНИХ ПЕРЕПЛЕТЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок