Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Ідентифікація параметрів І КООРДИНАТ асинхронного електропривода в режимі реального часу

Загрузка...

Ідентифікація параметрів І КООРДИНАТ асинхронного електропривода в режимі реального часу

Назва:
Ідентифікація параметрів І КООРДИНАТ асинхронного електропривода в режимі реального часу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,85 KB
Завантажень:
61
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Міністерство освіти і науки україни
Національний гірничий університет
Балахонцев Олександр Васильович
УДК 621.313.82
Ідентифікація параметрів І КООРДИНАТ асинхронного електропривода в режимі реального часу
05.09.03 – “Електротехнічні комплекси та системи”
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі електропривода Національного гірничого університету (м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Бешта Олександр Степанович,
Національний гірничий університет (м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України, проректор з наукової роботи, завідувач кафедри електропривода.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Садовой Олександр Валентинович,
Дніпродзержинський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України, проректор з наукової роботи;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Стяжкін Віталій Павлович,
Інститут Електродинаміки (м. Київ) Національної академії наук України, старший науковий співробітник відділу систем стабілізованого струму.
Провідна установа: | Донецькій національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра електропривода та автоматизації промислових установок.
Захист відбудеться “_19_” квітня 2007 р о _14-00_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .080.07 в Національному гірничому університеті (м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного гірничого університету (м. Дніпропетровськ) Міністерства освіти і науки України.
Автореферат розісланий “_16_” березня 2007 р.
Учений секретар спеціалізованої вченої ради, кандидат технічних наук | О.О. Азюковський


загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Найбільш гострими проблемами вітчизняної промисловості є енергозбереження та забезпечення якості продукції. Між тим, ефективність систем керування електроприводами, їх надійність та енергетичні властивості істотно впливають на економічні показники виробництва.
В останній час широке застосування набули асинхронні електроприводи з векторним керуванням на базі спостерігачів потокозчеплень і швидкості. Координати електропривода в таких системах визначаються на основі рівнянь, що описують асинхронний двигун, які містять параметри його схеми заміщення.
Відома чутливість бездатчикових електроприводів з векторним керуванням до зміни параметрів електропривода. При невірно заданих параметрах двигуна його потокозчеплення і швидкість обертання визначаються спостерігачами з похибкою. Це призводить до зниження точності регулювання швидкості і суттєвого погіршення динамічних властивостей електропривода. Через значну похибку встановлення активного опору ротора (25% і більше) система може навіть втратити стійкість.
Раціональним шляхом покращення регулювальних властивостей приводів є точне налагодження системи керування приводом у відповідності до реальних параметрів двигуна (активні та реактивні опори схеми заміщення, сумарний момент інерції). В роботах українських та закордонних вчених запропоновані системи ідентифікації параметрів електромеханічних систем в пакетних режимах. Для цього передбачається наявність випробувального обладнання та можливості введення двигуна, що досліджується, в певні перехідні режими. Але існує проблема зміни параметрів електромеханічних систем в робочому режимі, в ході експлуатації. Під час експлуатації електропривода обмотки двигуна піддаються нагріву, змінюються сталі часу та енергетичні показники системи. Особливо піддані зміні активні опори обмоток двигуна. Їх зміна призводить до того, що координати електропривода (потокозчеплення та швидкість) визначаються із похибкою, що призводить до зниження регулювальних показників системи.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: Ідентифікація параметрів І КООРДИНАТ асинхронного електропривода в режимі реального часу

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок