Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ РЕГІОНАЛЬНОГО ПРОДОВОЛЬЧОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ (НА ПРИКЛАДІ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ)

Загрузка...

ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ РЕГІОНАЛЬНОГО ПРОДОВОЛЬЧОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ (НА ПРИКЛАДІ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ)

Назва:
ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ РЕГІОНАЛЬНОГО ПРОДОВОЛЬЧОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ (НА ПРИКЛАДІ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,31 KB
Завантажень:
53
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇ
НИ


Національна академія державного управління при президентові України
КАПІНУС Євгеній Валерійович
УДК 351.823:338.439
ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ РЕГІОНАЛЬНОГО ПРОДОВОЛЬЧОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ
(НА ПРИКЛАДІ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ)
25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
КИЇВ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – | доктор економічних наук, професор,
академік НАН України
ОНИЩЕНКО Олексій Мусійович,
Об’єднаний інститут економіки НАН України, головний науковий співробітник.
Офіційні опоненти: |
доктор наук з державного управління, професор, заслужений діяч науки і техніки України КОРЕЦЬКИЙ Микола Христофорович, Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління”, перший проректор;
кандидат економічних наук, доцент
МАРЧЕНКО Валентина Миколаївна,
Національний університет харчових технологій, завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.
Провідна установа – |
Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України, кафедра загального і адміністративного менеджменту, м. Донецьк.
Захист відбудеться 4 жовтня 2005 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.810.02 в Національній академії державного управління при Президентові України за адресою: 03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20, к 212.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії державного управління при Президентові України (03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20).
Автореферат розісланий 2 вересня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В.Жабенко


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. У наукових дослідженнях розвитку суспільства вчені оперують переважно двома категоріями – потребами і здібностями людей. Первинними є потреби. Потреби членів суспільства надзвичайно різноманітні й динамічні. Однак серед безлічі людських потреб є такі, які виникли разом із появою людини й існуватимуть завжди, поки існує людство. Насамперед це потреба в їжі. Потреби у продуктах харчування мають задовольнятися в першу чергу, щоб могли з’являтися інші потреби людини.
За останні роки в Україні значно погіршилось споживання продуктів харчу-вання. Якщо в 1990 р. в середньому на душу населення споживалось 3597 ккал на добу, то у 2003 р. – лише 2798 ккал, або майже на чверть менше. Ситуація виглядає ще гірше, якщо брати до уваги не лише кількісне, але і якісне забез-печення населення продуктами харчування. Вирішення цієї проблеми не-можливе без державного втручання. Виробництво продовольства сьогодні є і в перспективі залишатиметься пріоритетним напрямом державної політики як в Україні в цілому, так і в кожному з її регіонів. Розвиток продовольчого комплексу значно залежить від регіональних особливостей країни. Тому ефективне державне регулювання його розвитку можливе лише за умови максимального врахування відповідних регіональних особливостей.
Україна посідає особливе місце серед інших країн світу в міжнародному поділі праці у сфері виробництва продовольства. Вітчизняні науковці мають вагомі напрацювання щодо можливостей успішного розв’язання продовольчої проблеми в Україні та забезпечення її продовольчої безпеки. Проте через низку суб’єктивних чинників, передусім у сфері прийняття управлінських рішень, недостатньо виважену державну політику у розв’язанні продовольчої проблеми ці можливості не були повністю використані на практиці.
Серед вітчизняних науковців, які вивчали проблеми розробки та прий-няття управлінських рішень у галузі здійснення державної продовольчої політики, необхідно назвати П.П.Борщевського, П.І.Гайдуцького, Л.Д.Дейнеку, Ю.П.Лебединського, В.М.Марченко, В.Я.Месселя-Веселяка, О.М.Онищенка, Б.Й.Пасхавера, П.Т.Саблука, В.М.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ РЕГІОНАЛЬНОГО ПРОДОВОЛЬЧОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ (НА ПРИКЛАДІ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок