Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДИФІКОВАНІ КОМПОЗИЦІЙНІ ГІПСОВІ В’ЯЖУЧІ НА ОСНОВІ ФОСФОГІПСУ

Загрузка...

МОДИФІКОВАНІ КОМПОЗИЦІЙНІ ГІПСОВІ В’ЯЖУЧІ НА ОСНОВІ ФОСФОГІПСУ

Назва:
МОДИФІКОВАНІ КОМПОЗИЦІЙНІ ГІПСОВІ В’ЯЖУЧІ НА ОСНОВІ ФОСФОГІПСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,83 KB
Завантажень:
461
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦIОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
КОРОЛЬКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 666.943
МОДИФІКОВАНІ КОМПОЗИЦІЙНІ ГІПСОВІ
В’ЯЖУЧІ НА ОСНОВІ ФОСФОГІПСУ
05.17.11. - Технологія тугоплавких неметалiчних матеріалів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів - 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному університеті “Львівська політехніка”
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Саницький Мирослав Андрійович
Національний університет “Львівська політехніка”
завідувач кафедри автомобільних шляхів
Офіційні опоненти: Офіційні опоненти - доктор технічних наук, професор
Сербiн Володимир Петрович
Національний технічний університет
України „Київський політехнічний інститут”
кафедра технології неорганічних речовин
та загальної хімічної технології

- кандидат технiчних наук,
Терлига Сергій Юрійович
директор ТзОВ НВП “Геліос”, м. Львів
Захист відбудеться ”15” жовтня_о _1400_ годині на засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 35.052.09 при Нацiональному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, пл. Св. Юра, 9, навчальний корпус 9, кім. 214.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Нацiонального університету “Львівська політехніка” (79013, м. Львів-13, вул. Професорська, 1).
Автореферат розісланий “_15_” _вересня_ 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої Вченої ради
кандидат технічних наук, доцент _____________ Атаманюк В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. В умовах дефіциту енергетичних ресурсів, поступового вичерпування природної сировини, загострення екологічних проблем важливим напрямком при виробництві гіпсових в’яжучих матеріалів є розроблення в’яжучих композицій, одержаних з гіпсовмісних відходів різних промислових виробництв, в тому числі із фосфогіпсу. Разом з тим, відомі технології отримання гіпсових в’яжучих із фосфогіпсу характеризуються порівняно високою енергоємністю, складністю технологічних ліній і вимагають значної кількості води для його очищення та нейтралізації. Крім цього, висока водопотреба в’яжучих з фосфогіпсу, низькі фізико-механічні та експлуатаційні характеристики обмежують їх широке використання в будівництві, що вимагає покращення їх властивостей.
Узагальнення досліджень в галузі технології в’яжучих речовин свідчить про недостатні технологічні і фізико-механічні властивості будівельного гіпсу, одержаного з фосфогіпсу, що звужує область його застосування. Одним із шляхів вирішення цього завдання є використання фосфогіпсових в‘яжучих із високоефективними модифікаторами та створення на їх основі композиційних багатофазних гіпсових в‘яжучих з покращеними властивостями.
Тому актуальними з теоретичної та практичної точок зору є дослідження, спрямовані на вивчення властивостей фосфогіпсу, процесів його дегідратації, а також на розроблення модифікованих композиційних багатофазних гіпсових в'яжучих і вивчення процесів їх гідратації та структуроутворення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась у відповідності з науково-технічною програмою Державного комітету України з науки, техніки і промислової політики “Розробка наукових основ модифікування в’яжучих систем додатками поліфункціональної дії на основі полікарбоксилатів” (№ держреєстрації 0104U002295) та теми „Розробка основ технології виробництва гіпсових в’яжучих марок Г-8...Г-10 на основі фосфогіпсу Роздільського ДГХП “Сірка” (№ держреєстрації 0106U000029).
Мета i задачі дослідження. Розроблення технології модифікованих композиційних гіпсових в’яжучих шляхом дегідратації нейтралізованого фосфогіпсу та механо-хімічної активації з модифікаторами поліфункціональної дії.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні завдання:
- проаналізувати сучасний стан теоретичних і практичних основ одержання та застосування гіпсових в'яжучих на основі фосфогіпсу;
- визначити технологічні режими термічного оброблення фосфогіпсу при одержанні низько- та високовипалених гіпсових в’яжучих;
- дослідити вплив механо-хімічної активації та модифікаторів на параметри гіпсових в‘яжучих систем з фосфогіпсу;
- провести оптимізацію модифікованих композиційних гіпсових в'яжучих з фосфогіпсу та встановити область їх оптимальних складів;
- дослідити фізико-механічні властивості модифікованих композиційних багатофазних гіпсових в'яжучих на основі фосфогіпсу, закономірності процесів їх гідратації та структуроутворення;
- провести дослідно-промислову апробацію розроблених модифікованих та композиційних багатофазних гіпсових в'яжучих з заданими будівельно-технічними властивостями та обґрунтувати техніко-економічну ефективність.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: МОДИФІКОВАНІ КОМПОЗИЦІЙНІ ГІПСОВІ В’ЯЖУЧІ НА ОСНОВІ ФОСФОГІПСУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок