Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМ РОЗВИТКОМ РЕҐІОНУ

Загрузка...

УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМ РОЗВИТКОМ РЕҐІОНУ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМ РОЗВИТКОМ РЕҐІОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,90 KB
Завантажень:
172
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
КОЛОТ ІГОР ПЕТРОВИЧ
УДК 332.126: 330.322
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМ РОЗВИТКОМ РЕҐІОНУ
Спеціальність 08.10.01 — Розміщення продуктивних сил і регіональна економіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків — 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному економічному університеті Міністерства освіти та науки України.
Науковий керівник — доктор економічних наук, доцент
Внукова Наталія Миколаївна,
Харківський державний економічний
університет, професор кафедри фінансів
Офіційні опоненти: доктор економічних наук
Гришко Володимир Васильович,
Полтавська облдержадміністрація,
начальник Управління економіки
кандидат економічних наук, доцент
Отенко Ірина Павлівна,
Харківський державний економічний
університет, доцент кафедри аналізу
господарської діяльності
Провідна установа — Науково-дослідний інститут економіки Міністерства економіки України, відділ проблем реґіональної економіки (м. Київ).
Захист відбудеться 30.11.2000 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К64.089.01 Харківської державної академії міського господарства за адресою: 61002, м. Харків, вул. Революції, 12.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської державної академії міського господарства за адресою: 61002, м. Харків, вул. Революції, 12.
Автореферат розісланий 28.10.2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.Є. Лелюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасних соціально-економічних умовах зростає актуальність досліджень реґіональних проблем інвестиційної діяльності. Несформованість інвестиційного ринку ускладнює реалізацію багатьох народногосподарських завдань, що потребує нових економічних розробок в сфері реґіональної економіки. В умовах підвищення ролі інвестиційної діяльності в пошуку факторів реґіонального розвитку важливе місце займають реґіональні системи управління інвестиційним потенціалом підприємств реґіону.
Розвиток ринкової економіки потребує змін у всіх сферах її діяльності. Загальною характеристикою позитивних зрушень в промисловості вважаються показники нарощування обсягів виробництва промислової продукції та темпи їх росту. За останній рік як по Україні в цілому, так і по Харківському реґіону, незважаючи на значні труднощі з енергозабезпеченням промислового виробництва, спостерігається зростання обсягів виробництва. Так, по Харківській області темпи виробництва в 1999 р. склали 103,9%, а в травні 2000 р. — 104,2%. Але обсяги виробництва порівняно з 1990 р. залишаються низькими і становлять приблизно 42%. Треба зазначити, що структурне та якісне оновлення виробництва відбувається практично повністю за рахунок інвестування.
Тому на сучасному етапі розвитку продуктивних сил реґіони поставлені перед об'єктивною необхідністю активізації інвестиційної діяльності та вирішення завдань інвестиційного розвитку. Складність і недостатня розробка його механізмів, а також системи управління цим процесом, наявність низки невирішених питань, об'єктивна необхідність їх аналізу і наукового обґрунтування визначили вибір теми дослідження.
Теоретико-методологічним основам інвестиційної діяльності присвячені роботи І.О. Бланка, М.С. Герасимчука, І.І. Лукінова, М.М. Недашківського, А.А. Пересади, В. Беренса, В.В. Шеремета та ін.
Слід зазначити, що при високому загальному рівні розробленості питань інвестицій досліджень, присвячених розгляду інвестиційної сфери з реґіональних позицій і, особливо, питань інвестиційного розвитку, практично мало. Вивчення та розв'язання надзвичайно важливих проблем реґіонального інвестування сприяють розвитку продуктивних сил країни.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Виконання роботи проводилось відповідно з планами розвитку Харківського реґіону, згідно з напрямками діяльності Управління економіки Харківської обласної державної адміністрації.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМ РОЗВИТКОМ РЕҐІОНУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок