Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розробка режимів для технічного обслуговування транспортних машин на основі діагностичної інформації

Розробка режимів для технічного обслуговування транспортних машин на основі діагностичної інформації

Назва:
Розробка режимів для технічного обслуговування транспортних машин на основі діагностичної інформації
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,04 KB
Завантажень:
366
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ
ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Волошина Наталія Анатоліївна
УДК 629.113.004
Розробка режимів для технічного обслуговування транспортних машин на основі діагностичної інформації
Спеціальність 05.22.20 – Експлуатація та ремонт засобів транспорту
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата технічних наук
Харків – 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі системотехніки та діагностики транспортних машин Харківського державного автомобільно-дорожнього технічного університету (ХДАДТУ) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Варфоломєєв Володимир Миколайович, професор кафедри системотехніки та діагностики транспортних машин ХДАДТУ
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Бідняк Михайло Нестерович завідувач кафедри менеджменту і підприємництва, Національний транспортний університет,
кандидат технічних наук, доцент Мастепан Микола Антонович завідувач кафедри технічної експлуатації автомобілів, Автодорожній інститут Донецького державного технічного університету
Провідна установа: Східноукраїнський національний університет, кафедра “Автомобілі”, Міністерство освіти і науки України, м. Луганськ
Захист відбудеться 23.10.2001 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.059.02 при Харківському державному автомобільно-дорожньому технічному університеті за адресою: 61002, Україна, м. Харків, вул. Петровського, 25.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного автомобільно-дорожнього технічного університету (м. Харків, вул. Петровського, 25).
Автореферат розісланий 21.09.2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради,
Богомолов В.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Удосконалювання технічної експлуатації машин у конкретних умовах їхньої роботи багато в чому може бути вирішене за рахунок науково-обгрунтованого визначення і дотримання оптимальних режимів технічних впливів - періодичностей, трудомісткостей і переліків необхідних операцій. Це дасть можливість попереджати виникнення несправностей, підтримувати машини в технічно справному стані, підвищувати їхню надійність і, в остаточному підсумку, знижувати експлуатаційні витрати.
Розробкою методів визначення раціональних режимів обслуговування транспортних машин займалося багато дослідників і в даний час існує значне число відповідних рекомендацій. Однак, незважаючи на це, недостатньо обгрунтовані в теоретичному плані методи оперативного планування технічного обслуговування (ТО) і поточного ремонту (ПР), коректування їхніх режимів із максимальним урахуванням конкретних умов експлуатації.
Актуальність теми. Одним із найважливіших резервів підвищення ефективності функціонування системи підтримки транспортних машин у працездатному стані є розробка режимів технічного обслуговування, що відбивають прогресивні стратегічні і тактичні напрямки даної системи.
Однак існуючі методики не дозволяють повною мірою обгрунтовувати оптимальні режими технічних впливів з обліком надійності машин, інтенсивності їхньої експлуатації, різноманіття експлуатаційних чинників і їхньої зміни в динаміку (маси перевезеного вантажу, сумарного дорожнього опору, швидкості руху, температури навколишнього повітря й ін.). Цьому сприяє і використання в якості критерію періодичності технічних впливів пробігу, що не є адекватним умовам експлуатації, що змінюються.
Розробка прогресивної системи обслуговування і ремонту машин на основі діагностичної інформації і впровадження засобів діагностування на транспортних підприємствах привели до необхідності принципово нового підходу до реалізації питань оперативного керування (планування) їхнім технічним станом.
Істотні зміни в економічній політика на транспорті, поява значного числа дрібних транспортних підприємств і індивідуальних перевізників з урахуванням вищевідзначеного вимагають використання нових підходів до розробки режимів обслуговування і ремонту машин на основі діагностичної інформації. Це дозволяє розглядати виконану дисертаційну роботу, спрямовану на підвищення ефективності технічної експлуатації машин за рахунок удосконалювання методів розробки режимів їхнього технічного обслуговування, актуальною.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Розробка режимів для технічного обслуговування транспортних машин на основі діагностичної інформації

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок