Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН СТАЛЕБЕТОННОГО МЕМБРАННОГО ПОКРИТТЯ

Загрузка...

НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН СТАЛЕБЕТОННОГО МЕМБРАННОГО ПОКРИТТЯ

Назва:
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН СТАЛЕБЕТОННОГО МЕМБРАННОГО ПОКРИТТЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,54 KB
Завантажень:
113
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
ЛОБЯК ОЛЕКСІЙ ВІКТОРОВИЧ
УДК [624.016:624.074].001.24
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН
СТАЛЕБЕТОННОГО МЕМБРАННОГО ПОКРИТТЯ
05.23.01 будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків-2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі будівельної механіки і гідравліки Харківської державної академії залізничного транспорту Міністерства транспорту України.
Науковий керівник:
- доктор технічних наук, професор
Чихладзе Елгуджа Давідович завідувач кафедрою будівельної механіки і гідравліки Харківської державної академії залізничного транспорту.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Астанін В'ячеслав Валентинович, професор кафедри механіки Національного авіаційного університету;
кандидат технічних наук, доцент
Більченко Анатолій Васильович, доцент кафедри “Мости, конструкції і будівельна механіка” Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.
Провідна установа:
Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра залізобетонних та кам’яних конструкцій.
Захист відбудеться 27 грудня 2001 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.02 при Харківській державній академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків-50, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської дер-жавної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків-50, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий 22 листопада 2001 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради канд. техн. наук, доцент Ватуля Г. Л.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Задачі зниження металоємності, вартості і трудомісткості будівництва мембранних покрить на плоскому, прямокутному в плані, опорному контурі можуть бути успішно вирішені шляхом використання бетонного шару як стабілізуючого елемента, а сталебетону – як опорного контуру. Цьому сприяє багатофункціональне і раціональне застосування матеріалів у конструкції покриття й опорного контуру, що виражається в наступному: в опорному контурі – сполученням функцій робочої арматури з захисними та ізоляційними властивостями, підвищенням міцності бетону, що досягається за рахунок ефекту обойми, спроможністю перетину контуру працювати при позацентровому стиску і вигині; у конструкції прольотної частини покриття – використанням бетонного шару одночасно як стабілізатора і несучого елемента, спроможністю сталевого листа сприймати розтягуючі зусилля одночасно в усіх напрямках у площині.
Для підвищення ефективності і більш широкого поширення в практиці проектування і будівництва сталебетонних мембранних покрить необхідно удосконалення конструкцій таких покрить і розробка нових методів їхнього розрахунку.
Метою роботи є розробка нових конструктивних рішень стабілізованих мембранних покрить на плоскому, прямокутному в плані, опорному контурі, що відповідають вимогам ефективності й економічності стосовно до реконструкції і нового будівництва, а також розробка математичного й обчислювального апарату для оцінки їх напружено-деформованого стану.
Задачі досліджень. Для досягнення поставленої в роботі мети були визначені наступні задачі:
1. Розробити модель мембранного покриття, прольотна конструкція якої дозволяла б забезпечити спільну роботу тонкого листа (мембрани) і бетонного шару, що об’єднує в собі якості стабілізатора і несучого елемента.
2. На підставі створеної моделі розробити теоретичні принципи розрахунку конструкції моделюємого мембранного покриття.
3. Розробити математичний апарат розрахунку конструкції сталебетонного мембранного покриття на піддатливому сталебетонному опорному контурі, прольотна конструкція якого працює спільно зі стабілізуючим його бетонним шаром.
4. Експериментально на моделях вивчити особливості роботи сталебетонного мембранного покриття з різною піддатливістю контуру.
5. На підставі теоретичних і експериментальних досліджень зробити оцінку ступеня впливу спільно працюючого з листом бетону на роботу прольотної конструкції і всього покриття в цілому.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН СТАЛЕБЕТОННОГО МЕМБРАННОГО ПОКРИТТЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок