Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Українською реферат: УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ СОЦІАЛЬНИМИ ГАРАНТІЯМИ В УКРАЇНІ

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ СОЦІАЛЬНИМИ ГАРАНТІЯМИ В УКРАЇНІ / сторінка 12

Назва:
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ СОЦІАЛЬНИМИ ГАРАНТІЯМИ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,08 KB
Завантажень:
9
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 

7. Доведено, що важливим інструментом побудови цілісної системи державних соціальних гарантій є соціальні стандарти та нормативи. Його використання в процесі управління дасть змогу вирішити низку системних завдань, передусім створення методологічної бази для визначення пріоритетів соціальної політики, цілей, показників розвитку соціальних процесів, забезпечення рівного доступу громадян до одержання благ і послуг, удосконалення бюджетно-економічних механізмів розподілу ресурсів на соціальні потреби. Викладені пропозиції щодо внесення змін до Закону України “Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії” стосовно визначення понять, порядку розробки та використання державних соціальних стандартів і нормативів, а також до інших нормативно-правових актів.
Запропоновано класифікацію основних принципів та вимог формування соціальних нормативів для визначення цілісної системи державних соціальних гарантій.
9. Обґрунтовано запровадження в практичній управлінській діяльності моделі соціального бюджету як аналітичного інструментарію, використання якого дасть змогу планувати на коротко- і середньострокову перспективу основні параметри державних видатків на забезпечення соціальних гарантій, враховуючи основі показники динаміки економічного розвитку країни і регіонів, демографічні прогнози та соціальні нормативи.
10. Система державних соціальних гарантій, її форми, цілі та інструменти постійно змінюються залежно від того, які проблеми та потреби стоять перед суспільством у конкретний період. Тому управлінська діяльність щодо створення і реалізації соціальних гарантій потребує розвитку наукових досліджень з актуальних питань державного управління у сфері соціального захисту населення. Удосконалення механізму управління державними соціальними гарантіями дає змогу підвищити потенціал держави у створенні гідних умов життєдіяльності населення, не справляючи при цьому стримуючий вплив на розвиток економіки.
З урахуванням складності і багатогранності вказаної проблематики виникає необхідність продовження вивчення її в майбутньому. На наш погляд, потребують спеціального дослідження проблеми оптимізації управління у кожній підсистемі системи державних соціальних гарантій (соціального страхування, соціальної та медичної допомоги тощо), формування механізмів дотримання державних соціальних гарантій, визначення ролі неурядових організацій у реалізації соціальних функцій держави, розвитку концепції типології держав добробуту з урахуванням досвіду країн з перехідною економікою.
СПИСОК ОПУБЛІКОВАНИХ АВТОРОМ ПРАЦЬ
ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ
1. Крентовська О. Розмежування функцій управління державними соціальними гарантіями за рівнями управління // Зб. наук. пр. НАДУ / За заг. ред. В.І.Лугового, В.М.Князєва. – К.: Вид-во НАДУ, 2004. – Вип.2. – С.515-527.
2. Крентовська О. Досвід європейської соціальної політики // Вісн. НАДУ. – 2004. – № 1. – С.382-387.
3. Крентовська О. Розвиток системи державних соціальних гарантій в умовах формування ринкового мотиваційного механізму // Вісн. УАДУ. – 2003. – № 2. – С.405-413.
4. Крентовська О. Формування державних соціальних гарантій у сфері оплати праці // Вісн. УАДУ. – 2003. – № 1. – С.398-406.
5. Крентовська О. Організаційно-економічні проблеми управління державними соціальними гарантіями в Україні // Актуальні теоретико-методологічні та організаційно-практичні проблеми державного управління: Матеріали наук.-практ. конф. за міжнар. участю (28 трав. 2004 р., Київ) / За заг. ред. В.І.Лугового, В.М.Князєва. – К.: Вид-во НАДУ, 2004. – Т.2. – С.277-279.
6. Крентовська О. Глобальні соціальні стандарти в системі європейського соціального права // Захист соціальних та економічних прав людини: міжнародні стандарти і законодавство України: Матеріали наук.-практ. конф. (12 березня 2004 р., Київ) / За ред. О.Ф.Штанька, Н.Б.Болотіної. – К.: КЮІ МВС України, 2004. – Ч.2. – С.10-13.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ СОЦІАЛЬНИМИ ГАРАНТІЯМИ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок