Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ І МОДЕЛЕЙ АНАЛІЗУ ЕФЕКТИВНОСТІ ТА РИЗИКУ РЕАЛІЗАЦІЇ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ І МОДЕЛЕЙ АНАЛІЗУ ЕФЕКТИВНОСТІ ТА РИЗИКУ РЕАЛІЗАЦІЇ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ І МОДЕЛЕЙ АНАЛІЗУ ЕФЕКТИВНОСТІ ТА РИЗИКУ РЕАЛІЗАЦІЇ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,71 KB
Завантажень:
339
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
АНТИПЕНКО ЄВГЕН ЮРІЙОВИЧ
УДК 624.04:69.059
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ І МОДЕЛЕЙ АНАЛІЗУ ЕФЕКТИВНОСТІ ТА РИЗИКУ РЕАЛІЗАЦІЇ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ
Спеціальність 05.13.22 – Управління проектами та розвиток виробництва
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі промислового та цивільного будівництва Запорізької державної інженерної академії Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
ПАВЛОВ Іван Дмитрович,
Запорізька державна інженерна академія, завідуючий кафедрою промислового та цивільного будівництва
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Кірнос Володимир Михайлович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, зав. каф. планування та організації виробництва;
кандидат технчних наук, професор Уваров вген Павлович, зав. Луганським флалом нституту пслядипломно освти Донбасько державно академ будвництва та архтектури
Провідна організація: Кивський нацональний технчний унверситет будвництва та архтектури, кафедра проектного менеджменту Мнстерства освти і науки Украни(м. Київ)
Донбаська державна академія будівництва та архітектури, кафедра залізобетонних конструкцій, Міністерство освіти і науки України (м. Макіївка)
Захист відбудеться 10 червня 2004 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий 7 травня 2004 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Баташева К.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перехід економіки на ринкові відносини зажадав серйозну перебудову системи управління і разом з тим поставив комплекс принципово нових проблем. Тому, в той момент, коли в Україні здійснюються економічні реформи, як ніколи необхідні зусилля для “пожвавлення” господарської діяльності з метою забезпечення стабілізації економіки і економічного зростання. Добитися такого результату можна на основі фінансової стабілізації, залучення інвестицій, структурної перебудови, створення ринку капіталів і ін. У зв'язку з цим виникла потреба в розробці методів і моделей управління в умовах ринку.
В умовах планово-директивної економіки, коли роль інвестора виконувала держава, приймаючи всі його функції на себе, під проектом в будівельній галузі розумівся комплекс документації (включаючи робочі креслення), в якому відображався план споруди і реконструкція якого-небудь об'єкту. На цьому, власне, і закінчувався проект. І, як видно, його роль була хоча і дуже важливою, але все-таки вельми обмеженою. Зовсім інакше йде справа з поняттям проекту в ринковій економіці. Так, проект, відповідно до методології Управління Проектами, розуміється як обмежена в часі цілеспрямована зміна окремої системи із встановленими вимогами до якості результату, можливими рамками витрати засобів і ресурсів, специфічною організацією. Зміна, не лише поняття слова “проект”, а і його змісту, вимагає застосування принципово нових підходів в управлінні і реалізації проектів.
Тому, розглядаючи управління згідно законам Управління Проектами і теорії інвестицій, з врахуванням вищевикладеної проблематики, можна зробити висновок про те, що нині основу управління повинне складати гнучке стратегічне планування, що ураховує невизначеність і мінливість розвитку.
Узагальнюючи, можна укласти, що гнучке реагування на зміни, які відбуваються у внутрішньому і зовнішньому середовищі проекту, поєднання стратегічного, довгострокового і поточного планування, підкріплене плануванням структури, відповідної поставленим цілям, урахування невизначеності – ось типові риси сучасного ефективного управління.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ І МОДЕЛЕЙ АНАЛІЗУ ЕФЕКТИВНОСТІ ТА РИЗИКУ РЕАЛІЗАЦІЇ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок