Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ: ДІАГНОСТИКА І ВДОСКОНАЛЕННЯ (за матеріалами машинобудівних підприємств Південного регіону України)

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ: ДІАГНОСТИКА І ВДОСКОНАЛЕННЯ (за матеріалами машинобудівних підприємств Південного регіону України)

Назва:
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ: ДІАГНОСТИКА І ВДОСКОНАЛЕННЯ (за матеріалами машинобудівних підприємств Південного регіону України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,87 KB
Завантажень:
439
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Державний вищий навчальний заклад
“КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВАДИМА ГЕТЬМАНА”
Капаруліна Марія Сергіївна
УДК 65.011
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ: ДІАГНОСТИКА І ВДОСКОНАЛЕННЯ
(за матеріалами машинобудівних підприємств Південного регіону України)
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіки підприємств ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України (м. Київ).
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент
Клименко Світлана Михайлівна,
ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”, доцент кафедри економіки підприємств
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік Академії економічних наук України
Козаченко Сергій Вікторович,
Міжнародний центр розвитку підприємництва і менеджменту, директор
кандидат економічних наук, доцент
Дука Анастасія Петрівна,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, доцент кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності
Захист відбудеться „12” червня 2008 р. о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.03 ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою:
03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03113, м Київ, вул. Дегтярівська, 49 г, ауд. 601.
Автореферат розіслано „12” травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор | О.С. Федонін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Динамічні глобальні перетворення, пов’язані з переходом до нових типів технологічних укладів, трансформують економіку розвинених країн у її постіндустріальний тип, що вимагає постійного удосконалення та розробки нових виробничих процесів, широкого використання інформаційних ресурсів, інноваційного типу мислення працівників на будь-якому рівні управління, гнучкості та мобільності підприємства, ефективності його функціонування.
Проблематика ефективності підприємств охоплює питання забезпечення результатів його діяльності й специфіки витрат, що зумовили їх одержання, виявлення причинно-наслідкових зв’язків між зазначеними процесами. Особливу актуальність окреслені питання мають для підприємств машинобудівної галузі, яка є фондоутворюючою і такою, що визначає рівень технологічного розвитку інших секторів економіки. Для вирішення зазначених питань необхідно системно досліджувати сутність ефективності підприємства, її складові елементи, особливості їх взаємодії та співвідношення у процесі функціонування і розвитку підприємства задля забезпечення оптимального кінцевого результату й досягнення визначених стратегічних цілей.
Традиційно в полі зору наукових досліджень знаходяться проблемні аспекти оцінки економічної або соціальної ефективності підприємства, тоді як теоретичним, методологічним і прикладним питанням формування та діагностики системи управління ефективністю діяльності підприємств не приділяється достатньої уваги. Зокрема, відсутній єдиний підхід до визначення критеріїв ефективності, нечітко формалізовані методики оцінки ефективності, потребує удосконалення система управління ефективністю.
Значущість і актуальність даної проблеми зумовили вибір теми дисертації, визначили її мету, завдання та структуру дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності з планами науково-дослідних робіт ДВНЗ „Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана (тема: “ Економіка, організація та результативність діяльності підприємств”, реєстраційний номер 0106U001802).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ: ДІАГНОСТИКА І ВДОСКОНАЛЕННЯ (за матеріалами машинобудівних підприємств Південного регіону України)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок