Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І ВНУТРІШНІЙ АУДИТ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ (НА ПРИКЛАДІ МОЛОКОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ)

ОБЛІК І ВНУТРІШНІЙ АУДИТ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ (НА ПРИКЛАДІ МОЛОКОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ)

Назва:
ОБЛІК І ВНУТРІШНІЙ АУДИТ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ (НА ПРИКЛАДІ МОЛОКОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,27 KB
Завантажень:
124
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИСТЕТ ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА»
Довбуш Віта Іванівна
УДК 657.474.57:637.1
ОБЛІК І ВНУТРІШНІЙ АУДИТ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ
(НА ПРИКЛАДІ МОЛОКОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ)
08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2008
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі обліку підприємницької діяльності ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент,
Небильцова Оксана Володимирівна,
ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”, доцент кафедри обліку підприємницької діяльності
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Осадчий Юрій Іванович,
Міжгалузевий інститут управління,
завідувач кафедри обліку і аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Бондар Микола Іванович,
ДВНЗ “Київський національний економічний
університет імені Вадима Гетьмана”,
доцент кафедри обліку, аналізу та аудиту в
агропромислових комплексах
Захист відбудеться ”14” квітня 2008р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.06 ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49 г, ауд.601.
Автореферат розіслано ”14” березня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.Д. Шарапов
кандидат технічних наук, професор
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Результати роботи кожного підприємства значною мірою залежать від системи управління, яка забезпечує економічну самостійність підприємства, його конкурентоспроможність та стійке фінансове становище на ринку. Вирішення проблеми ефективного розвитку та економічного зростання промислових підприємств України можливе завдяки удосконаленню системи управління витратами та собівартістю продукції. У системі управління виробництвом важливе місце має облік витрат на виробництво та калькулювання собівартості продукції. На основі даних про розмір та види витрат працівники управлінського апарату підприємства одержують інформацію про використання ресурсів, унаслідок чого з’являється можливість здійснювати контроль кількісних та якісних показників, регулювати процес виробництва, приймати оптимальні управлінські рішення.
Одним із напрямків удосконалення управління витратами є проведення внутрішнього аудиту собівартості продукції, з допомогою якого виявляються незаконні та нецілеспрямовані витрати. Водночас, подальший розвиток аудиторської діяльності вимагає вирішення питань, пов’язаних з підвищенням його якісного рівня.
Побудова обліку виробничих витрат і вибір методу калькулювання собівартості продукції в значній мірі залежить від особливостей галузі, типу і виду виробництва, характеру його організації і технологічного процесу, різноманітності продукції, що виготовляється, об’єктів калькулювання, структури організації. За цих умов наукові дослідження, що сприяють прискореному розвитку харчової промисловості, є одними з пріоритетних, і тому об’єктом дисертаційної роботи обрана молокопереробна галузь харчової промисловості України.
Вагомий внесок у дослідження проблем обліку та внутрішнього аудиту собівартості продукції зробили вітчизняні та зарубіжні вчені, зокрема: М.С. Пушкар, І.Є. Давидович, Л.М. Чернелевський, В.Ф. Палій, Ю.А. Мішин, Є.А. Аткінсон, К. Друрі, В.М. Добровський, Л.В. Нападовська, М.В. Кужельний, В.В. Сопко, О.А. Петрик, М.Д. Врублевський, В.С. Рудницький, Ю.І. Осадчий, М.І. Бондар.
Проте методичні положення, пов’язані з обліком і внутрішнім аудитом в управлінні собівартістю молокопереробної промисловості, потребують подальшого поглиблення і доповнення.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ОБЛІК І ВНУТРІШНІЙ АУДИТ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ (НА ПРИКЛАДІ МОЛОКОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок