Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА І РЕГУЛЮВАННЯ ГРОШОВИХ ДОХОДІВ НАСЕЛЕННЯ З УРАХУВАННЯМ ІНФЛЯЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ

ОЦІНКА І РЕГУЛЮВАННЯ ГРОШОВИХ ДОХОДІВ НАСЕЛЕННЯ З УРАХУВАННЯМ ІНФЛЯЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ

Назва:
ОЦІНКА І РЕГУЛЮВАННЯ ГРОШОВИХ ДОХОДІВ НАСЕЛЕННЯ З УРАХУВАННЯМ ІНФЛЯЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,65 KB
Завантажень:
143
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Донецький державний УНіВЕРСИТЕТ економіки і торгівлі
ім. М. Туган-Барановського
ВЕРИЧ ЮЛІЯ ЛЕОНІДІВНА
УДК 364.126:336.748.12
ОЦІНКА І РЕГУЛЮВАННЯ ГРОШОВИХ ДОХОДІВ НАСЕЛЕННЯ
З УРАХУВАННЯМ ІНФЛЯЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ
Спеціальність 08.02.03 - Організація управління, планування
і регулювання економікою
Автореферат
на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Лях Олександр Віталійович,
Донецький національний університет,
доцент кафедри економіки підприємства.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Костирко Лідія Андріївна,
Східноукраїнський національний університет
ім. Володимира Даля, завідувач кафедри фінансів
кандидат економічних наук, доцент
Антонюк Валентина Полікарпівна
Інститут економіки промисловості НАН України,
провідний науковий співробітник відділу економічних
проблем охорони праці і соціальної політики
Провідна установа: | Донецький державний університет управління Міністерства
освіти і науки України (м. Донецьк).
Захист дисертації відбудеться “24“ січня 2006 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк,б Шевченка, 30
Автореферат розіслано “26“ серпня 2005р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В. Виноградова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Грошові доходи є важливим чинником економічного зростання і підвищення добробуту населення, вони формують стійкий попит на товари і послуги, з одного боку, та визначають рівень і спрямованість споживання і заощадження, з іншого. Зростаючий вплив грошових доходів населення на соціально-економічний розвиток країни, необхідність залучення коштів населення як джерела фінансування економічних і соціальних програм, а також недостатня розробка питання стосовно особливостей становлення ринкових відносин у транзитивних країнах зумовили необхідність дослідження специфіки формування і використання грошових доходів населення, аналізу змін в їх рівні, структурі та динаміці в Україні.
Упродовж останнього десятиріччя інфляція залишалася одним з ключових чинників, що впливають на хід соціально-економічного розвитку в країні. Висока інфляція значною мірою зумовила падіння рівня життя населення, соціально-економічну поляризацію суспільства, розгортання інвестиційної кризи. Незважаючи на помітні успіхи в антиінфляційний політиці, загроза нового витка прискорення інфляції, як і раніше, зберігається. У зв'язку з цим, одним з пріоритетних напрямів є дослідження особливостей інфляційного процесу в Україні, його природи і чинників, впливу інфляції на формування і розподіл грошових доходів населення.
В економічній літературі різні аспекти дослідження процесів інфляції і рівня життя населення набули віддзеркалення у наукових працях Л.І. Абалкіна, О.І. Амоші, В. П. Антонюк, О.П. Базилюка, Є.В. Балацького, А. Р. Бєлоусова, Д. Р. Бєлоусова, Д.П. Богині, І.К. Бондара, А.Е. Варшавського, В. П. Вишневського, А. С. Гальчинського, В.М. Геєця, Г.З. Голєусової, Р. Дорнбуша, А.Н. Ілларіонова, С.В. Казанцева, А. Клепача, В. П. Корабліна, Я. Корнаї, Л. А. Костирко, Е.М. Лібанової, І.І.Лукинова, В.Ф. Майєра, В.Е. Мандибури, А. П. Мельника, А.А. Нікіфорової, Л. О. Омелянович, О. С. Поважного, В.М. Полтеровича, Н.Н. Райської, Дж.Сакса, В.М. Усоскіна та інших.
Незважаючи на велику кількість наукових праць, присвячених теоретичним та практичним питанням інфляційних процесів, відчувається дефіцит досліджень інфляції як елементу функціонування економіки зі структурними диспропорціями. Особливо це стосується зв'язку інфляції з перерозподілом фінансових ресурсів, формуванням доходів, витрат і фінансових дефіцитів в економічних агентів у контексті фінансових взаємодій між секторами економіки та цінових і вартісних пропорцій, що змінилися.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ОЦІНКА І РЕГУЛЮВАННЯ ГРОШОВИХ ДОХОДІВ НАСЕЛЕННЯ З УРАХУВАННЯМ ІНФЛЯЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок