Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАЛЬЦЕВА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА АВТОМАТИЗОВАНЕ ФОРМУВАННЯ СПРЯЖЕНИХ ГВИНТОВИХ НЕЛІНІЙЧАТИХ ПОВЕРХОНЬ, ЩО ВИКЛЮЧАЮТЬ ІНТЕРФЕРЕНЦІЮ

МАЛЬЦЕВА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА АВТОМАТИЗОВАНЕ ФОРМУВАННЯ СПРЯЖЕНИХ ГВИНТОВИХ НЕЛІНІЙЧАТИХ ПОВЕРХОНЬ, ЩО ВИКЛЮЧАЮТЬ ІНТЕРФЕРЕНЦІЮ

Назва:
МАЛЬЦЕВА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА АВТОМАТИЗОВАНЕ ФОРМУВАННЯ СПРЯЖЕНИХ ГВИНТОВИХ НЕЛІНІЙЧАТИХ ПОВЕРХОНЬ, ЩО ВИКЛЮЧАЮТЬ ІНТЕРФЕРЕНЦІЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,38 KB
Завантажень:
191
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
УДК 515.2:681.31
МАЛЬЦЕВА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА
АВТОМАТИЗОВАНЕ ФОРМУВАННЯ СПРЯЖЕНИХ ГВИНТОВИХ НЕЛІНІЙЧАТИХ ПОВЕРХОНЬ, ЩО ВИКЛЮЧАЮТЬ ІНТЕРФЕРЕНЦІЮ
Спеціальність 05.01.01 –
Прикладна геометрія, інженерна графіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському державному політехнічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: - академік АН ВШ, доктор технічних наук, професор
Підкоритов Анатолій Миколайович,
завідувач кафедри нарисної геометрії та інженерної графіки,
Одеський державний політехнічний університет,
м. Одеса;
Офіційні опоненти: - академік інженерної АН, доктор технічних наук, професор,
Найдиш Володимир Михайлович
завідувач кафедри нарисної геометрії та інженерної графіки,
Таврійська державна агротехнічна академія,
м. Мелітополь,
Уставщиков Володимир Григорович
- кандидат технічних наук,
доцент кафедри нарисної геометрії та інженерної графіки,
Національний технічний університет України“
Київський політехнічний інститут”,
м. Київ.
Провідна установа: Національний аграрний університет України,
кафедра нарисної геометрії та графіки,
м. Київ,
Захист відбудеться “ 28 ” лютого 2002 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.06 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою:
03037 Київ 37, Повітрофлотський просп., 31, ауд. 466
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою:
03037 Київ 37, Повітрофлотський просп., 31
Автореферат розісланий “ 17 ” січня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої ради Д 26.056.06
кандидат технічних наук, доцент В.О. Плоский
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Геометричне моделювання гвинтових криволінійних поверхонь нерозривно зв'язано з різними галузями та видами виробництва. Поява нових машинобудівних технологій, які зв'язані з обробкою виробів в автоматизованих виробництвах, із застосуванням новітніх комп'ютерних розробок становить перед нарисною геометрією нові, більш складні задачі. Розв'язок таких задач має велике значення для розвитку науки та економіки України. У зв'язку з цим виникає необхідність у розробці ефективних методів геометричного моделювання спряжених криволінійних поверхонь, що виключають інтерференцію. Це дозволяє не тільки скоротити термін проектування, підвищити надійність та розрахунково-графічну точність, але й дає можливість для застосування нових комп'ютерних технологій.
Значний внесок у розв'язання задач формоутворення поверхонь зробили вчені: Г.С.Іванов, І.І.Котов, Л.М.Куценко, В.Є.Михайленко, В.М.Найдиш, В.О.Осипов, В.С.Обухова, А.В.Павлов, А.М.Підкоритов, О.Л.Підгорний, М.М.Рижов, Ю.Г.Стоян, К.О.Сазонов, І.А.Скидан, А.М.Тевлін, С.А.Фролов, П.В.Філіпов та їх учні.
В даний час складні спряжені криволінійні поверхні широко застосовуються у всіх галузях техніки. Однак моделювання криволінійних технологічних поверхонь за наперед заданими параметрами, із застосуванням новітніх комп'ютерних технологій для автоматизації профілювання спряжених криволінійних поверхонь, розроблені дотепер не досить повно.
При профілюванні ріжучого інструменту виключення інтерференції має велике значення, це прямо пов'язано з якістю виготовлених виробів. Вагомий внесок у розробку методів виключення інтерференції зробив професор А.М.Підкоритов, який запропонував принципово новий загальний ітераційний метод і алгоритм виключення інтерференції спряжених криволінійних поверхонь. Але існуючі методи формування спряжених поверхонь не дають повного уявлення про характер виникнення інтерференції. Тому дослідження та виключення цього явища на стадії проектування криволінійного профілю є досить актуальним.
При профілюванні спряжених лінійчатих поверхонь широко застосовується теорія кінематичного гвинта. Сформульована і доведена професором А.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: МАЛЬЦЕВА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА АВТОМАТИЗОВАНЕ ФОРМУВАННЯ СПРЯЖЕНИХ ГВИНТОВИХ НЕЛІНІЙЧАТИХ ПОВЕРХОНЬ, ЩО ВИКЛЮЧАЮТЬ ІНТЕРФЕРЕНЦІЮ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок