Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Економіко-математичне моделювання діяльності кредитних спілок

Економіко-математичне моделювання діяльності кредитних спілок

Назва:
Економіко-математичне моделювання діяльності кредитних спілок
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,69 KB
Завантажень:
315
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міжнародний науково-навчальний центр ЮНЕСКО
інформаційних технологій та систем
НАН України та Міністерства освіти і науки України
Негребецька Любов Анатоліївна
УДК 330.4; 336.6; 336.77
Економіко-математичне моделювання
діяльності кредитних спілок
08.03.02 - економіко-математичне моделювання
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2002Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Міжнародному науково-навчальному центрі ЮНЕСКО інформаційних технологій та систем НАН України та Міносвіти і науки України (м.Київ)
Науковий керівник доктор економічних наук, професор, академік НАН
України Бакаєв Олександр Олександрович,
Міжнародний науково-навчальний центр ЮНЕСКО інформаційних технологій та систем НАН України та Міносвіти і науки України, радник дирекції
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Костіна Ніна Іванівна, Академія державної податкової служби України, професор
кандидат економічних наук Тимашова Ліана Анатоліївна, Міжнародний науково-навчальний центр ЮНЕСКО інформаційних технологій та систем НАН України та Міносвіти і науки України, завідуюча відділом
Провідна установа: Київський національний університет ім. Тараса
Шевченка
Захист відбудеться 18.06. 2002 р. о 14-й год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.171.02 по захисту дисертацій у Міжнародному науково-навчальному центрі ЮНЕСКО інформаційних технологій та систем НАН України та Міносвіти і науки України за адресою:
03680 МСП Київ 187, проспект академіка Глушкова, 40
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Кібернетичного центру НАН України
Автореферат розісланий 16.05. 2002 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради РЕВІН В.А.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В умовах трансформації економіки України особливого значення набувають комплексні дослідження, які дають змогу на основі всебічного аналізу стану системи розробити науково обгрунтовані мікроекономічні підходи. Увагу слід приділити дослідженню діяльності кредитних спілок як фінансових установ, головною метою яких є фінансовий та соціальний захист своїх членів шляхом залучення їх особистих заощаджень для взаємного кредитування.
Кредитні спілки з'явилися в незалежній Україні, бо необхідною умовою їх функціонування є ринкові відносини. Кредитні спілки здатні створити таку систему, в якій всім громадянам послуги фінансового характеру надаються на вигідних умовах. Кількість кредитних спілок весь час зростає, збільшується кількість членів в існуючих організаціях.
За цей час накопичено значний досвід практичної діяльності, але загальні закономірності розвитку, особливості діяльності кредитних спілок недостатньо вивчені. Дослідження діяльності кредитних спілок показує, що економічні процеси всередині організацій відбуваються значною мірою стихійно, невпорядковано; на практиці більшість осіб, що приймають рішення, використовують власні евристичні моделі й алгоритми рішення прикладних задач, що інтуїтивно враховують складну природу взаємозв'язку реальних об'єктів; рішення, що одержуються, неоптимальні у математичному сенсі.
Необхідною умовою розвитку кредитних спілок є впровадження прогресивних методів та моделей. Для успішного подальшого функціонування кредитних спілок необхідно здійснити дослідження їх діяльності за допомогою економіко-математичних методів, що є умовою якісного розвитку як окремих установ, так і їх системи в цілому.
Вузька спеціалізація, різноманітність інструментів, умов та методів мобілізації і розміщення грошових коштів роблять сферу функціонування кредитних спілок сприятливою для новацій, розроблення, випробування і впровадження економіко-математичних моделей, хоча навіть для систем такого масштабу це складне науково-дослідне завдання. Воно пов'язано з проблемами отримання достовірної інформації, підходів до її обробки та побудови закономірностей на основі отриманої статистичної інформації.
Аналіз особливостей функціонування кредитних спілок в Україні обумовив актуальність задач економіко-математичного моделювання.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: Економіко-математичне моделювання діяльності кредитних спілок

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок