Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ДИНАМІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОБРОБЛЮВАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ПРИ ТОЧІННІ

ПІДВИЩЕННЯ ДИНАМІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОБРОБЛЮВАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ПРИ ТОЧІННІ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ДИНАМІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОБРОБЛЮВАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ПРИ ТОЧІННІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,22 KB
Завантажень:
116
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КІРОВОГРАДСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Лисенко Олександр Володимирович
УДК 621.941.025-521
ПІДВИЩЕННЯ ДИНАМІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК
ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОБРОБЛЮВАЛЬНОЇ СИСТЕМИ
ПРИ ТОЧІННІ
Спеціальність 05.03.01 – Процеси механічної обробки,
верстати та інструменти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Кіровоград –2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі "Металорізальні верстати та системи"
Кіровоградського національного технічного університету
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор,
Пестунов Володимир Михайлович,
Кіровоградський національний технічний університет,
професор кафедри “Металорізальні верстати та системи”.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, доцент, Данильченко Юрій Михайлович, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, професор кафедри “Конструювання верстатів та машин”;
кандидат технічних наук, Кривошея Анатолій Васильович, Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля Національної Академії Наук України, старший науковий співробітник відділу обробки металів різанням та деформуванням.
Провідна установа:
Одеський національний політехнічний університет, кафедра “Металорізальні верстати, метрологія і сертифікація”, Міністерство освіти і науки України,
м. Одеса
Захист відбудеться 01.10.2004 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .073.01 у Кіровоградському національному технічному університеті за адресою: 25006, м. Кіровоград, пр. Університетський, 8.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Кіровоградського національного технічного університету за адресою: 25006, м. Кіровоград, пр. Універси-тетський, .
Автореферат розісланий 31.08.2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Каліч


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи полягає в тому, що в напрямку удосконалення процесу точіння за рахунок підвищення режимів різання, вибору оптимальних технологічних параметрів процесу досягнутий певний рівень, який наближається до свого максимуму. В той же час досягнення у напрямку цілеспрямованого регулювання динамічних властивостей технологічної оброблювальної системи (ТОС) є недостатніми, а резерви досить великими.
За даними виконаних досліджень та з практики машинобудівних виробництв, саме похибки обробки, викликані пружними деформаціями технологічної системи, є домінуючими у загальному балансі похибки. Особливо велика роль змінних у часі деформацій, які не завжди можна, а у багатьох випадках просто неможливо, компенсувати простим розмірним підналагоджуванням технологічного ланцюга.
У теоретичному плані залишається актуальною проблема розробки концепції управління динамічними параметрами ТОС під час обробки за рахунок використання спеціальних компенсуючих пристроїв і вбудовування їх у найбільш чутливий елемент ТОС, яким є інструмент. Відсутність надійного математичного апарату, який би враховував замкненість процесу та основні його характеристики і був би реалізований на сучасному програмному рівні, стримує практичне впровадження методів та пристроїв для підвищення динамічних характеристик пружної ТОС.
Тому робота, спрямована на вирішення саме таких проблем управління динамічними параметрами верстатів та режимом обробки з метою усунення вібрацій, підвищення точності обробки і зменшення технологічної спадковості є актуальною як для науки так і для машинобудівного виробництва.
Зв`язок роботи з науковими програмами, темами. Робота виконувалась у відповідності до міжвузівських наукових і науково-технічних програм з пріоритетних напрямків розвитку науки і техніки (наказ Міністерства освіти України №37 від 13.02.96 р., п.1), планом науково-дослідницьких робіт КНТУ по тематиці “Розробка високоефективних приводів перемінної структури агрегатно-модульного верстатного обладнання" (державний реєстраційний № 0103V003115) та планом робіт Галузевої науково-методичної лабораторії з віртуальних засобів навчання МОН України (створена за наказом Міністерства освіти і науки України № 532 від 19.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ДИНАМІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОБРОБЛЮВАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ПРИ ТОЧІННІ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок