Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНЮВАННЯ НАДІЙНОСТІ СТАЛЕФІБРОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ

ОЦІНЮВАННЯ НАДІЙНОСТІ СТАЛЕФІБРОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ

Назва:
ОЦІНЮВАННЯ НАДІЙНОСТІ СТАЛЕФІБРОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,88 KB
Завантажень:
61
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ“
ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
СУНАК ПАВЛО ОЛЕГОВИЧ
УДК 624.012.48.089
ОЦІНЮВАННЯ НАДІЙНОСТІ
СТАЛЕФІБРОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ
05.23.01 – Будівельні конструкції будівлі і споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ЛЬВІВ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі промислового і цивільного будівництва Луцького державного технічного університету Міністерства освіти і науки Украіни.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Барашиков Арнольд Якович, Київський національний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Дорофєєв Віталій Степанович, Одеська державна академія будівництва і архітектури, професор кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій;
кандидат технічних наук Білозір В.В., Львівський державний аграрний університет, доцент кафедри будівельних конструкцій .
Провідна установа: Полтавський державний технічний університет ім. Ю. Кондратюка Міністерства освіти і науки України (кафедра конструкцій з металу, дерева і пластмас).
Захист відбудеться 21 червня 2001р. о 1000 год. на засіданні соціалізованої вченої ради К35.052.11 при Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою:
79646, м.Львів-13, вул. С.Бандери,12 головний корпус.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою:
79646, м.Львів-13, вул. Професорська,1.
Автореферат розісланий 20 травня 2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат архітектури, доцент М.В.Бевз
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Забезпечення надійності будівель і споруд – одна з найважливіших проблем будівельної науки. Це зумовлюється двома основними причинами. По-перше, системи надзвичайно поскладнішали (сучасні споруди можуть мати багато елементів із складним характером взаємодії як між собою так і з навколишнім середовищем) і, по-друге, багато будівель і споруд мають особливу цінність у національних і навіть загальнолюдських масштабах (унікальні споруди, великі атомні, теплові та гідроенергетичні станції, мережі найбільших енергосистем тощо), порушення функціонування яких може призвести до великих матеріальних втрат.
За нинішніх умов основними напрямами прогресу у будівництві є пошук найбільш ефективних матеріалів для нового будівництва, ремонту, підсилення або відновлення несучих залізобетонних конструкцій будівель і споруд.
Сучасні наукові досягнення теорії міцності показують, що висока конструктивна ефективність будівельного матеріалу може бути реалізована за рахунок композиту з декількох матеріалів, кожен з яких, маючи свої переваги, надає утвореному на їх основі композитному матеріалові комплекс необхідних властивостей.
Як відомо, основним недоліком найпоширенішого будівельного матеріалу – бетону різних видів та модифікацій є його низька міцність на розтяг, і, як результат, низька тріщиностійкість.
Покращити експлуатаційні властивості бетону можна за рахунок армування його хаотично розташованими короткими відрізками сталевого дроту. Отриманий таким чином композитний матеріал називають сталефібробетоном.
Сталефібробетон з точки зору статистичних досліджень вивчений недостатньо:
§ немає узагальнених статистичних даних про властивості сталефібробетону і його складових частин;
§ практично не досліджена надійність конструкцій, виготовлених з застосуванням сталефібробетону;
§ не розроблені методи розрахунку сталефібробетонних елементів з точки зору їх надійності;
§ не проаналізована та не узагальнена надійність підсилення залізобетонних елементів сталефібробетоном.
Таким чином дослідження статистичних властивостей сталефібробетону та надійності конструкцій, виготовлених з нього, є актуальним.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Робота виконана в рамках досліджень кафедри промислового та цивільного будівництва Луцького державного технічного університету та держбюджетної теми №39-ДБ “Підвищення надійності будівель і споруд” Міносвіти і науки України.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: ОЦІНЮВАННЯ НАДІЙНОСТІ СТАЛЕФІБРОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок