Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Вплив залишкових напружень в зварних двотаврових колонах на їх стійкість при дії моменту в площині більшої жорсткості

Загрузка...

Вплив залишкових напружень в зварних двотаврових колонах на їх стійкість при дії моменту в площині більшої жорсткості

Назва:
Вплив залишкових напружень в зварних двотаврових колонах на їх стійкість при дії моменту в площині більшої жорсткості
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,58 KB
Завантажень:
47
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ
будівельних конструкцій
ПОЛІШКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 624.072.002.2
Вплив залишкових напружень в зварних двотаврових колонах на їх стійкість при дії моменту в площині більшої жорсткості
Спеціальність: 05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі металевих, дерев’яних та пластмасових конструкцій Придніпровської державної академії будівництва й архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник:
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Голоднов Олександр Іванович, завідувач відділу досліджень конструкцій будівель та споруд Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій Державного комітету України з будівництва та архітектури.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Шимановський Олександр Віталійович, ВАТ Укрндіпроектстальконструкція ім. В.М. Шимановського, Голова правління;
кандидат технічних наук, доцент Білик Сергій Іванович, Київський національний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України (м. Київ), доцент кафедри металевих та дерев'яних конструкцій.
Провідна установа:
Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра “Будівельні конструкції та мости”, Міністерство освіти і науки України (м. Львів).
Захист відбудеться “22 ” лютого 2005 р. о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.833.01. у Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій за адресою: вул. Iвана Клименка, 5/2, м. Київ, 03680.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій за адресою: вул. Iвана Клименка, 5/2, м. Київ
Автореферат розісланий “ 19 ” січня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ю.С. Слюсаренко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Збільшення випуску металоконструкцій неможливе без використання широкополичних двотаврів. Такі елементи становлять основу конструкцій різноманітного призначення – суцільностінчастих колон, стиснутих поясів ферм, конструкцій спеціального призначення і т. ін. Оскільки на Україні відсутні потужності для випуску прокатних широкополичних двотаврів, вищевизначені конструкції можуть бути виготовлені в зварному варіанті.
Поява залишкових напружень неминуча при виготовленні зварних конструкцій. Це пов'язано з локальним нагріванням ділянок конструкцій до температур вище критичної точки АС3 при застосуванні газового різання при розкроюванні і зварюванні поясних швів і наступного нерівномірного остигання. Характер розподілу залишкових напружень істотно впливає на стійкість стиснутих елементів, що підтверджується експериментальними даними. У чинних нормативних документах (Снип II-23-81* і Снип 2.05.03-84*) практично не дано рекомендацій по врахуванню такого впливу. Врахування в Снип 2.05.03-84* впливу стискальних напружень за допомогою зниження коефіцієнтів для розрахунку на стійкість колон і балок носить декларативний характер і не відбиває різноманіття можливих залишкових напружено- деформованих (далі залишкових) станів.
В наш час є достатньо пропозицій щодо розрахунку центрально стиснутих елементів при деформуванні в площини меншої жорсткості. Для колон при дії моменту в площі більшої жорсткості такі пропозиції практично відсутні.
Таким чином, дисертаційна робота, присвячена вивченню впливу залишкових напружень, що виникають під час виготовлення зварних двотаврових колон, на їхню стійкість, є актуальною. Вона базується на:
- чинній нормативній базі України;
- результатах досліджень, виконаних раніше в країні і за рубежем і присвячених вивченню різноманітних аспектів проблем залишкових напружень;
- комплексному підході до рішення задачі;
- результатах власних експериментально- теоретичних досліджень, апробованих на конференціях і семінарах.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота є одним з етапів досліджень, що виконувалися на кафедрі металевих, дерев'яних і пластмасових конструкцій Придніпровської державної академії будівництва та архітектури разом з ВАТ “ДЗМК ім.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: Вплив залишкових напружень в зварних двотаврових колонах на їх стійкість при дії моменту в площині більшої жорсткості

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок