Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БЕТОНИ З ПІДВИЩЕНИМИ АДГЕЗІЙНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ ДЛЯ РЕМОНТУ ШТУЧНИХ ТРАНСПОРТНИХ СПОРУД

Загрузка...

БЕТОНИ З ПІДВИЩЕНИМИ АДГЕЗІЙНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ ДЛЯ РЕМОНТУ ШТУЧНИХ ТРАНСПОРТНИХ СПОРУД

Назва:
БЕТОНИ З ПІДВИЩЕНИМИ АДГЕЗІЙНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ ДЛЯ РЕМОНТУ ШТУЧНИХ ТРАНСПОРТНИХ СПОРУД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,16 KB
Завантажень:
179
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
ГРОМОВА ОЛЕНА ВЯЧЕСЛАВІВНА
УДК 666.97: 69.059.25
БЕТОНИ З ПІДВИЩЕНИМИ АДГЕЗІЙНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ ДЛЯ РЕМОНТУ ШТУЧНИХ ТРАНСПОРТНИХ СПОРУД
Спеціальність 05.23.05 – будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту (ДІІТ) Міністерства транспорту України.
Науковий керівник: – доктор технічних наук, професор Пшінько
Олександр Миколайович, завідувач кафедри будівель та будівельних матеріалів, ректор, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту Міністерства транспорту України.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Федоркін Сергій Іванович, завідувач кафедри технології будівельних конструкцій та будівельних матеріалів, Кримська академія природоохоронного і курортного будівництва Міністерства освіти і науки України;
кандидат технічних наук Бегун Олександр Іванович, доцент кафедри експлуатації гідромеліоративної системи та технології будівництва, Дніпропетровський державний аграрний університет Міністерства аграрної політики України.
Провідна установа:
Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, кафедра фізико-хімічної механіки та технології будівельних матеріалів і виробів, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “28“ березня 2003 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а, ауд.202
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а
Автореферат розісланий “24“ лютого 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Важливою ланкою в системі колійного господарства є штучні транспортні споруди. Основну частину навантаження на штучні споруди сприймають конструкції й елементи, що знаходяться у складних гідрогеологічних умовах. Цими елементами є опори мостів, палі, фундаменти штучних транспортних споруд. Значна частина з них знаходяться у незадовільному, зруйнованому стані. В той же час багато з відновлених бетонних елементів зазнали значних руйнацій вже через кілька років після ремонту. Про це свідчать періодичні та останні обстеження споруд.
Найбільша кількість руйнацій контактної зони, зниження довговічності і несучої здатності бетону масиву спостерігається при дії водного середовища. Під впливом надмірної динамічної напруги й агресивної дії навколишнього середовища окремі елементи транспортних споруд стають концентраторами напруги і в них розвиваються дефекти, які сприяють прискоренню руйнацій конструкцій і споруд. Взагалі, механічні ударні і впливи, що стирають (потоки води, які несуть тверді частки, дія судів), вплив агресивних речовин, розчинених у воді, а також участь продуктів метаболізму біологічних обростань та мікроорганізмів у корозії бетону – стають основними причинами, які ведуть до деструкції бетону і контактного шару в підводній зоні.
У зв'язку з цим значна частина транспортних споруд, що експлуатуються потребує капітального ремонту і захисту, з метою продовження терміну їх служби. Тому усунення руйнацій, які прогресують на стадії виявлення потребують прийняття радикальних заходів до вибору сумісних до старого бетону матеріалів для ремонту і засобів відновлення монолітності споруд. При цьому основним критерієм якості здійснення ремонту є надійне та довговічне зчеплення ремонтного бетону з бетоном старої кладки. Міністерством транспорту України вже розпочато здійснення програм відновлення і ремонту різноманітних штучних споруд, які забезпечують перехід транспортних магістралей через водні перешкоди.
Щонайчастіше для відновлення елементів бетонних споруд в підводній зоні застосовуються методи підводного бетонування.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: БЕТОНИ З ПІДВИЩЕНИМИ АДГЕЗІЙНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ ДЛЯ РЕМОНТУ ШТУЧНИХ ТРАНСПОРТНИХ СПОРУД

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок