Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ВПЛИВУ І ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ ВІДНОВЛЕННЯ КІСТКОВОЇ ТКАНИНИ СІЛЬСКОГОСПОДАРСЬКИХ ТВАРИН

Загрузка...

ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ВПЛИВУ І ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ ВІДНОВЛЕННЯ КІСТКОВОЇ ТКАНИНИ СІЛЬСКОГОСПОДАРСЬКИХ ТВАРИН

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ВПЛИВУ І ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ ВІДНОВЛЕННЯ КІСТКОВОЇ ТКАНИНИ СІЛЬСКОГОСПОДАРСЬКИХ ТВАРИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,44 KB
Завантажень:
416
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ТАВРІЙСЬКА ДЕРЖАВНА АГРОТЕХНІЧНА АКАДЕМІЯ
ОРЕЛ Олександр Миколайович
УДК 632.935.4:621.396.652
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО
ВПЛИВУ І ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ
ВІДНОВЛЕННЯ КІСТКОВОЇ ТКАНИНИ
СІЛЬСКОГОСПОДАРСЬКИХ ТВАРИН
05.09.16 -електротехнології та електрообладнання
в агропромисловому комплексі
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Мелітополь – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Таврійській державній агротехнічній академії
Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник-кандидат технічних наук, доцент
Яковлєв Валерій Федорович,
Таврійська державна агротехнічна академія,
завідувач кафедри електропостачання сільського
господарства.
Офіційні опоненти:
-доктор технічних наук, професор Черенков Олександр Данилович,
Харківський державний технічний університет сільського господарства,
професор кафедри загальної електротехніки;
-кандидат технічних наук, доцент Берека Олег Миколайович,
Національний аграрний університет, м. Київ,
доцент кафедри електрифікованих технологій в агропромисловому виробництві.
Провідна установа-Національний науковий центр
“Інститут механізації і електрифікації сільского господарства УААН”
(смт. Глеваха Васильківського району Київської області).
Захист відбудеться "18" лютого 2005 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К18.819.01 у Таврійській державній агротехнічній академії за адресою: 72312, Запорізька область, м. Мелітополь, пр. Б.Хмельницького, 18.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Таврійської державної агротехнічної академії за адресою: 72312, Запорізька область, м. Мелітополь, пр. Б.Хмельницького, 18.
Автореферат розісланий "10" січня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої
ради К18.819.01,к.т.н.,проф. Діордієв В.Т.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з найбільш актуальних задач, що стоїть перед аграрним комплексом України на сучасному етапі, є підвищення продуктивності у тваринництві зі збереженням і збільшенням поголів'я сільськогосподарських тварин, що залежить від своєчасного лікування їхнього травматизму.
Травматизм тварин - найбільш розповсюджена група захворювань з усіх незаразних хвороб, на його частку приходиться до 50 % від загальної захворюваності тварин.
У більшості випадків причинами травматизму тварин є порушення правил їх годівлі, утримання й використання.
У результаті травм і їх ускладнень хворі тварини знижують продуктивність, передчасно вибраковуються, нерідко гинуть. Усе це наносить господарствам великий економічний збиток. Тому зниження втрат від травматизму є однією з найважливіших задач ветеринарних фахівців і всіх працівників тваринництва.
В даний час для відновлення кісткової тканини травмованих кінцівок тварин, в основному, використовують медикаментозні способи лікування. Застосування антибіотиків та інших медикаментів для відновлення кісткових тканин тварин у більшості випадків є малоефективним і небезпечним, блокує симптоми захворювань. Вирішення поставленої задачі можливо на основі застосування низкоенергетичних (інформаційних) електромагнітних випромінювань НВЧ діапазону довжин хвиль.
Існуючі інші методи відновлення кісткової тканини тварин і розроблені на їх основі пристрої не відповідають високим вимогам, специфічним для апаратури електромагнітного випромінювання, по стабільності частоти, подавленню потокових складових в спектрі вихідного сигналу, споживанню потужності, металоємкості, необхідній надійності і ряду ін.
Тому розробка ефективних не медикаментозних способів відновлення кісткової тканини при загоєнні травм тварин є актуальною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана згідно з планом НДР ТДАТА на 1996-2000 р. р., програмою № 9 "Розробка ультразвукової та НВЧ технологій, а також обладнання експрес-контролю якості сільськогосподарської продукції), згідно НДР ТДАТА на 2001-2005 роки за науково-технічною програмою № 1 "Розробка наукових засад технологій і технічних засобів для забезпечення продовольчої безпеки Південного регіону України"(державний реєстраційний номер 0102V000678).
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ВПЛИВУ І ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ ВІДНОВЛЕННЯ КІСТКОВОЇ ТКАНИНИ СІЛЬСКОГОСПОДАРСЬКИХ ТВАРИН

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок