Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ПОПИТОМ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ

Загрузка...

ОПТИМІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ПОПИТОМ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ПОПИТОМ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,87 KB
Завантажень:
319
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ
ім. М. ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
АБДАЛО НЕДАЛ ХАННАН
УДК 339.133.024 (043.03)
ОПТИМІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ПОПИТОМ
В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність 08.06.02 – Підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2000


Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент Саркісян Лев Григорович, Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, доцент кафедри маркетингу та комерційної справи
Офіційні опоненти - доктор економічних наук, професор Брітченко Геннадій Іванович, Донецький державний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри маркетингу
кандидат економічних наук, доцент Петенко Ірина Валентинівна, Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри маркетингу
Провідна установа - Київський національний торговельно-економічний університет Міністерства освіти і науки України, м. Київ, кафедра маркетингу
Захист відбудеться “22” 12. 2000р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса,31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, б. Шевченка,30.
Автореферат розіслано “22” 11. 2000р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В. Виноградова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Управління попитом у торговельних підприємствах України, яке в значному ступені засноване на суб’єктивному підході, не є ефективним, тому що до теперішнього часу не вирішені проблеми методичного забезпечення аналізу попиту; інформаційного забезпечення вивчення і прогнозування попиту; організаційного і кадрового забезпечення.
Ситуація, що склалася в торговельних підприємствах, обумовлює необхідність якісно нового рівня розвитку теорії управління попитом, проведення та використання досліджень у практиці комерційної роботи, створення оптимального механізму управління попитом в усіх сферах діяльності, в тому числі в торгівлі.
Питання інформаційного забезпечення процесу вивчення та прогнозування попиту, здійснення маркетингових досліджень розглядались у роботах закордонних та вітчизняних вчених: Архіпова В.К., Балабанової Л.В., Баранової Л.Я., Бочіна Л.А., Брітченко Г.І., Ведіщева А.Н., Воронова А.Н., Горелова И.С., Крутикова Ф.А., Кривенко Н.А., Корзенева Ю.И., Ламбена Ж., Моос А.Д. та ін. Між тим, деякі методологічні та практичні аспекти оптимізації управління попитом в умовах трансформації економіки практично залишаються невирішеними.
Відсутність належної уваги до розробки та реалізації ефективної політики управління попитом, труднощі впровадження в практику роботи науково-обгрунтованих й апробованих форм і методів управління попитом, може негативно відбитися на результатах діяльності підприємств, на проведенні економічних реформ, що вимагає в першу чергу перебудови управління й організації роботи в галузі оптимізації управління попитом.
Актуальність проблеми, її теоретичне та практичне значення обумовили вибір теми дослідження, його ціль і зміст.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана відповідно до Концепції розвитку внутрішньої торгівлі України, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 1997 р. №1449, і відповідно до плану науково-дослідних робіт Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського згідно з держбюджетною темою № Г-96-3 “Дослідження шляхів розвитку роздрібної торгівлі з урахуванням умов перехідної економіки”, госпдоговірними темами кафедри маркетингового менеджменту “Розробка науково-методичних рекомендацій щодо управління збутовою діяльністю в умовах маркетингової орієнтаціі підприємств” - № держреєстрації 0300V000877 (договір з ТЗП № 1 від 25.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ПОПИТОМ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок