Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ В УМОВАХ ОБМЕЖЕНИХ ІНВЕСТИЦІЙ

Загрузка...

МОДЕЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ В УМОВАХ ОБМЕЖЕНИХ ІНВЕСТИЦІЙ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ В УМОВАХ ОБМЕЖЕНИХ ІНВЕСТИЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
32,57 KB
Завантажень:
46
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Національна академія наук україни
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ПРОМИСЛОВОСТІ
Павленко Ірина Ігорівна
УДК 658:330.322:622.3 (477)
МОДЕЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ В УМОВАХ ОБМЕЖЕНИХ ІНВЕСТИЦІЙ
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами
(добувна промисловість)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Донецьк – 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ).
Науковий консультант – доктор економічних наук, професор, академік НАН України
Амоша Олександр Іванович,
Інститут економіки промисловості НАН України (м. Донецьк),
директор інституту.
Офiцiйнi опоненти: доктор економічних наук, професор, академік НАН України
Алимов Олександр Миколайович,
Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України (м. Київ), радник при дирекції;
доктор економічних наук, професор Акмаєв Анатолій Ісайович,
Донбаський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Алчевськ), ректор університету, завідуючий кафедрою економіки підприємства;
доктор економічних наук, професор
Петенко Ірина Валентинівна,
Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою управління персоналом і економіки праці.
Захист відбудеться "23" листопада 2007 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.151.01 в Інституті економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
Автореферат розісланий "04" жовтня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.М. Кузьменко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реструктуризація і приватизація шахтного фонду є найважливішими складовими структурної перебудови вугільної промисловості України, основна мета якої полягає в якісному поліпшенні шахтного фонду галузі за рахунок поступового закриття безперспективних і розвитку перспективних та стабільно працюючих шахт, адаптації їх до стійкого функціонування в умовах ринкової економіки, а також збереження потенціалу шахт, забезпечених запасами на 10-15 років.
Згідно з новою “Стратегією розвитку вугільної галузі” протягом наступних 20 років державний бюджет залишиться основним джерелом фінансування простого та розширеного відтворення потужності шахтного фонду. Обмеженість бюджетних коштів спонукає до прийняття рішень при плануванні розвитку галузі та перспектив функціонування окремих геолого-промислових регіонів на основі багаторівневого поетапного моделювання, що включає дослідження у гірничо-геологічних, маркетингових, техніко-технологічних і економічних сферах.
В економічній науці існує багато підходів до моделювання параметрів окремого підприємства, зокрема, розроблялися галузеві моделі розвитку і розміщення підприємств вугільної промисловості по басейнах і країні в цілому, а також Генеральні плани розвитку окремих регіонів. Питання, пов'язані з моделюванням параметрів гірничих підприємств, розвитком і підтримкою потужності шахтного фонду привертали увагу багатьох дослідників, серед яких слід відзначити О.М. Алимова, О.І. Амошу , А.І. Акмаєва, О.С. Астахова, О.Г. Вагонову, О.С. Галушко, Т.А. Гатова, Г.К. Губерну, Ф.І. Євдокимова, М.І. Іванова, А.І. Кабанова, В.Є. Нейєнбурга, І.В. Петенко, Б.Л. Райхеля, В.І. Саллі. Але і дотепер залишаються невирішеними основні проблеми забезпечення інвестиційної політики із простого та розширеного відтворення потужності шахтного фонду на основі моделювання розвитку галузі. Крім того, потребує подальшого дослідження сама концепція оцінки стану кожного вугільного підприємства.
Отже, удосконалення інвестиційно-інноваційного механізму збереження потужності шахт слід розглядати як перманентний процес, який дозволить впливати на чинники, що формують самодостатність роботи вугільних підприємств.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ В УМОВАХ ОБМЕЖЕНИХ ІНВЕСТИЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок