Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДИДАКТИЧНІ УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ ДІЛОВИХ ІГОР У ПРОФЕСІЙНІЙ ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Загрузка...

ДИДАКТИЧНІ УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ ДІЛОВИХ ІГОР У ПРОФЕСІЙНІЙ ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Назва:
ДИДАКТИЧНІ УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ ДІЛОВИХ ІГОР У ПРОФЕСІЙНІЙ ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,89 KB
Завантажень:
482
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ
ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
Парубок Олександр Миколайович
УДК 614.84 (07)
 
ДИДАКТИЧНІ УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ ДІЛОВИХ ІГОР У ПРОФЕСІЙНІЙ ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ
Спеціальність 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Здобувач О.М. Парубок
Хмельницький – 2003


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент
Шестопалюк Олександр Васильович,
Вінницький державний педагогічний університет
імені Михайла Коцюбинського,
виконуючий обов’язки ректора.
Офіційні опоненти – 
доктор педагогічних наук, доцент Гушулей Йосип Миколайович, Тернопільський комерційний інститут, проректор з навчальної роботи;

кандидат педагогічних наук, доцент Коханко Октавіан Михайлович, Технологічний університет Поділля, кафедра педагогіки і психології, завідувач кафедри.
Провідна установа
Миколаївський державний університет, кафедра педагогіки, Міністерство освіти і науки України, м. Миколаїв.
Захист дисертації відбудеться “ 11 ” жовтня 2003 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.705.02 Національної академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького за адресою: 29003, м. Хмельницький – 3, вул. Шевченка, 46, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького (29003, м. Хмельницький – 3, вул. Шевченка, 46).
Автореферат розісланий “ 8 ” вересня 2003 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат педагогічних наук,
доцент Галімов А. В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний період державотворення в Україні вимагає нового, нестандартного бачення проблеми професійної підготовки кваліфікованих фахівців пожежної безпеки. Серед основних завдань пожежно-технічних навчальних закладів України є посилення практичного спрямування підготовки фахівців, вироблення у них умінь і навичок використовувати набуті знання на практиці. Виконання цих завдань потребує пошуків нових освітніх технологій, застосування активних методів і прийомів навчання.
У Національній доктрині розвитку освіти України зазначається, що стратегічним завданням сучасної системи освіти є виховання творчої соціально-активної особистості. Розвиток творчого потенціалу та інтелектуальних здібностей потребує перегляду мети освіти: вона має бути більш динамічною, пов`язаною з ініціативною поведінкою суб`єктів навчання. Повною мірою це стосується і фахівців з протипожежної справи, які покликані захищати від пожеж і небезпечних факторів життя, здоров’я людей і навколишнє середовище.
Працівник пожежної охорони повинен володіти значним обсягом професійних знань, умінь і навичок. Складні умови професійної діяльності вимагають від фахівця пожежної безпеки глибоких знань закономірностей і параметрів процесів горіння і гасіння твердих, рідких і газоподібних речовин і матеріалів, поведінки будівельних матеріалів і конструкцій в умовах високих температур, дії небезпечних факторів пожежі на живі організми, функціонування пожежної служби і т. д.
Такі жорсткі вимоги до професійної компетентності майбутніх працівників протипожежної справи вимагають пошуку нових підходів до організації їх фахової підготовки. Необхідне обґрунтування ефективних шляхів, засобів і методів активізації пізнавальної діяльності курсантів і слухачів, розвитку їх творчого мислення та самостійності.
Проблеми підготовки фахівців у професійній школі є об’єктом уваги педагогічної науки вже декілька десятиліть. Їх досліджували вітчизняні та зарубіжні науковці (Н.В.Абашкіна, В.Ю.Биков, П.М.Воловик, Р.С.Гуревич, І.А.Зязюн, О.Е.Коваленко, Н.Г.Ничкало, Т.Нейлор, Л.П.Пуховська, Л.М.Романишина, В.К.Сидоренко, С.О.Сисоєва, М.І.Сметанський, Фіде П.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ДИДАКТИЧНІ УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ ДІЛОВИХ ІГОР У ПРОФЕСІЙНІЙ ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок