Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПРИВАТИЗАЦІЇ В УКРАЇНІ

Загрузка...

МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПРИВАТИЗАЦІЇ В УКРАЇНІ

Назва:
МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПРИВАТИЗАЦІЇ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,43 KB
Завантажень:
131
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ІНСТИТУТ
МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Подоляко Ганна Володимирівна
УДК 334.7, 338.9
МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ
ПРИВАТИЗАЦІЇ В УКРАЇНІ
Спеціальність: 08.02.03 – організація управління,
планування і регулювання економікою
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ-2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Науково-дослідному економічному інституті (НДЕІ) Міністерства економіки України
Науковий
керівник: | Доктор економічних наук
Рудченко Олександр Юрійович,
НДЕІ Міністерства економіки України, завідувач відділом
Офіційні опоненти: |
Доктор економічних наук, професор
Денисенко Микола Павлович,
Київський національний університет технології та дизайну (м. Київ), професор кафедри економіки, обліку та аудиту;
Кандидат економічних наук
Лісовий Віктор Петрович, Асоціація учасників фондового ринку України (м. Київ), Президент
Провідна організація: | Київський національний економічний університет Міністерства освіти та науки України (м. Київ),? кафедра макроекономіки та державного управління
Захист відбудеться “29”вересня 2005 року об 15 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.801.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук НДЕІ Міністерства економіки України за адресою: 01103, м.Київ-103, бульвар Дружби народів, 28, п’ятий поверх, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись в науковій бібліотеці НДЕІ Міністерства економіки України за адресою: 01103, м.Київ-103, бульвар Дружби народів, 28, перший поверх.
Автореферат розісланий “27” серпня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, доктор економічних наук О.Ю.Рудченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми дослідження.
Стратегічно важливим напрямом ринкової трансформації національної економіки є здійснення процесів приватизації, які мають на меті як подолання монополії державної власності, так і формування недержавного сектору як найбільш динамічного елементу національної економіки. Саме від того, в якій мірі в процесі приватизації будуть створені сприятливі умови для прояву приватного підприємництва як рушійної сили розвитку економіки, сформується баланс інтересів нових власників та проявляться стимули до розвитку, залежить ефективність функціонування не тільки недержавного сектору, а й економіки країни в цілому.
Розробці теоретичних та практичних аспектів проблем механізму приватизації присвячені роботи багатьох вітчизняних вчених-економістів, ґрунтовні наукові дослідження яких пов‘язані з оцінкою фактичного стану підприємств, аналізом реальних закономірностей і тенденцій процесів перерозподілу власності, спрямованих на пошук та вдосконалення методів і механізмів державного регулювання приватизації.
В той же час чинний механізм приватизації має суттєві недоліки, що зумовлені перш за все недостатньою орієнтацією на забезпечення ефективності виробництва та залучення інвестицій. Тому зараз особливого значення набувають питання вдосконалення механізму державного регулювання приватизації на її грошовому етапі, коли до неї залучаються підприємства, що мають стратегічно важливе значення для економіки та безпеки країни. Це зумовило вибір теми дослідження, визначення мети, завдань та його спрямованості.
Зв‘язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Наукове дослідження пов’язане з планами науково-дослідних робіт НДЕІ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, зокрема автор приймала участь у виконанні наступних тем: “Основні засади визначення та оцінка структури власності в економіці України з її довгостроковим прогнозом, моніторинг структури власності та ефективності функціонування недержавного та державного секторів економіки за видами економічної діяльності в Україні у 2003-2004 роках” (2004р., № держреєстрації 0104U008081) (особистий внесок автора полягає у оцінці ефективності функціонування приватизованого сектору та прогнозі структури власності в економіці України); “Проведення моніторингу соціально-економічних наслідків реформування відносин власності, здійснення аналізу впливу приватизації на розвиток економіки та підготовку пропозицій з урахуванням міжнародного досвіду” (2004р.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПРИВАТИЗАЦІЇ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок