Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ АСОРТИМЕНТУ ПЛАВЛЕНИХ СИРІВ ПІДВИЩЕНОЇ БІОЛОГІЧНОЇ ЦІННОСТІ

Загрузка...

ФОРМУВАННЯ АСОРТИМЕНТУ ПЛАВЛЕНИХ СИРІВ ПІДВИЩЕНОЇ БІОЛОГІЧНОЇ ЦІННОСТІ

Назва:
ФОРМУВАННЯ АСОРТИМЕНТУ ПЛАВЛЕНИХ СИРІВ ПІДВИЩЕНОЇ БІОЛОГІЧНОЇ ЦІННОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,94 KB
Завантажень:
105
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Метельська Наталія Станіславівна
УДК 658.628:637.3
ФОРМУВАННЯ АСОРТИМЕНТУ ПЛАВЛЕНИХ СИРІВ
ПІДВИЩЕНОЇ БІОЛОГІЧНОЇ ЦІННОСТІ
Спеціальність 05.18.15 – Товарознавство харчових продуктів
 
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
КИЇВ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі товарознавства та експертизи продовольчих товарів
 
Науковий керівник: | доктор сільськогосподарських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України
Рудавська Ганна Богданівна,
професор кафедри товарознавства та експертизи продовольчих товарів Київського національного торговельно-економічного університету
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Сирохман Іван Васильович,
завідувач кафедри товарознавства продовольчих товарів Львівської комерційної академії Укоопспілки
кандидат технічних наук, доцент
Ромоданова Валентина Олександрівна,
професор кафедри технології харчування Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”
Провідна установа: | Полтавський університет споживчої кооперації України, м. Полтава, кафедра товарознавства продовольчих товарів
 
Захист відбудеться “11” лютого 2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.02 при Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: вул. Кіото 19, 02156, м. Київ.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: вул. Кіото 19, 02156, м. Київ.
Автореферат розісланий “11” січня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, к.т.н., доц. ___________ Є.В. Тищенко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Постійний розвиток суспільства, зміна умов навколишнього середовища, підвищення розумових, фізичних та психологічно-емоційних навантажень вимагають сучасного підходу до створення продуктів нового покоління – підвищеної харчової та біологічної цінності, що мають збалансований склад основних нутрієнтів і характеризуються комплексом корисних властивостей. Формування асортименту з якісно новим підходом до харчових продуктів, що здатні задовольняти фізіологічні потреби людини в життєво необхідних нутрієнтах, сприяти нормалізації імунного статусу, метаболічних процесів є важливим фактором в забезпеченні організації повноцінного харчування як визначальної передумови покращення здоров’я нації.
З позицій збалансованого харчування та захисту організму людини від негативного впливу довкілля велике значення відводиться молочним продуктам, в тому числі, плавленим сирам, які є цінним джерелом і постачальником важливих функціональних нутрієнтів: білків, вуглеводів, ліпідів, мінеральних речовин та вітамінів.
Аналіз асортименту плавлених сирів, що випускаються молокопереробними підприємствами України, свідчить про його формування, головним чином, за рахунок традиційних видів. На сьогоднішній день у структурі українського асортименту обмежено представлені плавлені сири підвищеної біологічної цінності.
Важливість та ефективність багаточисельних досліджень, що ведуться в напрямку створення оздоровчих продуктів харчування в Україні та світі, підтверджується стрімким розширенням їх асортименту. Проте системних дослід-жень, що мають на меті вирішення проблеми формування вітчиз-ня-но-го асортименту плавлених сирів підвищеної біологічної цінності, недостатньо.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота відповідає напрямкам науково-дослідної роботи кафедри товарознавства та експертизи продовольчих товарів КНТЕУ і виконана у відповідності з темою № 443/2002 “Дослідження та наукові аспекти використання цикорію та інших натуральних біокоректорів у рецептурах продуктів спеціального призначення”, темою № 60305 “Роз-роб-лення технології створення продуктів харчування для упередження захворювань щитовидної залози”.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ АСОРТИМЕНТУ ПЛАВЛЕНИХ СИРІВ ПІДВИЩЕНОЇ БІОЛОГІЧНОЇ ЦІННОСТІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок