Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ВЕНЧУРНОГО ІНВЕСТУВАННЯ МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Загрузка...

УДОСКОНАЛЕННЯ ВЕНЧУРНОГО ІНВЕСТУВАННЯ МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ВЕНЧУРНОГО ІНВЕСТУВАННЯ МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,35 KB
Завантажень:
135
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Як показав проведений аналіз, одна з серйозних перешкод на шляху розвитку інноваційної діяльності – недолік фінансових ресурсів як влас
них фондів підприємства, формованих за рахунок прибутку і амортизаційних відрахувань, так і привернутих, утворюваних за


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ШИЛО ЛІЛІЯ АНАТОЛІЇВНА
УДК 669.013:330.322
УДОСКОНАЛЕННЯ ВЕНЧУРНОГО ІНВЕСТУВАННЯ МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Маріуполь – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Міністерства транспорту та зв’язку України (м. Дніпропетровськ).
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Білопольський Микола Григорович,
Приазовський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Маріуполь), завідувач кафедри бухгалтерського обліку та аудиту.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, старший науковий співробітник
Лепа Микола Миколайович,
Інститут економіки промисловості НАН України
(м. Донецьк), директор Науково-дослідного центру інформаційних технологій;
кандидат економічних наук, доцент
Анісімова Ольга Миколаївна,
Приазовський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Маріуполь), завідувач кафедри економічної теорії.
Захист відбудеться 23.04.008 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К12.052.02 у Приазовському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою:
87500, м. Маріуполь Донецької обл., вул. Університетська, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Приазовського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою:
87500, м. Маріуполь Донецької обл. , вул. Університетська, 7.
Автореферат розісланий 22.03.2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В. М. Колосок


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Світовий досвід доводить, що поява венчурного інвестування сприяла активній структурній перебудові суспільного виробництва, випереджальному розвитку інноваційної сфери, створенню додаткових робочих місць. Поглиблене реформування української економіки потребує прискореного розвитку інноваційної сфери, що може бути забезпечено шляхом нагромадження в ній необхідної кількості капіталу, який представлений не лише фізичним капіталом, а й людським капіталом, знаннями, інформацією тощо. Це зумовлює необхідність застосування відповідних форм нагромадження капіталу в інноваційній сфері, насамперед венчурного інвестування. Актуальність становлення та розвитку венчурного інвестування для України зумовлена необхідністю реалізувати національну стратегію розвитку, спрямовану на формування його інноваційної моделі та забезпечення високих соціальних стандартів життя.
Теоретичні й практичні аспекти венчурного інвестування в процесі нагромадження капіталу досліджували зарубіжні вчені В. Бард, Р. Брейлі, А. Дагаєв, Е. Долан, П. Завлін, С. Майерс, Д. Норт та інші. Світова економічна думка вивчає цю проблему за умов розвиненої ринкової економіки, у якій інноваційна сфера відіграє провідну роль у розширеному відтворенні, а венчурний капітал складає помітну частину суспільного капіталу. Але, незважаючи на те що в Україні лише формуються умови для нагромадження капіталу з використанням венчурного інвестування, теоретико-методологічні проблеми його становлення знайшли відображення в працях українських вчених. Серед них слід відзначити роботи О. Батури, Ю. Бажала, Л. Безчасного, М. Білик, М. Білопольського, І. Бланка, І. Бойка, В. Гейця, М. Герасимчука, Б. Губського, П. Гудзя, М. Крупки, М. Лепи, В. Оболенського, В. Осецького, Ю. Пахомова, А. Пересади, Н. Редіної, О. Савчука, А. Ткаченко, О. Чубукової, М. Чумаченка, А. Чухно та інших.
Незважаючи на наукову розробленість теми, окремі її аспекти потребують подальшого опрацювання.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ВЕНЧУРНОГО ІНВЕСТУВАННЯ МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок