Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИКА СКЛАДАННЯ КОНСОЛІДОВАНОЇ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ТА АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ДОЧІРНІХ ПІДПРИЄМСТВ

МЕТОДИКА СКЛАДАННЯ КОНСОЛІДОВАНОЇ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ТА АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ДОЧІРНІХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
МЕТОДИКА СКЛАДАННЯ КОНСОЛІДОВАНОЇ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ТА АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ДОЧІРНІХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,01 KB
Завантажень:
400
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА”
Герасименко Олена Сергіївна
УДК: 657.356.3:657.356.6
МЕТОДИКА СКЛАДАННЯ КОНСОЛІДОВАНОЇ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ТА АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ДОЧІРНІХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.00.09 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі обліку підприємницької діяльності Державного вищого навчального закладу “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент
Небильцова Оксана Володимирівна,
Державний вищий навчальний заклад “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”,
доцент кафедри обліку підприємницької діяльності
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Швець Віктор Григорович,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
завідувач кафедри обліку і аудиту
кандидат економічних наук, професор
Шатковська Людмила Станіславівна,
Національний аграрний університет (м. Київ),
професор кафедри аудиту
Захист відбудеться “7” грудня 2007 р. о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.06 у ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою 03680, м.Київ, пр.Перемоги, 54/1, ауд.203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою 03113, м.Київ, вул.Дегтярівська, 49-Г , ауд.601.
Автореферат розісланий “7” листопада 2007 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради, кандидат технічних наук, професор | О.Д. Шарапов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні еволюційні процеси характеризуються швидкими темпами розвитку і глобалізацією всіх проявів життя. Вектор економічної еволюції, обгрунтований впливом технічного прогресу, активною конкуренцією і централізацією фінансових ресурсів, привів до стрімкої концентрації капіталу. Одним із основних наслідків даного процесу можна вважати виникнення різноманітних форм об’єднань підприємств, розвиток яких пройшов шлях від формування місця в економіці окремих країн до інтеграції у світогосподарський простір і утворення системи “великого бізнесу”.
Розвиток даних процесів в Україні спричинено дещо іншими факторами, зокрема впливом активної економіки соціалізму. В УРСР було засновано значну кількість централізованих об’єднань, при чому мотивація їхнього створення була визначена не стільки ринковими умовами і потребами країни, скільки “побажаннями уряду” і пріоритетними напрямами розвитку економіки всього СРСР.
З початком процесу перетворень і виходом України із системи соціалістичних республік більшість з цих підприємств опинилась в ситуації економічної невизначеності, оскільки не змогла пристосуватись до ринкових умов.
Прискорення реформаційних процесів в Україні обумовило виникнення нових форм об’єднань підприємств, які краще пристосовані до реалій економічної дійсності і набули широкого поширення в розвинених країнах. Серед таких об’єднань особливо можна виділити групи підприємств, які ідентифікуються як економічне об’єднання юридично самостійних підприємств.
Ці об’єднання характеризуються наявністю оптимальної системи реагування на зміни ринкової кон’юнктури, можливістю здійснення діяльності в різних напрямах, ефективною організацією внутрішніх взаємовідносин тощо. Однією із особливостей даних підприємств є необхідність підготовки консолідованої фінансової звітності, яка має розкривати інформацію про загальний фінансовий стан, результати господарської діяльності і рух грошових коштів групи як єдиної економічної одиниці.
Організація процесу підготовки консолідованої фінансової звітності вимагає чіткого нормативного регулювання і значної уваги, особливо у зв’язку з тим, що цей різновид звітності є достатньо новим для України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МЕТОДИКА СКЛАДАННЯ КОНСОЛІДОВАНОЇ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ТА АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ДОЧІРНІХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок