Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати: ОНТОГЕНЕЗ МІНЕРАЛІВ срібного зруденіння Берегівського рудного поля

Загрузка...

ОНТОГЕНЕЗ МІНЕРАЛІВ срібного зруденіння Берегівського рудного поля

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"

Загрузка...Назва:
ОНТОГЕНЕЗ МІНЕРАЛІВ срібного зруденіння Берегівського рудного поля
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,86 KB
Завантажень:
306
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ГЕОХІМІЇ, МІНЕРАЛОГІЇ ТА РУДОУТВОРЕННЯ
Ємець Олександр Вікторович
УДК 533.2: 553.412 (477.87)
ОНТОГЕНЕЗ МІНЕРАЛІВ срібного зруденіння Берегівського рудного поля
Спеціальність 04.00.20 – мінералогія, кристалографія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата геологічних наук
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі мінералогії Львівського національного університету імені Івана Франка, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат геолого-мінералогічних наук Скакун Леонід Зиновійович, доцент кафедри мінералогії Львівського національного університету імені Івана Франка.
Офіційні опоненти:
-
доктор геол.-мін. наук, Галій Святослав Аверкійович, головний науковий співробітник Української Наукової Асоціації (м. Київ);
-
кандидат геол.-мін. наук, Монахов Віктор Степанович, старший науковий співробітник Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення НАН України (м. Київ).
Провідна установа:
- Криворізький технічний університет (кафедра мінералогії, петрографії та корисних копалин), м. Кривий Ріг.
Захист відбудеться “29“ березня 2001 р. о 10ООгод. на засіданні спеціалізованої вченої ради в Інституті геохімії, мінералогії та рудоутворення НАН України. Адреса: 03680, м. Київ, пр. Палладіна, 34.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення НАН України, м. Київ, пр. Палладіна, 34.
Автореферат розісланий “21“ лютого 2001 р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради, канд. геол.-мін. наук Л.Л. Томурко
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Берегівське рудне поле (БРП) містить Берегівське та Мужієвське родовища, які розглядаються як комплексні об‘єкти на видобуток Au, Ag, Pb, Zn, Cd. Зараз з верхніх горизонтів Мужієвського родовища видобувається золото. З перенесенням експлуатаційних робіт на нижні горизонти родовище може стати важливим джерелом срібла в Україні. Тому існує необхідність створення підґрунтя для успішного видобутку срібла, а зокрема у встановленні основних його мінералів-концентраторів та умов їх локалізації у рудних тілах. Вивчення генетичного походження срібного зруденіння необхідне для прогнозування нових сріблоносних рудних тіл чи об‘єктів з метою успішного розвитку мінерально-сировинної бази України.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота проводилася у рамках двох держбюджетних тем: Гм 349Б “Мінералого-генетичне моделювання родовищ золота, срібла і поліметалів України як основа прогнозування нових рудних об’єктів і технологічних властивостей руд“ (1995-1999 рр.) і Гм 20Б “Створення мінералого-генетичних моделей гідротермального мінералоутворення“ (із 2000 р.), та госпдоговірної теми “Аналіз мінералогічної зональності Берегово-Бе-ганьського рудного району та детальні мінералогічні дослідження в ділянках пошуково-розвідувальних робіт“ (1995-1997 рр.). Частина дослідження фінансувалась з гранту, отриманого автором від Спілки Прикладної Геології (SEG) (США) у 1999 р.
Мета роботи – встановлення умов локалізації руд срібла в рудних тілах; генетична типізація та відтворення динаміки формування, еволюції та руйнування срібного зруденіння БРП.
Завдання досліджень: 1) вивчення варіацій концентрації срібла у рудних тілах; 2) встановлення закономірностей між розподілом вмісту срібла та мінеральним складом рудних тіл; 3) вивчення мінералогії руд срібла; 4) дослідження онтогенії та типоморфних особливостей мiнералiв-концентраторів срібла; 5) виявлення ознак сріблоносності рудних тіл; 6) встановлення закономірностей та динаміки формування срібного зруденіння БРП.
Наукова новизна. Вперше для епітермальних родовищ створена модель формування та еволюції сульфосолей стибію та срібла. Виділені два типи кондиційних сріблоносних руд у поліметалічних рудних тілах БРП. Прослідкована динаміка формування сфалерит-галенітових агрегатів, встановлена та досліджена поведінка стибію в галеніті БРП. Наукові положення, що захищаються:
1.
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ОНТОГЕНЕЗ МІНЕРАЛІВ срібного зруденіння Берегівського рудного поля

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок