Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: КЛІНІКО – МОРФОЛОГІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ НОВИХ МЕТОДІВ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ПІСЛЯІН’ЄКЦІЙНИХ ГНІЙНИХ УСКЛАДНЕНЬ ОПІЙНОЇ НАРКОМАНІЇ

Загрузка...

КЛІНІКО – МОРФОЛОГІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ НОВИХ МЕТОДІВ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ПІСЛЯІН’ЄКЦІЙНИХ ГНІЙНИХ УСКЛАДНЕНЬ ОПІЙНОЇ НАРКОМАНІЇ / сторінка 4

Назва:
КЛІНІКО – МОРФОЛОГІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ НОВИХ МЕТОДІВ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ПІСЛЯІН’ЄКЦІЙНИХ ГНІЙНИХ УСКЛАДНЕНЬ ОПІЙНОЇ НАРКОМАНІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,72 KB
Завантажень:
244
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
М.І. Пирогова (Вінниця-2005, 2006).
Публікації. Результати дисертації опубліковані в 14 наукових роботах, із них 5 статей в фахових виданнях, рекомендованих ВАК України та 9 – у збірниках наукових праць, матеріалах та тезах конференцій, отримано 2 патенти на винахід.
Обсяг та структура дисертації. Повний обсяг дисертації складає 162 сторінки. Дисертація містить 39 малюнків, 12 таблиць і складається із вступу, огляду літератури, розділу “Матеріали та методи дослідження”, розділів власних досліджень (3 розділи), аналізу та узагальнення результатів дослідження, висновків, практичних рекомендацій, списку використаних літературних джерел, який складається із 171 джерел вітчизняних та 53 іноземних авторів.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
Об’єкт і методи дослідження. Основний напрямок роботи – клініко – морфологічне обґрунтування необхідності розробки та використання нового методу місцевого лікування гнійних процесів в комплексному хірургічному лікуванні ПГЗЗМТ у хворих на ОН та доведення переваг розроблених методів над загальновідомими. Але досягнення вищевказаної мети неможливе без вивчення клінічних, мікробіологічних, морфологічних особливостей перебігу ПГЗЗМТ у хворих на ОН, зокрема у опійних наркоманів Вінницького регіону, що й стало невід’ємною частиною основного напрямку роботи.
У відповідності до поставлених задач в даній роботі нами проведено аналіз результатів лікування 109 хворих на опійну наркоманію Вінницького регіону з післяін’єкційними гнійно-запальними захворюваннями м’яких тканин в віці від 18 до 45 років, які лікувались в клініці загальної хірургії Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова, на базі гнійно-септичного центру м. Вінниці та хірургічних відділень міської клінічної лікарні №1. Чоловіків було 83 (76,1%), жінок 26 (23,9%). Всі хворі були особами працездатного віку, середній вік яких 28,3±3,2 років.
В подальшому для порівняльного дослідження відібрані хворі, які були розділені на дві групи. В обох групах для дослідження відбирались хворі з важкими поширеними гнійними процесами м‘яких тканин – флегмонами, причиною виникнення яких було парентеральне введення саморобних препаратів опію. В контрольної групи (групи порівняння) для лікування післяін’кційних флегмон використовували загальновідомі методи, а в основній - використовували розроблений нами спосіб лікування гнійних процесів м’яких тканин. Основну групу склали 34 хворих, серед яких чоловіків було 27, жінок – 7. Контрольну групу склали 41 хворий, серед яких чоловіків було 30, жінок – 11.
Всі хворі були обстежені з використанням клінічних, лабораторних та інструментальних методів дослідження, а також використані мікробіологічні та морфологічні методи дослідження ран. Клінічну оцінку стану хворих проводили шляхом динамічного спостереження за характером зміни симптомів захворювання, динаміки лабораторних показників і додаткових методів обстеження та перебігу ранового процесу. Лабораторні дослідження проводили крові і сечі по уніфікованим методикам у відповідності з наказами Міністерства охорони здоров’я №960 від 15.10.1974р. і №290 від 11.04.1972р. ”Об унификации клинических лабозаторных методов исследования”.
Обстеження всіх хворих основної і контрольної груп починали зі скарг та збору анамнезу, визначення виду наркотичного засобу та стажу його вживання, визначення останнього способу парентерального введення наркотиків, виявлення свіжих слідів від ін’єкцій наркотиків, старих рубців внаслідок проведених операцій з приводу ПГЗЗМТ, огляду місцевого статусу в зоні запалення: кольору шкіри, наявність набряку, деформації тканин, наявність гнійного вогнища чи гнійних нориць в проекції магістральних судин, зміни в рані (наявність некротичних тканин, характер виділень, швидкість появи грануляцій та їх характер, епітелізація), виявлення супутньої патології.
Також проводили визначення ступеню ендотоксикозу за допомогою визначення лейкоцитарного індексу інтоксикації за В.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: КЛІНІКО – МОРФОЛОГІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ НОВИХ МЕТОДІВ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ПІСЛЯІН’ЄКЦІЙНИХ ГНІЙНИХ УСКЛАДНЕНЬ ОПІЙНОЇ НАРКОМАНІЇ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок