Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Діагностика ймовірності банкрутства підприємств та формування антикризових програм їх діяльності (за матеріалами взуттєвих підприємств України)

Діагностика ймовірності банкрутства підприємств та формування антикризових програм їх діяльності (за матеріалами взуттєвих підприємств України)

Назва:
Діагностика ймовірності банкрутства підприємств та формування антикризових програм їх діяльності (за матеріалами взуттєвих підприємств України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,10 KB
Завантажень:
222
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
міністерство освіти і науки україни
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДМИТРЕНКО Артем Іванович
УДК 65.012.23
Діагностика ймовірності банкрутства підприємств та формування антикризових програм їх діяльності (за матеріалами взуттєвих підприємств України)
Спеціальність 08.06.01.- Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2004


Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі економіки підприємств Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник - кандидат економічних наук, професор
Швиданенко Генефа Олександрівна
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри економіки підприємств
Офіційні опоненти – доктор економічних наук, професор
Степанов Олександр Петрович
Національний авіаційний університет (м. Київ),
завідувач кафедри міжнародних економічних відносин
кандидат економічних наук, доцент
Литвиненко Тетяна Миколаївна
Київський національний університет ім. Тараса Шевченка,
доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки
Провідна установа – Ужгородський національний університет
Міністерства освіти і науки України, м. Ужгород,
кафедра економіки, менеджменту та маркетингу
Захист відбудеться "20" травня 2004 року о 1600 годині, на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.04 Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий "20" квітня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор Федонін О.С.


загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Інтеграція України до світових та європейських політичних і економічних структур вимагає інтенсифікації трансформаційних процесів. Одним із найголовніших завдань на цьому шляху стає підвищення конкурентоспроможності вітчизняної економіки як запоруки соціально-економічного розвитку країни. В останні роки для цього сформовано низку необхідних передумов: усталення тенденції зростання ВВП, збільшення обсягів промислового виробництва, здешевлення вартості кредитних ресурсів, підвищення результативності діяльності підприємств тощо. Разом із тим, в економіці все ще існує чимало невирішених проблем. Досить високою (42 %) залишається частка збитково функціонуючих суб’єктів господарювання. На багатьох підприємствах процес роздержавлення досі не викликав очікуваних якісних змін форм і методів управління, внаслідок чого збільшується кількість порушених справ про банкрутство.
Для процесів банкрутства характерною є значна тривалість, що призводить до зупинення діяльності боржника, втрати виробничого, кадрового і ресурсного потенціалу, ділової репутації та партнерських зв’язків. До того ж, у 2002 році лише 22 вітчизняним підприємствам було затверджено процедуру та умови санації, що складає 0,38 % закінчених за рік справ про банкрутство. У зв’язку з цим, актуального значення набуває питання запобігання банкрутству та забезпечення стійкого розвитку суб’єктів господарювання як основної передумови зростання конкурентоспроможності вітчизняної економіки.
Становлення ринкової системи активізувало дослідження проблемних питань подолання неплатоспроможності, оздоровлення (санації) та банкрутства підприємств. Не зважаючи на значний обсяг накопичених у даній сфері знань, бракує системного теоретико-методологічного підґрунтя для ідентифікації загроз неплатоспроможності, своєчасної розробки та впровадження ефективних заходів щодо запобігання банкрутству суб’єктів господарювання. Найактуальнішими питаннями, які потребують узагальнення та систематизації теоретико-методологічних і прикладних аспектів, є типологізація та розкриття змісту окремих видів банкрутства, розробка методики визначення його ймовірності та раннього виявлення кризових проявів, ідентифікація ознак неправомірного використання інституту банкрутства, узагальнення та раціоналізація технології розробки, впровадження та оцінки результативності антикризових програм.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Діагностика ймовірності банкрутства підприємств та формування антикризових програм їх діяльності (за матеріалами взуттєвих підприємств України)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок