Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ УСТАНОВКИ ДЛЯ СУШКИ РІДКИХ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ А1-ФМУ З МЕТОЮ ПІДВИЩЕННЯ ЇЇ ТЕХНІЧНОГО РІВНЯ

УДОСКОНАЛЕННЯ УСТАНОВКИ ДЛЯ СУШКИ РІДКИХ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ А1-ФМУ З МЕТОЮ ПІДВИЩЕННЯ ЇЇ ТЕХНІЧНОГО РІВНЯ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ УСТАНОВКИ ДЛЯ СУШКИ РІДКИХ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ А1-ФМУ З МЕТОЮ ПІДВИЩЕННЯ ЇЇ ТЕХНІЧНОГО РІВНЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,09 KB
Завантажень:
409
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЕКОНОМІКИ І ТОРГОВЛІ
ім. М. ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
ХОМІЧУК ВІКТОР АНДРІЙОВИЧ
УДК 637.481.3.026(043.3)
УДОСКОНАЛЕННЯ УСТАНОВКИ ДЛЯ СУШКИ РІДКИХ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ А1-ФМУ З МЕТОЮ ПІДВИЩЕННЯ ЇЇ ТЕХНІЧНОГО РІВНЯ
Спеціальність 05.05.09 - Машини харчової, мікробіологічної та фармацевтичної промисловості
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк-2000
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі загальноінженерних дісциплин Донецького державного університета економіки і торгівлі ім. М. Туган–Барановского Міністерства освіти та науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, доцент Сукманов Валерій Олександрович, Донецький державний університет економіки і торговлі ім. М. Туган– Барановского, завідувач кафедрою загально-інженерних дісциплин.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Орлов Леонід Олексійович, Український державний університет харчових технологій м. Київ, професор кафедри технологічного обладнання харчових виробництв
кандидат технічних наук, доцент Поперечний Анотолій Микитович, Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановского, доцент кафедри обладнання харчових виробництв.
Провідна установа:
Український державний хіміко–технологічний університет, кафедра харчових виробництв та захисту обладнання від корозії, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться "22" грудня 2000 року об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.055.02 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановского за адресою: 83055 м. Донецьк – 55, пр-т Театральний, 28 (третій навчальний корпус).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донецького державного університету еколоміки та торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83017, Донецьк, бул. Шевченка, 30.
Автореферат розіслано "21" листопада 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої
ради Антропова Л. М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На підприємствах системи виробництва і переробки яєць та м'яса птиці (Птахопром) щодня виробляється, переробляється і відправляється споживачам декілька десятків мільйонів штук товарних яєць. Річна сумарна продуктивність 765 птахофабрик яєчного напрямку країн СНД становить 32.68 млрд. штук товарних яєць. За нормативними документами, до 10% вироблених товарних яєць є некондиційними через насікання, биття, течу, нестандартний розмір. Некондиційні яйця мають обмежене застосування, не завжди знаходять свого споживача і часто використовуються як добавка до корму птиці.
З 1982 року на донецькому заводі "Продмаш" почато виробництво установок для сушіння меланжа марки А1-ФМУ. На сьогодні заводом виготовлено більш ніж 1400 штук установок. На птахофабриках країн СНД і Балтії нині експлуатується приблизно 900 сушарок. В Україні на кінець 1999 року експлуатується 131 сушильная установка.
На жаль, установка А1-ФМУ за своїм технічним рівнем (зокрема за показниками продуктивності і надійності) відстає від зарубіжних аналогів, що не дає можливості ефективно використовувати її в системі Птахопрому, конкурувати з зарубіжними аналогами на зовнішньому ринку.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота була виконана у відповідності з планом виконання теми Г98-9 "Розробка математичної моделі, що описує вплив деяких конструктивних параметрів сушильного обладнання на якість одержуваного продукту" (в якій автор є відповідальним виконавцем), а також у рамках творчого співробітництва з ГП НДІ "Мир-Продмаш" (Росія, м. Москва), технологічним інститутом молока і м'яса Української аграрної академії наук (м. Київ) і виробничими підприємствами України, Росії, Казахстану, Узбекистану, які займаються питаннями переробки яєць (автор є виконавцем одного з розділів).
Мета і завдання дослідження. Метою роботи є підвищення технічного рівня установки для сушіння рідких харчових продуктів марки А1-ФМУ.
Для досягнення поставленої мети необхідно було вирішити такі завдання:
- дослідити надійність установок А1-ФМУ як одного з основних показників їх технічного рівня;
- встановити закон імовірності їх безвідмовної роботи;
- отримати об'єктивні показники надійності досліджувного обладнання;
- сформулювати завдання дослідження вузла подачі продукту в сушильну камеру установки методами математичного моделювання;
- розробити математичну модель гідродинамічного процесу витоку рідкого продукту з форсунки сушильної камери;
- здійснити числову реалізацію розробленої моделі і отримати значення основних параметрів, які характеризують процес распилення рідкого харчового продукту;
- розробити нову конструкцію форсунки, що забезпечує підвищення технічного рівня сушильної установки і якості одержуваного продукту;
- розробити комплекс науково обґрунтованих пропозицій щодо модернізації сушильної установки з метою підвищення її технічного рівня і якості одержуваного продукту;
- впровадити результати наукових досліджень у практику й оцінити ефективність їх впровадження.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ УСТАНОВКИ ДЛЯ СУШКИ РІДКИХ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ А1-ФМУ З МЕТОЮ ПІДВИЩЕННЯ ЇЇ ТЕХНІЧНОГО РІВНЯ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок