Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ЕЛАСТОМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЙ, ЩО МІСТЯТЬ ПОДРІБНЕНИЙ ВУЛКАНІЗАТ

Загрузка...

РОЗРОБКА ЕЛАСТОМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЙ, ЩО МІСТЯТЬ ПОДРІБНЕНИЙ ВУЛКАНІЗАТ

Назва:
РОЗРОБКА ЕЛАСТОМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЙ, ЩО МІСТЯТЬ ПОДРІБНЕНИЙ ВУЛКАНІЗАТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,52 KB
Завантажень:
391
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ХІМІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Алєксандров Олександр Григорович
УДК 678.046.9
РОЗРОБКА ЕЛАСТОМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЙ, ЩО МІСТЯТЬ ПОДРІБНЕНИЙ ВУЛКАНІЗАТ
05.17.06 – Технологія полімерних і композиційних матеріалів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському державному хіміко-технологічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник | Кандидат технічних наук, доцент Ващенко Юрій Миколайович, Український державний хіміко-технологічний університет, виконуючий обов’язки завідувача кафедри хімії та технології переробки еластомерів.
Офіційні опоненти: | Доктор технічних наук, старший науковий співробітник Науменко Олександр Петрович, науково-фінансова компанія “Поліком”, м. Дніпропетровськ, директор;
Кандидат технічних наук, Чумічьова Наталія Петрівна, УНДКТІ “ДІНТЕМ”, м. Дніпропетровськ, заступник директора з наукової роботи.
Провідна установа | Інститут хімії високомолекулярних сполук НАН України, м. Київ. |
Захист відбудеться 28.11.2002 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.078.03 при Українському державному хіміко-технологічному університеті за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 8, ауд. 220.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Українського державного хіміко-технологічного університету за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 8.
Автореферат розісланий 26.10.2002 р.
Вчений секретар,
спеціалізованої вченої ради Шевцова К.В.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Проблема використання відходів гумового виробництва та амортизованих гумових виробів є досить актуальною і має велике економічне значення. На момент виходу виробу з експлуатації полімерна основа матеріалу зазнає незначних структурних змін, тому амортизована гума є вартісною вторинною сировиною. Проблема має, також, велике екологічне значення, тому що відходи гумового виробництва та амортизовані гумові вироби, які не перероблюються та вивозяться на смітники, призводять до забруднення навколишнього середовища внаслідок їх високої стійкості до дії зовнішніх факторів.
Найбільш економічно доцільним та перспективним методом переробки амортизованої гуми є її подрібнення, з отриманням подрібненого вулканізату (ПВ) і подальшим його використанням в складі еластомерних композиційних матеріалів.
В літературі приведені багато робіт теоретичного та прикладного характеру, які показують принципову можливість застосування ПВ у складі еластомерних композицій різного призначення. Але, незважаючи на це, застосування ПВ в промисловості край обмежене. Насамперед, це пов’язане з тим, що при введені ПВ до складу еластомерних композицій і при збільшенні його вмісту відбувається погіршення деяких фізико-механічних показників цих композицій.
Збільшення верхньої межі вмісту ПВ та зниження ефекту погіршення властивостей еластомерних композицій можна досягти модифікацією поверхні ПВ. Тому розробка якісних еластомерних композиційних матеріалів, що містять ПВ, та ефективних модифікуючих систем для обробки його поверхні є важливими у вирішенні проблеми використання відходів гумового виробництва та амортизованих гумових виробів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконується відповідно до держбюджетної теми “Розробка наукових основ синтезу та переробки полімерів і композиційних матеріалів на їх основі з використанням вітчизняної сировини” (1999-2002 рр., № держреєстрації 35000490/04).
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є розробка еластомерних композиційних матеріалів, що містять ПВ, та розробка модифікуючих систем для обробки його поверхні.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити такі задачі:
-
дослідити дію деяких органічних дисульфідів як можливих агентів деструкції. Дослідити речовини класу аліфатичних та ароматичних амінів, інші азотвмісні і кисневмісні речовини і системи на їх основі, в якості модифікаторів поверхні ПВ.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: РОЗРОБКА ЕЛАСТОМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЙ, ЩО МІСТЯТЬ ПОДРІБНЕНИЙ ВУЛКАНІЗАТ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок