Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТ КРЕДИТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ

Загрузка...

РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТ КРЕДИТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ

Назва:
РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТ КРЕДИТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,49 KB
Завантажень:
111
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД“
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Вадима Гетьмана”
Бондаренко Лариса Анатоліївна
УДК 336.764.2
РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТ КРЕДИТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ
Спеціальність 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит
Автореферат дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата економічних наук
Київ 2007
Дисертація є рукопис
Роботу виконано на кафедрі банківських інвестицій ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Майорова Тетяна Володимирівна,
ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”,
доцент кафедри банківських інвестицій
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Грушко Віктор Іванович,
Університет економіки та права “КРОК”,
завідувач кафедри фінансів та банківського бізнесу
кандидат економічних наук
Раєвська Тетяна Олександрівна,
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб,
начальник відділу економічного аналізу і поточного моніторингу
Захист відбудеться “ 16 ” жовтня 2007 р. о 12.00 годині на засіданні вченої ради Д 26.006.04 ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49-г, к.601.
Автореферат розісланий “ 14 ” вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.е.н., професор А.М. Поддєрьогін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Вступ України на шлях ринкових перетворень визначив її розвиток в руслі загальносвітових тенденцій. Перехід до принципово нових економічних відносин закономірно привів до необхідності постановки і вирішення нових для українських комерційних банків задач, пов’язаних із значним збільшенням концентрації ризиків в їх діяльності. Серед всієї сукупності банківських ризиків центральне місце займає кредитний ризик, який виникає в процесі реалізації кредитних відносин і при несприятливому результаті приводить банк до серйозних фінансових втрат.
Оскільки комерційні банки і вся банківська система в цілому покликана уособлювати надійність і безпеку, очевидна необхідність розробки і впровадження прийнятних і перевірених методів формалізації і оцінки ризиків, виявлення значимих критеріїв, а також розробка і впровадження чітко налагодженої системи прийняття рішень, що базується на отриманих даних і приводить до ефективного результату (прибуткової діяльності та позитивного іміджу банківської установи).
Тому дослідження проблем подальшого вдосконалення функціонування банківської системи, зокрема процесу управління ризиками кредитних операцій комерційного банку, привертає увагу як зарубіжних, так і вітчизняних науковців і практиків. Теоретичні, методологічні та методичні аспекти ризик-менеджменту кредитної діяльності відображені в роботах провідних вітчизняних вчених з банківської справи, теорії кредиту, банківського менеджменту, аналізу кредитного ризику, теорії економічного ризику: В.І. Грушко, О.М. Дзюблюк, О.В. Васюренко, А.М. Мороз, А.А. Пересада, Л.О. Примостка, Т.О. Раєвська, М.І. Савлук, М.Ф. Пуховкіна, Н.П. Шульга та ін. У числі російських дослідників слід зазначити роботи: І.Т. Балабанова, С.Н. Кабушкіна, Г.Г. Коробової, О.І. Лаврушина, О.А. Лобанова, Ю.С. Маслєченкова, Г.С. Панової, В.М, Усоскіна, В.Т. Севрук, Н.Е. Соколінської, О.В. Чугунова, О. Ширінської. Серед відомих західних фахівців, які займаються проблемами банківського ризик-менеджменту необхідно відмітити наступних: Т. Бартон, Т. Дж. Долан, Дж. К. Хорн, Б. Едвард, Г. Марковіц, Е. Морсман, П. Роуз, Дж. Сінкі, П. Уокер, У. Шенкир та багатьох інших.
В останні роки, у зв’язку з широким застосуванням інформаційних технологій, швидко зросло й продовжує зростати число робіт, в яких задачі оцінки та управління кредитними ризиками вирішують за допомогою методів математичного моделювання.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТ КРЕДИТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок