Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ОЦІНКИ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ВУГІЛЬНОЇ ШАХТИ ІЗ ВРАХУВАННЯМ ВНУТРІШНЬОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ЕНТРОПІЇ

Загрузка...

РОЗРОБКА ОЦІНКИ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ВУГІЛЬНОЇ ШАХТИ ІЗ ВРАХУВАННЯМ ВНУТРІШНЬОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ЕНТРОПІЇ

Назва:
РОЗРОБКА ОЦІНКИ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ВУГІЛЬНОЇ ШАХТИ ІЗ ВРАХУВАННЯМ ВНУТРІШНЬОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ЕНТРОПІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,90 KB
Завантажень:
492
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Бардась Артем Володимирович
УДК 338.97:622
РОЗРОБКА ОЦІНКИ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ВУГІЛЬНОЇ ШАХТИ ІЗ ВРАХУВАННЯМ ВНУТРІШНЬОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ЕНТРОПІЇ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація та управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі менеджменту Національного гірничого університету Міністерства освіти та науки України (м. Дніпропетровськ)
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
заслужений працівник народної освіти України
Саллі Володимир Ілліч,
Національний гірничий університет Міністерства освіти та науки України,
завідувач кафедри менеджменту,
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Батченко Людмила Вікторівна,
Донецький державний університет управління Міністерства освіти та науки України (м. Донецьк), завідувачка кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності
кандидат економічних наук
Ляшенко Ольга Федорівна,
Інститут загальної енергетики НАН України (м. Київ), завідувачка відділу оптимізації розвитку паливних баз
Провідна установа - Криворізький технічний університет Міністерства освіти і науки України ( м. Кривий Ріг), кафедра економіки, організації та управління підприємствами.
Захист відбудеться “9” липня 2004 року об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.080.01 при Національному гірничому університеті за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, проспект К.Маркса, 19
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного гірничого університету за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, проспект К.Маркса, 19.
Автореферат розіслано “8” червня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
канд.екон.наук О. П. Грідін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток суспільства нерозривно пов’язаний з використанням різноманітних ресурсів, серед яких дуже важливу роль відіграють енергетичні. Останні визначають темпи розвитку економіки держави, таким чином впливаючи на його національну безпеку. В Україні вугілля є єдиним паливним ресурсом, запаси якого достатні для задоволення потреб промисловості країни. Після завершення так званої „газової паузи”, спричиненої відкриттям значних родовищ природного газу у Західному Сибіру у другій половині минулого століття, роль вугілля як джерела енергії буде лише зростати.
Не зважаючи на позитивні макроекономічні зміни, що відбулися за останні роки, більшість вуглевидобувних підприємств й досі перебувають у кризовому стані. У той же час, для стабільного економічного розвитку суспільства необхідно забезпечити стійку роботу підприємств галузі на довгий час, за умови максимально можливого підвищення ефективності їхньої роботи. Одним з основних напрямків рішення цієї стратегічної задачі є підвищення якості шахтного фонду, що може бути досягнуто за рахунок покращення роботи окремих підприємств та зміни структури галузі. В умовах трансформації національної економіки державна підтримка галузі є необхідною для збереження вуглевидобувних підприємств. Проблемою лишається обмеженість виробничих ресурсів, що знаходяться у розпорядженні держави. Задача менеджменту як раз і полягає у тому, щоб забезпечити оптимальний їх розподіл та отримати максимальний ефект від їхнього використання. Для вирішення такої управлінської задачі необхідно створити комплексний критерій оцінки стану шахти як економічної мінісистеми.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Елементи дисертації розвивають та доповнюють дослідження, що знайшли своє відображення у плановій держбюджетній науково-дослідній роботі кафедри менеджменту Національного гірничого університету “Розробка та обґрунтування методів оцінки економічної надійності та інвестиційної привабливості вугільних шахт” (№ держреєстрації 0103U001287) і госпдоговірній темі “Розробка та обґрунтування методів оцінки економічного стану шахт в умовах реструктуризації та механізму визначення збалансованої ціни на вугілля та оптимального розподілу дотацій за специфікою окремих регіонів Донбасу” (№ держреєстрації 0104U002025).
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: РОЗРОБКА ОЦІНКИ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ ВУГІЛЬНОЇ ШАХТИ ІЗ ВРАХУВАННЯМ ВНУТРІШНЬОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ЕНТРОПІЇ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок